"OPERACE MIRAGE“: UFO A ÚNOSY ZE STRANY CIA (4)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

06.01.2020 Exkluzivně

Zjevně nejvíce znepokojující je fakt, že ze všech těch ďábelských plánů je skutečnost, že některé ze zainteresovaných skupin realizovaly tyto operace pod záštitou fenoménu UFO s cílem podpořit „fiktivní“ víru založenou na předchozích případech. Bylo to pravděpodobně prováděno se dvěma jasnými cíli. Na jedné straně, jako perfektní krytí umožňující utajený rozvoj lékařských experimentů všeho druhu včetně genetického výzkumu, ovládání mysli, drogové manipulace apod. a na straně druhé, jak již bylo uvedeno, tu bylo vědomé šíření konkrétního přesvědčení založené na mimozemských návštěvách naší planety.

Ti, kteří pochybují o tom, že by CIA mohla provádět, nebo financovat maskované experimenty, jako jsou „mimozemské únosy“, by si měli přečíst velmi zajímavý komentář Gorodna Thomase (odborník na špionáž), který v jedné ze svých knih uvedl:

„… že CIA v rámci projektu „MK ULTRA“ pokryla stovky projektů (zcela reálně se hovoří o 149 projektech) ve své neuvěřitelné ambici překonat potenciál Sovětů v experimentech zaměřených na manipulace s lidskou myslí.“

Thomas uvádí například, že v jednom z těchto extravagantních experimentů byli najati dva čínští chiropraktici, aby analyzovali fotokopii dlaně ruky Fidela Castra a následně, následně měli zaškolit agenty CIA, aby tuto starověkou dovednost (čtení z ruky) dokázali aplikovat ve svém terénním výzkumu. Ve své knize Gordon Thomas uvádí více příkladů, ze kterých vyplývá intenzivní zájem CIA o okultní vědy, když píše:

„Málokdo ví, že CIA ze svých prostředků financovala „kurzy čarodějnictví“ na Univerzitě v Jižní Karolíně. Celkem 52 studentů se zapsalo do třídy s výukou zaměřenou na praktikování obřadů plodnosti a iniciace vzkříšení mrtvých“.

Tyto informace byly pro mne natolik neuvěřitelné, že jsem si dal tu práci, abych si je ověřil z dalších nezávislých zdrojů a vše nasvědčuje tomu, že tomu tak skutečně je. Nad tím doslova zůstává rozum stát, ale na druhou stranu, pokud se systematicky setkáváme s případy různorod

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly