"OPERACE MIRAGE“: UFO A ÚNOSY ZE STRANY CIA (3)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

28.11.2019 Exkluzivně

Lammer zdaleka nebyl s ohledem na tyto děsivé případy zdaleka bez důkazů. Sám k této věci uvádí následující:

„Kanadský psychiatr a specialista na traumatické situace a disociaci, dr. Colin Ross, představil na deváté výroční operaci konference o traumatu a disociaci v Orange County, Kalifornie (1966) prezentaci v rámci které sdělil, že se dostal k odtajněným důkazům „FOIA“, dokumentům CIA, ve kterých se hovořilo o ustanovení tzv. „Manchuriánských kandidátů“ (hypno-programovaní vrazi) s tím, že na tomto projektu se pracovalo již od II. světové války.

Ross se také setkal s dalšími výzkumnými organizacemi, které chrání a pomáhají obětem aktivit kolem myšlenkové kontroly, jako je například „Experiment Survivors-Mind Control“ (ACHES-MC). Obětí hrozných experimentů zahrnující elektrošoky, drogy, mozkové implantáty, smyslové deprivace, psychické manipulace, spánkovou deprivaci či sexuální nebo rituální zneužívání. Jakmile jsou oběti vybrány, budou opakovaně použity jako laboratorní zvířata a někteří uvíznou do těchto experimentací na celý život.“

Slavný dr. Delgado byl v popředí výzkumu a vývoje implantátů
určených pro „fyzickou kontrolu mysli“. Podezření trvající celá desetiletí
ze spolupráce s CIA v projektu "MK ULTRA" připadá tomuto španělskému "lékaři".

Velmi znepokojující na těchto skutečnostech je podle dr. Lammera fakt, že do těchto tajných experimentů je zapojeno hned několik specializovaných agentur:

„V této chvíli mám k dispozici dostatečné množství informací na to si myslet, že celý scénář „mimozemských únosů lidí“ je mnohem složitější, než jsem si kdykoliv před tím myslel. Mám zato, že do „mimozemských únosů“ je zapojeno mnohem více lidí, než jak to na první pohled vypadá pod záštitou vícero programů. Každý z těchto programů má svůj vlastní zájem na údajných únosech mimozemci. Jedna z těchto skupin se zajímá o experimenty myšlenkového charakteru a kontrolu chování. Našel jsem důkazy o senzorických deprivačních experimentech, experimentech po

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly