OFICIÁLNÍ DOKUMENTY UKAZUJÍ SOUVISLOST MEZI PARANORMÁLNÍMI JEVY A UFO

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

30.07.2022 Ufo

Před několika týdny zveřejněné dokumenty Pentagonu o programu AATIP (Advanced Aerospace Threat Identification Program) vyvolaly v masmédiích velký rozruch, protože obsahují řadu důkazů o tom, že podivný fenomén UFO je silně spojen s paranormálními aktivitami a dalšími záhadnými jevy. Další informace v nich obsažené se týkají budoucnosti pozemských cest do Vesmíru, například podle dokumentů mají být již v roce 2030 vyslány do Vesmíru kosmické lodě vyzbrojené lasery a armáda již plánuje použití technologie, která učiní letadla opticky neviditelnými pomocí maskovacího pláště. Další podrobnosti se týkají plánů na odpálení jaderných zbraní na Měsíci.

To vše a mnohem více se dočtete v této dříve tajné zprávě, kterou vydalo americké Ministerstvo obrany, která má celkem 1 600 stran a byla vypracována v letech 2009-2010. Jak jsem již řekl, nejzajímavější informace se týkají militarizace Vesmíru pomocí stíhacích lodí, které jsou vybaveny lasery a mohou se také stát neviditelnými. Ve zprávě se lze dočíst, že Vesmír je nejvhodnější pro využití laserové technologie, kterou lze například zasáhnout nebo roztavit rakety. Tato technologie tak představuje novou třídu zbraní. Zmíněná technologie maskování údajně dokáže zneviditelnit létající objekty díky vývoji materiálů, které rozptylují světlo jako sklo nebo voda, takže světlo je nasměrováno kolem objektu a vytváří dokonalou optickou iluzi známou jako neviditelnost. Odborníci si kladou otázku, zda se plánuje militarizace Vesmíru. Další plány zahrnují komunikaci s mimozemskými civilizacemi, průzkum a kolonizaci hlubokého Vesmíru.

Britské noviny "The Sun" přinesly několik článků o zveřejnění této zprávy, a jak jsem již uvedl, obsahuje také materiál o únosech mimozemšťany a nevysvětlitelných těhotenstvích způsobených únosy do UFO. Noviny píší, že "Bytosti s UFO se sexuálně stýkaly s lidmi", což vedlo k otěhotnění žen. Podle mnoha očitých svědků jsou tyto únosy spojeny s teleportací a telepatií. Podle studie, která je součástí zprávy, došlo k několika sexuálním setkáním mezi mimozemšťany a lidmi. Podle vědeckého hodnocení postižené osoby souhrnně uvádějí, že jsou proti své vůli unášeny nelidskými bytostmi v létajících objektech. Tam je zkoumají buď v UFO, nebo na skrytých základnách na naší planetě či na Měsíci. Komunikace se Šedými tedy probíhá telepaticky přímým přenosem myšlenek. Pouze v hypnóze je většina unesených později schopna si na tyto zážitky vzpomenout a vše si vybavit. Tyto zážitky zahrnují také mimotělní zkušenosti, jako je astrální cestování, propojení všech živých bytostí s centrálním stvořitelským zdrojem ve Vesmíru a varování mimozemšťanů před blížící se apokalypsou na Zemi.

Někteří vědci a vládní úředníci také věří v možnost tzv. vědecké zoologické hypotézy, která v podstatě tvrdí, že planeta Země je jakousi zoologickou zahradou nebo velkou laboratoří pro vyspělé mimozemské inteligence! Jako by to nestačilo, nyní zveřejněná zpráva amerického Ministerstva obrany obsahuje také zmínky o anomálních jevech, jako je výskyt objektů, které se z ničeho nic zhmotní, poltergeistů a kruhů v obilí. Dále se zde objevují zprávy o setkáních s "duchy, yeti, přízraky, elfy a dalšími mýtickými/legendárními entitami", které jsou ve zprávě popsány jako "entity AN3". Zážitky blízké smrti, náboženská zjevení nebo zázraky a vize jsou klasifikovány jako "AN4" a tyto jevy jsou také podrobně zkoumány vládou USA. Nadšenci do UFO a okrajoví vědci proto mezitím netrpělivě očekávají zveřejnění podrobnějších zpráv o případech, protože dokumenty oznamují následující:

"Existují utajované dokumenty, které jsou velmi důležité pro předmět této studie, a pouze malá část utajované literatury byla zveřejněna."

Deník "The Sun" dále uvádí, že Pentagon zkoumá nejlepší způsob komunikace s mimozemskými civilizacemi ve Vesmíru, přičemž ve zprávě se uvádí, že podle tajných amerických dokumentů může existovat 4 590 mimozemských civilizací, se kterými je možné navázat kontakt! Tento údaj pochází z pokročilých výpočtů astrofyziků. Důležitou otázkou je, jak daleko od nás takové civilizace existují a jak daleko mohou být ve svém technologickém vývoji. S dostupnou technologií můžeme v současné době odhalit pouze civilizace, které vysílají elektromagnetické vlny a mohly by existovat ve vzdálenosti několika set světelných let od Země.

Další dokumenty z této zprávy se zabývají antigravitačními zařízeními, warpovým pohonem nebo manipulací s dalšími dimenzemi, stejně jako červími dírami a hvězdnými branami, kterými by bylo možné cestovat na velké vzdálenosti ve Vesmíru. Další informace potvrzují, že plánem bylo pomocí jaderných výbuchů na Měsíci vytvořit tunely do jeho nitra a hledat kovy extrémně nízké hmotnosti, které by se nacházely ve středu Měsíce! Podle autorů tohoto plánu by tyto kovy byly až 100 000x lehčí než ocel ("záporná hmotnost"), ale stále by měly tvrdost oceli. Aby se autoři dostali do nitra Měsíce, navrhují prorazit tunel skrz měsíční povrch odpálením termonukleárních zbraní. Jak by vědci zjistili, že se ve středu Měsíce nacházejí exotické kovy, které by se daly využít pro cesty do Vesmíru? Víte, že Měsíc naší Země pravděpodobně není přirozenou družicí, ale umělou?

"Těžba na Měsíci, za předpokladu, že je tam dostatek záporné hmoty, by mohlo znamenat revoluci v mezihvězdném cestování."

Podle těchto textů se taková "záporná hmota" nachází ve středu Měsíce a bude využita ke stavbě kosmických lodí, které potřebují mnohem méně energie k překonání gravitace. Tento projekt tak v podstatě představuje využití antigravitace, která by měla lidstvu časem umožnit návštěvu jiných světů. Tyto efekty by proto mohly být využity prostřednictvím manipulace s časoprostorem (červí díry), protože lidé hledají různé způsoby, jak ovládat gravitaci.

"Je možné, že se podaří vytvořit exotické jevy, jako je cestování rychleji než světlo a stroje času. ... Jiné platformy by mohly mít pohonné systémy, které upravují geometrii okolního časoprostoru, aby dosáhly rychlosti vyšší než světlo ve vesmíru nebo levitace díky antigravitaci."

Nejedná se však o první zveřejněnou informaci, že američtí představitelé navrhují použití jaderných zbraní na Měsíci. V 50. letech 20. století vznikl přísně tajný plán, později známý jako "Projekt A119", který počítal s odpálením jaderné bomby na Měsíci, aby se prokázala technologická převaha během takzvaných "kosmických závodů" během studené války proti Sovětskému svazu. Zda to byl skutečný důvod, zůstává sporné. O několik let později bylo rozhodnuto o vyslání pilotovaných letů na Měsíc.

Ve světle těchto odhalení se nyní i mainstreamoví novináři z renomovaných mezinárodních novin a časopisů ptají, co americká vláda o UFO skutečně ví a co nadále tají. Novináři se ptají, zda vláda stojí za velkým spiknutím s cílem utajit skutečnost, že UFO a mimozemšťané prokazatelně navštěvují Zemi. Navíc si tito novináři nyní konečně kladou otázku, zda "Projekt Manhattan" na vývoj atomové bomby přilákal zvědavost mimozemšťanů na naši planetu, protože právě on odstartoval v polovině 20. století moderní fenomén UFO.

Teprve od té doby máme k dispozici technologie nezbytné k tomu, abychom rozpoznali nejen jadernou souvislost s fenoménem UFO, ale také to, že tyto neznámé létající objekty jsou nepochybně inteligentně řízeny, mohou okamžitě dosáhnout nadzvukové rychlosti a mohou se také stát neviditelnými. Jejich pohonné systémy zřejmě fungují na principu elektromagnetické antigravitace a existují radarové záznamy, které dokazují, že se takové létající objekty pohybují v oceánech, atmosféře i v blízkém Vesmíru. Tyto letové vlastnosti v současnosti překonávají všechny schopnosti pozemských létajících objektů.

Vlády různých zemí světa se snaží přijít na to, jak tyto pohonné systémy, které podle odborníků fungují na základě manipulace s časoprostorem, napodobit, ale americká vláda se zdráhá zveřejnit všechny své údaje o UFO, protože by tyto informace mohly být potenciálně využity k tomu, aby poskytly jiným zemím výhodu. Tváří v tvář ohrožení národní bezpečnosti mnozí novináři a ufologové opakovaně poukazují na to, že v několika málo známých případech vojenských střetů s UFO to byla vždy pozemská armáda, kdo byl agresorem, nikoli naopak. Civilní piloti také opakovaně prohlásili, že tato UFO si na naší planetě dělají své vlastní obchody a nereagují, pokud nejsou vyrušena nebo vyprovokována.