ODHALENO: ŠEST WHISTLEBLOWERŮ TVRDÍ, ŽE ZKOUMALI VRAKY UFO VE VOJENSKÝCH PROGRAMECH!

Členové amerického Kongresu nedávno hovořili se šesti informátory, kteří uvedli, že pracovali na materiálu pocházejícím z vraků UFO. Pravděpodobně tím není myšlen pouze Roswellský létající talíř, ale mnoho dalších objektů bylo nalezeno a zkoumáno v rámci tajných programů zpětného inženýrství jejich technologie. Po desetiletí byla taková tvrzení odmítána jako science fiction nebo konspirační teorie, ale nyní nacházejí potvrzení a přitažlivost v mainstreamových médiích. Kde jsou tedy tajné bunkry a zařízení, kde jsou tyto exotické létající objekty nebo mimozemské lodě uloženy? Tato slyšení před Kongresem se stala možnými až poté, co byl v loňském roce zřízen ochranný program pro informátory, kteří byli smluvně zavázáni k mlčenlivosti. Nyní osoby, které se aktivně podílely na přísně tajných programech, skutečně vystupují do světla reflektorů a potvrzují, že Spojené státy vlastní mimozemskou technologii.

Daniel Sheehan a Luis Elizondo jsou v kontaktu s nejméně šesti informátory, kteří dříve pracovali pro vládu nebo v obranném sektoru v programech analýzy a zpětného inženýrství mimozemských technologií. Jedná se o další krok směrem k transparentnosti, pokud jde o fenomén UFO. S těmito informátory je v kontaktu také přední vědec ze Stanfordovy univerzity. Je jím Dr. Gary Nolan, který potvrzuje, že se jedná o bývalé zaměstnance programů reverzního inženýrství UFO ve stylu roswellských vraků.

"Mám dobrý důvod důvěřovat řadě lidí, kteří se skutečně podíleli na programech reverzního inženýrství nebo k nim měli velmi blízko, nebo kteří o tom nedávno podali svědectví. ... Když vypovídáte, jste pod přísahou. Tito lidé tedy riskují svou kariéru, protože porušují jednu přísahu (mlčenlivosti) a skládají druhou."

Dosud se prý dokonce více než 20 whistleblowerů přihlásilo u AARO, aby byli vyslechnuti ohledně svých interních poznatků kvůli programu ochrany před trestním stíháním. Mohou být schopni poskytnout věrohodné důkazy o aktivitách mimozemských inteligencí s mimozemskou technologií schopnou ohýbat známé fyzikální zákony. Volení federální úředníci si tak uvědomí, že takové programy existují. Někteří z informátorů již odešli do důchodu, zatímco jiní jsou v takových programech v současnosti stále aktivní. I když mají vysokou bezpečnostní prověrku, mohou AARO sdělit pouze omezené informace a ta pak rozhoduje o tom, zda tyto údaje mohou být zveřejněny. Někteří z whistleblowerů z tohoto důvodu nemohou prozatím vystupovat na veřejnosti.

Krátce nato se na letecké základně Wright-Patterson v Daytonu ve státě Ohio konalo setkání vedoucích představitelů amerických zpravodajských služeb. Tam se podle mnohých nacházejí podzemní zařízení, kde jsou takové vraky UFO skladovány a studovány. To by byl například legendární Hangár-18. Na Wright Patterson byl údajně převezen i originální vrak z Roswellu, který havaroval v Novém Mexiku v roce 1947, a proto badatelé UFO označují základnu jako "skutečnou Oblast-51"! Nemělo by se zapomínat, že zde ve 40. a 60. letech minulého století probíhaly studie o fenoménu UFO v rámci projektů Project Sign a Project Blue Book.

Již několik let jsou zveřejňovány dříve utajované dokumenty, v nichž se uvádí, že zde byla nalezena mimozemská technologie. A to dokonce včetně zcela neporušených lodí schopných letu, ačkoli se nepodařilo určit, odkud pocházejí. Zasvěcení však dali najevo, že tato technologie "nepochází z této Země" a nebyla zkonstruována "lidskýma rukama". Další dokumenty pocházejí z pozůstalosti astronauta programu Apollo Dr. Edgara Mitchella, který učinil několik vzrušujících prohlášení o existenci UFO, protože se účastnil porad misí a byl informován o tom, co se skutečně děje. Navzdory doložkám o utajení se doktor Mitchell několikrát odvážil veřejně diskutovat o těchto vládních tajemstvích. Zbývá zjistit, zda UFO bylo zkonstruováno jinými druhy nebo dokonce vyspělou umělou inteligencí! Roswellští whistlebloweři totiž odhalili, že i roswellská loď měla na palubě integrovanou umělou inteligenci, která byla přímo napojena na členy posádky. V každém případě by tato slyšení mohla brzy vést k oficiálnímu potvrzení přítomnosti mimozemské inteligence na Zemi.

Také v jiných částech světa se objevují svědci, kteří hovoří o realitě mimozemských návštěvníků. Jedním z nich je indický kosmonaut Rakesh Sharma, který byl před několika týdny vyslechnut. Je přesvědčen, že na Zemi již žije jakýsi druh mimozemšťanů, tedy lidský druh, který se má starat o zachování vlastní planety. Sharma býval pilotem indického letectva, než byl v roce 1982 vybrán do vesmírného programu SSSR. Stal se tak prvním Indem, který cestoval do vesmíru. Popisuje, jak mu tato zkušenost odhalila širší pohled na naši vlastní existenci.

Mnoho dalších astronautů a kosmonautů, jako například Dr. Edgar Mitchell, po cestě do vesmíru také zažilo změnu vědomí. Mitchell od té doby věřil v existenci mimozemského života. Jiní astronauti z programu Apollo prohlásili, že předkové lidstva nepocházejí ze Země a že popisy sumerských klínopisných textů jsou správné. Také Rakesh Sharma říká: "Myslím, že na této planetě žijí mimozemšťané. Existují lidé, kteří jsou opravdu chamtiví, kterým nezáleží na životním prostředí, tito lidé se nechtějí dělit." Nezajímá je kolektivní osud lidstva a vyvolávají konflikty kvůli zisku. Toto chování je v pravém slova smyslu cizí. Bývalý kosmonaut Sharma však také věří, že ve vesmíru existuje život:

"Myslím, že je typicky arogantní od nás lidí myslet si, že jsme jediný inteligentní život v tomto obrovském vesmíru. Jde jen o to, že náš smysl pro odstup je omezený a věda ještě neotevřela všechny dveře. Určitě existuje mimozemský život, který je vyspělejší než my, a já se na takový kontakt těším."

Stále se tedy objevují nové důkazy týkající se oficiálního zveřejňování informací o UFO. Vlády již předkládají světové veřejnosti poměrně velké množství důkazů o existenci mimozemských návštěvníků. Kromě toho bude brzy uveden nový dokumentární film s názvem "Tajné vesmírné UFO: Rychlí chodci". Dokument se bude zabývat pozorováním neidentifikovaných létajících objektů NASA a událostmi, které se odehrály ve vesmíru v souvislosti s UFO. Odborníci chtějí odhalit celou pravdu o zatajovaných pozorováních UFO v NASA. Tyto skutečnosti byly kvůli zásahům vojenského tajemství utajovány nejméně pět desetiletí. Vědci odhalují příběh nesčetných anomálií, které byly zdokumentovány ve sluneční soustavě, na Měsíci a v blízkém vesmíru. UFO bylo často zaznamenáno špičkovými přístroji a vyšetřovatelé se domnívají, že NASA stále před světem skrývá mnohá tajemství.