ODHALENÍ PRASTARÉHO TAJEMSTVÍ BYTOSTÍ ANUNNAKI --- PRŮRVA V ČASE A SVĚTLO MEZI DIMENZEMI --- ÚČEL LIDSTVA A MEČ ČASU (2012 - 2022), část (27) - Duchovní očistné techniky "Huina - Tah - Ra" a "Nif - Malka - Roo´h - Dosh"

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

02.02.2012 Exkluzivně

Jednou z nejprestižnějších oblastí poznání v režimu vědy bytostí Anunnaki je tzv. „Učení Ulema“. V současné době je na vzestupu kvantová fyzika a s ní spojený pohled na paralelní formu reality. Jinými slovy se má za to, že ve skutečnosti existuje mnoho vesmírů. Dlouhou dobu mne zajímalo, jak se na tuto problematiku dívá právě „Učení Ulema“. Díky mým kontaktům na dva křížence člověka a bytostí Anunnaki, kteří v současné době žijí v Německu, mám čas od času možnost jim položit pár otázek. Před nedávnem jedna z nich směrovala právě do této oblasti.

A dostalo se mi velmi zajímavé odpovědi. Na naší planetě v různých časech žije jistá skupina velmi zasvěcených individualit – jacísi Mistři duchovních nauk, kteří vynikají nejen ohromujícími vědomostmi, ale i dovednostmi, které jsou normálnímu lidskému smrtelníkovi zapovězeny. Je zajímavé, že velká většina těchto Mistrů měla tu možnost (spíše bych měl asi říci „dar“) do hloubky se seznámit s mnoha oblastmi mimozemského pramene poznání – „Vědou Ulema“.

Do skupiny těchto obdivuhodných lidí patří i Mistr Kanazawa. Bylo mi sděleno, že tento člověk díky schopnostem, které získal studiem „Učení Ulema“, byl schopen žít hned ve třech časoprostorech současně. Jinými slovy žil jako fyzická osoba na třech různých místech v různých časech najednou. Jde o velmi zajímavý jev, který bude pro mnoho smrtelníků asi jen stěží pochopitelný. Nicméně v období kolem roku 1896 žil na Ryu Kyu (dnešní ostrov Okinawa), měl vlastní rodinu a užíval si vcelku normálního života.

Na druhé straně kolem roku 1939 žil Mistr Kanazawa život, který byl úzce propojen s „Kjótským protokolem“. Působil jako zvláštní poradce císaře Hirohita a japonského císařského námořnictva. Když byl ve funkci, opakovaně nabádal k tomu, aby Japonsko nepodnikalo žádnou agresi proti Spojeným Státům. Během prvního roku Japonsko – americké války zmizel z povrchu zemského. Objevuje se až v roce

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.

Další díly