ODHALENÉ CHEMTRAILS: STÁT VE STÁTĚ A PROJEKT "NEW MANHATTAN (1)

Kirby Peter A.

Kirby Peter A.

autor

15.03.2019 Tajné projekty

Víme, že se to děje. Emise z letadel, které se zřetelně táhnou po celé obloze a šíří se tam a přetrvávají hodiny, jednoznačně obsahují malé částečky hmoty. Ty věci vidíme pravidelně ve všech průmyslových zemích světa. Mnoho testů vzorků dešťové vody běžně ukazuje vysoce abnormální úroveň mnoha toxinů, včetně hliníku, barya a stroncia. Kalifornský úřad "The California Air Resources Board" zjistil ve vzduchu, který dýcháme, znepokojivě vysokou hladinu hliníku a barya. Karierní vědci z "Úřadu pro ochranu životního prostředí", "Správy lesů USA", "Ministerstva zemědělství USA" a také generálmajor amerického letectva ve výslužbě, ti všichni to prozradili. Světoznámý vědec, doktor věd, potvrdil v mnoha publikovaných novinových článcích, že substance, která je rozstřikována, je popílek, což je toxický odpad.  Žádný z těchto vědecky podložených důkazů nelze vyvrátit. Důvodů je mnoho. Kontrola počasí je božská moc, která má mnoho využití v armádě i na finančních trzích.

Pokud chcete vidět dobré vysvětlení všech známých důkazů, odkazuji vás na mou novou knihu: "Chemtrails Exposed: A New Manhattan Project". A pokud jde o to, kdo denně provádí tu špinavou práci, nejpravděpodobnějšími viníky jsou: letectvo, námořnictvo, DARPA (Agentura pro pokročilý obranný výzkum), the Mitre Corporation, Raytheon, Národní úřad pro oceánografii a atmosféru, Národní úřad pro aeronautiku a vesmír, Národní centrum pro výzkum atmosféry, národní laboratoře Lawrence Livermore, ministerstvo energetiky, Technologický institut v Massachusetts a další. Ale jaká síla je za tím? Tento projekt si vyžaduje pouze ty nejúčinnější a nejkomplexnější  podpůrné celosvětové sítě. A i když je tento projekt na domácím území funkční něco přes 20 let, byl vyvíjen již od poloviny čtyřicátých let. Kdo nebo co tedy po celou tu dobu hýčkal, podporoval a výkonně organizoval tento projekt z pozadí? 

 

Stát ve státě

Stát ve státě (The deep state): říká se tak paralelní tajné vládě, která je organizována zpravodajským a bezpeč

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly