O budoucnosti lidstva a tajemství "J - RODS" v unikátním rozhovoru s dr. Burischem (1)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

21.09.2007 Rozhovory

        Vážení přátelé a příznivci nezávislého internetového magazínu Matrix-2001 nyní poprvé v této reportáži budete mít možnost vstoupit na půdu exkluzivního rozhovoru se špičkovým světovým mikrobiologem dr. Danem Burischem. Tento dialog byl realizován v červnu roku 2006 ve městě Las Vegas. S panem Burischem hovoří známý moderátor Kerry Cassidy. Rozhovor je poměrně dlouhý a proto bude rozdělen do několika částí. Jak asi sami víte pracoval dr. Dan Burisch pro zájmy americké vlády za těch nejpřísněji střežených podmínek jako odborník na mimozemské formy života. V jisté fázi své práce v rámci "Projektu Lotos" ale pochopil, že tato cesta neslouží lidem a vůbec civilizaci této planety, ale upřednostňuje zájmy jistých organizací a jednotlivců, kteří jsou rozhodnuti do posledního dechu před veřejností tajit celou sérii velmi zásadních skutečností, které jsou o to více důležité, že se mnohé z nich zcela přímo dotýkají událostí spojených s rokem 2012. Osobně jsem přesvědčen, že následující série reportáží spojená s tímto rozhovorem bude pro mnohé z čtenářů Matrixu velmi podnětným materiálem. Na konci každé části pak budete mít zpřístupněnou video nahrávku s příslušnou částí předmětného dialogu. (Upozorňuji, že překlad není samozřejmě doslovný). Takže pojďme společně navštívit pana dr. Burische?.

 

Kerry Cassidy (dále jen "K"): Dobrý den milí diváci, dobrý den pane doktore. Jsem velmi potěšen, že mohu vést tento rozhovor s vámi.

Dan Bursich dále jen "D"): No vidíte ani jsem se pořádně nepředstavil, ale vy jste to udělal za mne, takže díky.

 

K: Víte, byl bych velmi rád, kdybyste v úvodu přece jen o sobě našim posluchačům sdělil pár slov.

D: Dobře, vynechám ale všechny ty lechtivé kauzy, které o mne panují (smích)

 

K: Uh huh

D: Takže ještě jednou, jmenuji se dr. Dan Burisch a jsem mikrobiolog?? tedy v poslední době jaksi vysloužilý i když se v rámci okolností snažím pracovat dál. Byl jsem především zainteresován jako specialista a odborný pracovník do výzkumu v rámci "Projektu Lotos". V podstatě 20 let jsem něco jako v důchodu, ale pracoval jsem také uvnitř aktivity známé jako "Majestic" a také v "Projektu Aquarius", ale nejvíce se o mne mluví právě v souvislosti s "Projektem Lotos" a mimozemskou inteligencí, které se říkalo "J - Rod". Kontakt s touto inteligencí v rámci výše uvedeného projektu probíhal výhradně v oblasti známé jako "S-4". Když "Projekt Lotos" skončil stal se východiskem pro aktivitu ke které došlo před několika lety a které je definována krycím názvem "Konference T-9".

 

 

      

Tajemství "Konference T-9"

 

K: Pojďme tedy hned k věci. Co je to "Konference T-9"?

D: Víte zhruba od padesátých let 20. stol. došlo k sérii velmi siných a zásadních vzájemných kontaktů s mimozemských životem přímo tady na naší planetě. Výsledkem těchto kontaktů byla série vzájemných úmluv, které se týkaly především budoucnosti lidské bytosti. Oni jsou cestovatelé v čase?. a oni tam byli. Oni znají naší budoucnost?.. na rozdíl od nás. Velká většina kontaktů mezi "Nimi" a "Námi" probíhala na několika vojenských základnách v Novém Mexiku. Velké většiny těchto setkání v osmdesátých letech 20. stol. jsem byl osobně přítomen.

 

K: Kolik mimozemských inteligencí bylo těchto setkání přítomných?

D: Někdy dva, čtyři, ale i šest, ale vždy to bylo na omezenou dobu. Jako kdyby byly průchozí skrze naší realitu.

 

K: Jak to?

D: Oni jsou neschopni pobývat delší dobu v prostředí naší atmosféry. A k tomu aby komunikace mohla probíhat nemohli použít standardní ochranné prostředky.

 

K: Aha, chápu.

D: Problém je tedy naše současné atmosféra. Oni, jak bych vám to sdělil, jsou jistou alternativou našeho lidstva v budoucnosti, jehož zástupci přišli v čase zpět sem do naší reality nám sdělit cosi velmi, velmi důležitého. Oni jsou tedy přizpůsobeni atmosféře v jejich časovém kontinuu přičemž naše fyzikální podmínky jim dělají velké problémy. Takže používají takové velmi zajímavé systémy realitního průniku sem k nám, tak aby mohli s námi hovořit.

 

K: Hmm, takže tyto entity pokud to dobře chápu byli pomocí zvláštního technického zařízení jež umožňovalo realitní ztělesnění jejich "JÁ" v našem časoprostoru na "Konferenci T-9", která proběhla před rokem. Říkám to správně?

D: V podstatě ano, až na to, že ona konference proběhla před několika lety.

 

K: Předpokládám, že někdy v době fungování "Projektu Lotos"

D: Achhhh, konference proběhla v období mezi roky 2003 - 2004. Uff.

 

K: Omlouvám se?.

D: Proběhla v letech 2003 - 2004.

 

K: A tam se diskutovalo o "Projektu Lotos"?

D: Svým způsobem ano. Uvnitř "Konference T-9" totiž souběžně probíhala aktivita, která je v tajných materiálech známá jako "P+45000 groups J-Rods". Oni po nás chtěli jisté kódy z "Projektu Lotos", které by se přidaly do smluvních ujednání, tak aby je mohly používat v rámci jejich vlastních pokusů za účelem odstranění a nebo alespoň zmírnění jejich zvláštního nervového onemocnění.

 

K: No to je senzační!!

D: Mne to moc senzační nepřijde. Oni ty specifické kódové mikrobiologické nástroje chtěli použít.

 

K: Takže znali jejich potencionální hodnotu.

D: Samozřejmě.

 

K: Zkuste trochu více rozvinout?

D: Já jsem byl od samého počátku přesvědčen o tom, že onen mikrobiologický faktor by neměl být použit k žádnému konkrétnímu  účelu. Je to záležitost přirozeného biologického systému, která byla vložená na příslušné místo řekněme třeba - Bohem. Tato věc nikdy nemůže být kontrolována resp. manipulována lidstvem?

 

K: Chcete říci spíše mimozemskou inteligencí,

D: Dobře, ale už jsem to naznačil. Oni jsou lidé.

 

K: Vy si děláte srandu?.

D: Oni jsou lidé ?..

 

K: Tak to je trochu silná káva. Tohle budete muset dr. Burischi ovšem vysvětlit.

D: Chápu jak vám, a nebo divákům asi je, ale znovu musím konstatovat, že Oni jsou lidské bytosti. I když přiznávám silně odlišného fyzikálního charakteru. Musíme tu brát v potaz faktor evolučního časového potenciálu. Když hovoříme o Nich, dotýkáme se daleké budoucnosti. A stejně tak se můžete podívat do evoluční historie. V tom případě na této konferenci proti nám budou sedět neandrtálci, ale znovu ve své podstatě hovoříme o lidské bytosti.

 

K: Tak nyní bychom si to měli uspořádat. Pane doktore, můžete prosím ještě jednou uvést některé základní informace na pravou míru.

D: Ale jistě. V podstatě pracujeme se třemi liniemi mimozemských humanoidů. Registrujeme lidské typy mimozemských v současnosti. Pak máme časové pásmu "T-2", které se nachází zhruba 45 000 let v budoucnosti od naší přítomnosti. Z tohoto pásma se s námi kontaktovali dva zástupci. Nakonec registrujeme časové pásmu "T-3", které se nachází zhruba 52 000 let v budoucnosti od naší přítomnosti. Z časového pásma "T-2" a "T-3" jsme byli v pracovním kontaktu také se dvěmi zástupci. Ti jsou známí jako "J-Rods" s anatomickou konfigurací bytostí, které jsou u veřejnosti známé jako "Greys".

 

K: Výborně....

D: No moment. To ještě není všechno. Z časového kontinua + 52 000 let máme mimo Greys ještě kontakt s humanoidní inteligencí z Orionu, které v různých světových ufologických kruzích jsou známí jako "Nordická rasa" a nebo také jako "Talls". Ti vypadají více lidsky. (Úsměv).

 

K: Aha?. Víte o tom, že budu mít na vás velké množství otázek? Třeba se má za to, že právě ti Greys jsou z oblasti Orionu, a nebo počkejte? hovoří se i o jakýchsi reptiliánech z této oblasti.

D: Jsem tu od toho abych vám na všechny otázky dal odpověď. Víte ono je to o to složitější, že se toho někdy napovídá příliš mnoho. Pak mají lidé mnoho informací z nichž většina je více či méně (v tom lepším případě zkreslená). Bohužel?..

D: O Greys a Talls budu ještě ze široka hovořit. S faktorem plazovců se to má tak, že jde o nepřesné pojmenování faktoru, který se nachází přímo uvnitř naší společnosti. A prosím rozhodně nemám potřebu věnovat se negativní konotaci jistých příběhů lidské historie a nebo současnosti. Na všechno ještě přijde řada s patřičným vysvětlením. Začnu hned v mém následujícím vstupu a pozornost chsi také věnovat tomu, čemu se říká "prostoročasové portály", "červí díry" (wormholes).

 

Poznámka: První část videa bude zveřejněna jakmile dorazíme v překladu k ke konci první části rozhovoru. Celý rozhovor v originále má 4. části.

- pokračování-


(c)2006 dr. Dan Burisch

(c)2007 Translation: Alhambra

Další díly