NOVÝ ČLOVĚK: PROBUZENÍ K NAŠEMU KOSMICKÉMU DĚDICTVÍ

Rodwell Mary

Rodwell Mary

autor

03.09.2019 Esoterika

"Došel jsem k závěru, že mezi námi nejsou jen hvězdné děti, ale celá lidská rasa se posunula vpřed rychlostí, která pravděpodobně nebude způsobena pomalými evolučními silami, ale mnohem pravděpodobnější je, že tento rychlý pokrok lidského druhu je kvůli cizím zásahům do našich těl a myslí". - Dr. Roger Leir, autor filmu "Cizinci a skalpel"

-------------------------------------------------------------------

 

Dr. ​​Leir, renomovaný ufolog, byl známý svým průkopnickým výzkumem odstraňujícím „implantáty“ z jednotlivců s mimozemským kontaktem. Méně známý je jeho výzkum vývojových fází u dětí, jako je věk chůze, mluvení atd. v průběhu čtyřiceti let. V některých případech se zrychlil o 50–80%. Nevěřil, že je to pouze kvůli lepší zdravotní péči a stravě. Na základě své statistiky se domníval, že mimozemšťané „zasahují“ do evoluce člověka. Věřil, že NHI (nehumánní inteligence) se podílejí na vytváření vědomého druhu člověka, který nazval „Hvězdné děti“.

Hypotézy Dr. Leira jsou potvrzeny mým vlastním výzkumem coby ředitele "ACERN" (Australian Close Encounter Resource Network):

"Můj výzkum s dosud 3000 případy ukazuje, že vysoké procento těch, kteří se setkali s ET, se velmi „liší“ od běžných norem. Projevují zvýšené vícerozměrné vědomí a pokročilé psychické schopnosti. Zvýšené povědomí však může být nepochopeno a vnímáno jako dysfunkce, s výjimkou kruhů, které jim podle jejich energie, chování a frekvence dávají přívlastky Indigo, Křišťál, nebo Duhové. Také jsou označováni ADHD, Asperger a některými formami autismu a dyslexie. Můj výzkum ukazuje, že namísto disfunkce vykazuje mnoho z nich multidimenzionální vlastnosti, které z velké části zůstávají neuznané kvůli nedostatku porozumění".

Nehumanoidními inteligencemi bylo Tracey Taylorové, umělkyni a kontaktérce (ten, kdo je v interakci s ET), řečeno, že jsme podobnými inteligencemi nejen geneticky upraveni, ale tento proces pokračuje, a tito vyspělí lidé se inkarnují na této planetě v současné době. Jsou to Hvězdné

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.