NOVÉ OHROMUJÍCÍ BRIEFINGY: MASOVÉ OBŽALOBY, CÍLENÁ ZATČENÍ A ODHALENÍ (5)

Wilcock dr. David

Wilcock dr. David

publikováno: 10.01.2018 kategorie: Konspirační teorie

Temná aliance

Tyto útoky na Emeryho pocházely téměř jistě z Deep State a jeho online filiálky útočných trolů, kterou jsem nazvali Temná aliance. Život Coreyho Goodea a můj byly v ohrožení. Mně zřejmě přišlo varování přímo od Rothschildů prostřednictvím insidera/informátora, jak jsem se zmínil v předchozích článcích. Dost jsem se obával rizika, které jsem měsíce očekával, dokud nám Temná aliance nedala dostatečně dlouhé lano, abychom je na něm pověsili – metaforicky řečeno. William Tompkins skutečně zemřel během stejného období - jen hodiny před úplným zatměním slunce 21. srpna 2017.

Hrozba byla velmi reálná. Pete Petersonovi ukradli z domu vše, co vlastnil. Tyto položky měly mnohem větší hodnotu než byla nízká šestimístná částka, kterou banka ohodnotila jeho majetek. Corey Goode byl rozmázlý/pošpiněný online neuvěřitelným počtem videí a článků, které představovaly vysoce přehnané a přemrštěné útoky. Mně bylo vyhrožováno smrtí, pokud se s ním (Coreym) "veřejně nerozejdu". V plánu tehdy bylo, aby byl zabit a aby se jevilo jako sebevražda z deprese a krachu. Jakmile jsem se rozhodl Coreyho jakkoliv podpořit, můj vůz utrpěl náhlou ztrátu veškeré brzdné síly – podle všeho jako přímou reakci na hrozby, které jsem obdržel.

 

Je jen jediná věc, kterou můžete dělat ….

V důsledku tohoto dramatického úniku smrti, jsem Emerymu řekl, že jediný způsob, jakým se může ochránit, je vystoupit na veřejnost. Nyní jsme v Gaie nahráli 15 epizod s jeho svědectvím pro jeho vlastní bezpečnost. Kopie jsou z bezpečnostních důvodů uloženy na více místech. Cítím, že se nám podařilo zachytit dobrý přehled/souhrn jeho nejúžasnějších zkušeností ze světa insiderů/informátorů, kde se po dlouhá léta pohyboval. A to jsme, takříkajíc, sotva stěží škrábali jen po povrchu popisujícím tři tisíce různých typů mimozemských těl, u kterých byl očitým svědkem a prováděl autopsie. Jednalo se pouze o jeden z řady neskutečných/ohromujících úkolů, které během svého působení ve vzdušných silách dostal a který souvisel s divizemi černých operací.

Emery již vytvořil několik autentických dokumentů, které dokazují jeho komplikovanou vojenskou službu na vysoké úrovni. Jeho svědectví je velmi, velmi úžasné. Jeho vystoupení na veřejnost je stejně významné jako událost v komunitě UFO a jako to, co jsme viděli s Williamem Tompkinsnem. Emery je připraven nahrát živá videa, rozhlasová pořady a další události, které vám pomohou rozšířit jeho slova a podpořit plnější formu odhalení informací. Pomáhá také "ukotvit" informace od Corey Goodea do pozemštějšího balíčku. Jeho znalosti na úrovni MD o anatomii a příbuzném žargonu jsou velmi působivé. V tomto okamžiku byl Emery úplně finančně zpustošen Deep Statem. Nemá žádné auto, žádný nábytek a stěží si může dovolit jídlo.

Pomohl jsem mu tolik, kolik jsem letos mohl a v tomto okamžiku mám také malé finanční prostředky, kvůli iniciativám, které ohlásím v nadcházejícím roce. Proto vás důrazně povzbuzuji, abyste vystupňovali se vé úsilí a poslali Emerymu záchranný dar na adrese https://www.paypal.me/EmerySmith72. Tato válka o odhalení je velmi reálná a bez vaší podpory ji vojáci na frontách navyhrají. Emeryho údajné zkušenosti vrhají úžasné nové světlo na všechno, co jsme slyšeli od ostatních informátorů SSP, jak bylo zmíněno výše.

 

Informace od Coreyho Goodea to vše spojují dohromady

Jak jsem řekl, Corey Goode mi od října 2014 poskytuje informace soukromě a od jara roku 2015 vyšel veřejnost. Většina informací od Coreyho se týká takzvaného "Tajného kosmického programu". Tvrdí, že sloužil na doutníkovitém plavidle v programu "Solar Warden". Je velmi vzácné, že se lidé v těchto programech někdy vrátí na Zemi. Ti, u kterých se tak stane, jsou obvykle "čistý list papíru" a jejich vzpomínky jsou vymazány. Pouze v průměru 4% z nich mají vůbec nějaké vzpomínky. Rozsah Coreyho vyvolaných vzpomínek je velmi vzácný a činí z něj vysoce cenný přínos pro Odhalení. Možná bych nevěřil všemu, co Corey říkal, kdyby tu nebyl Daniel, Bruce, Deacon, Dean, Jacob, Emery, Pete, Mark a další, se kterými jsem mluvil před ním.

S tímto rodokmenem/historií na pozadí jsem našel Coreyho, který mi vyprávěl desítky z desítky věcí, které jsem slyšel už od ostatních a které jsem nikdy nezveřejnil. Dále posílil důvěryhodnost Coreyho, William Tompkins - a s Emerym konečně pokročila kupředu a ještě více se zvýšila. Emery tvrdí, že byl v podzemních základnách, ale nikdy nebyl odveden mimo planetu, alespoň pokud si vědomě pamatuje. Nicméně je fascinující spekulovat, jak by se lidé z Kirtlandu AFB mohli dostat k tak oslnivé řadě mimozemských mrtvol. Na jednom patře laboratoří Sandia byly desítky operačních sálů, kde Emery pracoval - a také tam byly desítky podlaží.

 

Docela sága

Coreyho zkušenosti se čtou jako úžasná série scénářů sci-fi filmu - a prozradil, je jejich obsah pro mnoho různých skupin velmi zajímavý. Doporučuji vám, abyste navštívili stránky SecretSpaceProgram.com, abyste zjistili, co se děje. Jeho další existující web je SphereBeingAlliance.com. V tomto článku nebudem rekapitulovat všechna jeho svědectví, jak jsem to dělal dříve v mnoha předchozích příspěvcích na Davidově blogu od roku 2015. Některé z nich se také objevují v "The Ascension Mysteries".

Mnohem víc to bude pokryto, stejně jako to, jak se to pojí s mými bizarními zkušenostmi, v mé nové knize "Awakening in the Dream", která má vyjít v srpnu. Kromě toho půlhodinový pořad "Cosmic Disclosure" v české verzi běží každý týden již dva a půl roku. A teprve teď jsme dostali skrz většinu z Coreyho svědectví. Nejlepší způsob, jak se ponořit do tohoto příběhu, je stát se předplatitelem našeho internetového portálu Matrix-2001.cz, čímž získáte plný přístup ke všemu a začnete sledovat "Odhalený vesmír" (Cosmic Disclosure) od zahajovací epizody.  (https://www.matrix-2001.cz/gaia/video/zprava-pro-lidstvo-192/)

-pokračování-

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.

Další díly