NOVÉ OHROMUJÍCÍ BRIEFINGY: MASOVÉ OBŽALOBY, CÍLENÁ ZATČENÍ A ODHALENÍ (1)

Wilcock dr. David

Wilcock dr. David

publikováno: 03.01.2018 kategorie: Konspirační teorie

Dne 21.12.2017 jsme obdrželi pozoruhodné brífingy z vysokých úrovní o zastavení/sejmutí Deep State, ke kterému právě dochází. O pár hodin později jsme zavolali legendárnímu insiderovi "Mega Anon", která potvrdila téměř všechno, co jsme na brífingu slyšeli jako pravdivé. Dodala mnohem více podrobností, o kterých jsme předtím nikdy neslyšeli a které jsou téměř všechny obsaženy v druhé části této zprávy. Jsem velmi rád, že nás oslovila a spojila se s námi.

Právě dochází k hromadným obžalobám vrcholných zločinců. Můžeme dokázat, že se mezi 30. říjnem a 22. listopadem 2017 objevilo 4 289 zapečetěných/zalepených obžalob. Běžný počet zapečetěných obžalob není více než 1000 za celý rok. Také nyní vidíme mnoho tichých zatčení operativy dolní a střední úrovně Deep State. Mnoho lidí na vyšší úrovni z Deep State nyní zjevně nosí kotníkové náramky s GPS sledováním, aby se jim zabránilo v útěku ze země.

 

Odhalení UFO začalo

Tak jak naši zasvěcenci předpovídali, začíná nyní docházet k omezenému odhalení UFO, protože Deep State je přitlačen zády ke zdi. Toto je poslední karta, se kterou ještě mohou hrát. Doufají, že mohou situaci zchladit tím, že nás upoutají/uchvátí novým velkolepým příběhem. Odhalení je pouze nejnovější ze série velmi vzrušujících známek/znamení, že skutečná změna je před námi. Z vysokoúrovňových briefingů přichází tolik nových informací, že toto je pouze první ze série, která bude mít alespoň tři části.

Tato první část ukazuje, jak se vyvinula strategie Aliance ohledně "masového zatýkání", které Cabal/Deep State zcela překvapilo. Obvinění a rezignace, které v otevřeném světě vidíme u politiků a hollywoodských osobností, začínají stěží krýt celý příběh. Tyto informace samozřejmě vyvolávají mega hackerské útoky na tento web a zvyšují osobní rizika - tak prosím, pomozte nám tato slova rozšířit co nejdříve! A Veselé Vánoce! Zde je nějaké odhalení pod stromeček, abyste si ho rozbalili a užívali si tohoto prázdninového období.

 

 „Jemné odhalení“ začalo v sobotu 16. prosince 2017

V sobotu 16. prosince 2017 oznámili New York Times a Politico, že nejsme ve vesmíru ani ve vzdušném prostoru sami. Opravdu, poprvé v zaznamenávaných novodobých dějinách je UFO projednáváno s plnou vážností – ať už z mainstreamových médií [MSM] zůstalo cokoliv. Zahrnovalo to vojenské filmy zvláštních UFO v letu, stejně jako prohlášení Pentagonu, že byly nalezeny neobvyklé nepozemské slitiny. Stojí za tím skupina důvěryhodných odborníků, kteří se nazývají "I-tým", a kteří mají opravdu dokonalou/bezvadnou pověst.

Z jakéhosi důvodu skočil celý MSM na palubu tohoto příběhu, na rozdíl od toho, co jsme kdy v historii viděli. Bylo to docela úžasné sledovat. Zábavné je také to, jak málo se něco změnilo. Veřejnost byla už tak naformována na realitu UFO, že jsme ve veřejnosti žádný velký puls nepocítili. Zde je seznam odkazů v MSM, které se krátce po této události začaly objevovat v řetězových e-mailech - kromě odkazů New York Times a Politico, které jsme již sdíleli:

MSNBC: UFO Pentagon Program
CBS: Government UFO Program
CNN: We May Not Be Alone
Washington Post: The Aliens Are Coming -- And No One Cares
UK Independent: US Gov Recovered Material They Do Not Recognize from UFO
Fox News: Out of This World Encounter

 

Popové hvězdy z 90. let pomáhají propagovat odhalení

"Blink-182" byla zřejmě top rocková kapela devadesátých let, nebo by si alespoň mohla pohodlně stoupnout vedle skupin jako Green Day a Oasis. "Blink 182" je byla svým způsobem velmi významná. (http://www.laweekly.com/music/its-time-for-critics-to-revaluate-blink-182-2407624) Ve skutečnosti, řečeno termínem velkého hudebního kánonu, by "Blink-182" mohla být pro fanoušky předchozích hudebních generací o dva stupně výš než dětské říkanky.

Rolling Stone by jejich album "Enema of the Stare" z roku 1999 nazval "neškodným", což znamená hluboce špatné. Jednoduše proto, že zde existuje obrovská demografická skupina vysokoškoláků, kteří se zamýšlí nad hudbou, která považuje "Blink-182" za jednu z nejdůležitějších kapel všech dob, nebo alespoň za dekádu, nejlepší skladby kapely budou v klasickém rockovém rádiu všudypřítomné. Bývalý kytarista tohoto tria Tom DeLonge vynaložil úsilí na zveřejnění/odhalení informací, které v právě sobotu 16. prosince 2017 vypálily první reálnou salvu do mainstramu.

DeLonge opustil skupinu v roce 2005, aby se soustředil na budování událostí, ke terým právě dochází. V roce 2015 výrazně odmítl nabídku na setkání kapely zřejmě proto, aby se mohl na tento cíl soustředit.

 

Tweet Toma Delonga odkrývá ještě víc

První zveřejnění DeLongeovy iniciativy se uskutečnilo 11. října, kde odhalil, že skutečně měl tým vysoce postavených insiderů. Mnoho lidí si stěžovalo, že v té době neobdrželi více informací ... a další skutečný tweet od Toma De Longea z toho dne byl docela odhalující:

"Každé slovo, které jsme pronesli, bylo měsíce plánováno".

Velmi zajímavé. Plánováno kým? A za jakým účelem?

Tento tweet důrazně naznačuje, že ministerstvo obrany (DOD) toto buď vedlo jako koordinované úsilí, které šlo nad rámec DeLongea samého, nebo to aktivně blokovalo. Může také být, že lidé v "I-týmu" věří, že DOD je proti nim, i když skutečnost je taková, že je jejich úsilí pečlivě vedeno/řízeno ze zákulisí. DeLongeovo prohlášení, že "největší věci tepreve přijdou", je nyní prorocké, protože událost z 11. října byla ignorována, ale událost z 16. prosince rozsvítila celý MSM jako vánoční stromek.

Nezapomínejme, že je nyní "otevřeným tajemstvím", že hlavní média jsou stále převážně řízena CIA, stejně jako se to ukázalo při slyšeních v Kongresu v letech 1975-76. CIA je zřejmě zpravodajská agentura, která, na základě svědectví několika  zasvěcenců, má na Deep State nejužší vazby.

 

Church committee z let 1975-76 odhalila pravdu

Dozvukem skandálu Watergate z počátku 70. let byl veřejný dohled zacílený na americké zpravodajské agentury. Novinář Seymour Hersh publikoval v roce 1975 průkazná odhalení o domácím dohledu/sledování CIA. To vedlo k tomu, že "Church comittee" (pozn. překl.: komise zřízená senátem USA za účelem vyšetřování CIA ohledně zneužívání pravomoci, předsedající komise byl senátor Frank Church) tyto přečiny vyšetřovala na slyšeních kongresu.

V dubnu 1976 zveřejnila "Chuch comittee"  své poznatky, které obsahovaly následující odhalení jak o zahraničních, tak i domácích médiích:

"Nález  Church comittee o kontrole/řízení médií hlavního proudu CIA, 1976" (https://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Mockingbird)

U zahraničních zpravodajských médií došla zpráva k závěru, že:

"CIA v současné době udržuje síť několika stovek zahraničních osob po celém světě, kteří CIA poskytují zpravodajské informace a občas se pokoušejí ovlivňovat názor pomocí skryté propagandy."

Tito jednotlivci poskytují CIA přímý přístup k velkému množství novin a periodik, desítkám tiskových zpráv a zpravodajských agentur, rozhlasovým a televizním stanicím, vydavatelům komerčních knih a dalším zahraničním médiím. Pro domácí média zpráva uvádí:

"Přibližně 50 aktiv/“zaměstnanců“ [Agentury] jsou individuální američtí novináři nebo zaměstnanci amerických mediálních organizací. Z nich je méně než polovina "akreditována" americkými mediálními organizacemi ... Zbývající osoby jsou neakreditovaní nezávislí přispěvatelé a zástupci médií v zahraničí ... Více než tucet amerických zpravodajských organizací a komerčních vydavatelství dříve poskytovalo krytí agentům CIA v zahraničí. Několik z těchto organizací si neuvědomovalo, že tato krytí poskytují."

To je jen malá chuť toho, co se začnete dozvídat, když se ponoříte do konspiračních analýz. Nyní je všeobecně přijímáno/uznáváno, že média hlavního proudu jsou mluvčím "Deep State", jak to již před více než 40-ti lety objevila/odkryla "Church comittee". Protože MSM (mainstream) na tento příběh skočil s nebývalým nadšením, tak z toho téměř všichni ve stávající komunitě UFO vyšilují.

 

Mají muže z Lockheed, který chce vybudovat funkční mezihvězdné kosmické lodě

Téhož dne, 11. října, DeLonge na Twitteru oznámil, že mají Steve Justice, bývalého zaměstnance společnosti Lockheed Skunkworks, který nám skutečně může postavit antigravitační stroj.

 

"Sekret machines"

Zjevně nesprávný pravopis slova "secret" (tajemství/tajný) ve výše uvedeném tweetu je kývnutím na DeLongeho spoluautorskou dvoudílnou sérii knih s názvem "Sekret Machines". Se zahrnutím písmena K se z toho stává německé slovo. [Oprava: je to němčině podobné, ale ve skutečnosti to v tomto jazyce znamená "vylučovat", nikoliv tajemství/utajovaný.)

Sekret Machines je "pravda maskovaná jako fikce", která popisuje, jak byli němečtí nacisté prvními, kdo vymyslel antigravitační technologii. Také popisuje/vykresluje, jak pokračovalo krytí, a to včetně i německých vědců, kteří se po 2. sv. válce  v rámci projektu Paperclip přestěhovali/migrovali do USA. DeLongeho tweety proto silně naznačují, že takový průlom musí přicházet ze soukromého sektoru a že to je "nebezpečná hra", pokoušet se to zveřejnit/vypustit/uvolnit, a to právě kvůli tomuto skrytému německému prvku, který je v USA stále přítomen. Další tweet z toho dne ukázal na Ministerstvo obrany, že vlastní všechno, co dodavatelé obrany postavili - a proto to drželi od nás dál.

 

„Strategie byla  rozvintá brilantně“

V reakci na probíhající kritiku zahajovací události DeLonge tweetoval 19. listopadu v hashtagu, že jejich "strategie se odvíjí (odvíjela) brilantně" a řekl, že počáteční událost 11. října, "byla nic". Když ho kdosi v ten den obvinil z "šílenství", řekl jim, aby "počkali tři týdny" a že on se bude smát naposledy. Další tři týdny vedly k neděli 10. prosince. Ke skutečné události nedošlo dřív než až v sobotu 16. prosince, což byly téměř za čtyři týdny. Z jakéhosi důvodu muselo být načasování velkého oznámení zpožděno/opožděno - z důvodů, do kterých nebyl DeLonge zasvěcený.

 

„Každý den mi říkají ještě jeden den“

Jen tři dny předtím, než byla velká zpráva spuštěna, tweetoval DeLonge 13. prosince své silné očekávání nadcházející události. Zjevně neměl pod kontrolou, kdy to nastane. Neurčití/nespecifikovaní "oni" byli zodpovědní za volbu/vybrání přesného okamžiku. DeLonge očividně věděl, o jakou událost by mělo jít, když říkal, že to bude "jeden z největších úspěchů mého života".

Nicméně, když řekl, "něco přichází/nadchází," tak to může naznačovat/znamenat, že ani on sám si nebyl přesně jistý tím, co by mělo být obsahem tohoto odhalení. Jistě, celý MSM za tímto příběhem skočil v tak koordinovaném úsilí, zcela odlišném od čehokoli, co jsme v historii UFO kdy viděli.

V některých ohledech se to stalo lakmusovým testem toho, nakolik stále může MSM ovlivňovat veřejné mínění. Podle reakce se zdá, že staré školní obavy z "hromadné paniky"  ve stylu Války světů z roku 1938, kde si lidé cpali mokré ručníky do komínů jsou pozůstatkem zapomenuté minulosti.

Skupina DeLongeho možná připravuje ukázku dematerializace a antigravitace

Druhý den po výše uvedeném tweetu, 14. prosince, tweetoval stále více znepokojující DeLonge silný náznak toho, že mají něco velice úžasného. Zdá se, že již mají k dispozici experiment, kterým mohou demonstrovat dematerializaci i antigravitaci. To skutečně upoutalo mou pozornost, jelikož mi zasvěcenci po mnoho let říkali, že elektrifikovaný bizmut může dělat všechny druhy neobvyklých věcí, pokud se s ním zachází správně. Není zřejmé, zda tento experiment způsobuje optické "rozpouštění hmoty", jako je tomu u dematerializace, nebo jen snížení její zdánlivé hmotnosti - jako v případě gravitace.

V utajovaném světě jsou jistě známé techniky, které dokáží udělat obé, jak jsem po mnoho let slyšel/slýchal od zasvěcenců. DeLonge nevytváří/nevymýšlí podivný termín, když říká "terahertzová energie". To se týká extrémně vysokofrekvenčních elektromagnetických vln. A protože jsem zkoumal UFO on-line téměř od úsvitu internetu v roce 1995, okamžitě jsem si udělal nějaká propojení se "starými časy". Je to jako Alpha a Omega. Začátek a konec šetření o utajovaných vyšetřováních UFO online se spojuje dohromady - přes 21let trvající most.

-pokračování-

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.

Další díly