NOVÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE VÝZKUMU NÁLEZU MUMIFIKOVANÝCH TĚL TRIDAKTYLNÍCH BYTOSTÍ

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

publikováno: 14.11.2017 kategorie: Tajná historie lidstva

Ti, kteří chodí na portál Matrixu pravidelně, ví o tom, že se prostřednictvím dvou seriálů dokumentárních filmů systematicky věnujeme problematice tříprstých bytostí, jejichž mumifikovaná těla byla nalezena v oblasti Nazky v Peru. Tým mezinárodních vědců, který je financován naší dceřinou společností TV Gaia ve Spojených státech už více jak rok pracuje přímo na místě. Do výzkumu jsou zapojeny i externí skupiny vědců z vědeckých pracovišť na různých místech světa.

A protože dochází průběžně k celé řadě nových dílčích událostí, nechtěl jsem čekat až dorazí další nová epizoda, takže jsem se rozhodl využít tohoto materiálu k informacím o novinkách z výzkumu. Již na konci srpna roku 2017 byl oznámen objev podzemní instalace, ve které došlo k nálezu celé řady nových mumifikovaných těl.

Vědci ze skupiny, která operuje na místě, tvrdí, že na vlastní oči ve zdejších podzemních prostorách viděli asi dva metry vysoké humanoidní bytosti neznámého původu, kteří ve chvíli, když uviděli lidskou bytost, utekli do hlubších částí tunelového systému. Byl jsem informován o tom, že v dohledné době bychom k této události měli obdržet i patřičný videomateriál.

Mezitím anglický deník "Expres" přinesl poměrně obsáhlý rozhovor s mexickým investigativním novinářem Jaime Maussanem, který je součástí skupiny vědců, jež operuje na místě. Ten mimo jiné sdělil:

"Celá řada mumií byla pohřbena na posvátných místech přímo v lidských hrobech. To znamená, že tyto bytosti koexistovaly společně s našimi lidskými předky. Rozhodně nebyli nepřáteli, neboť je vidět, že mezi lidskou rasou a rasou tridaktylních entit existovala určitá míra respektu."  (https://www.express.co.uk/news/weird/846779/Aliens-live-Nazca-Tomb-Peru-extratrerrestrials-UFO)

I přes jednoznačné důkazní břemeno, že se jedná skutečně o autentické mumie, rozběhla se až do nedávná intenzivní kampaň se snahou probíhající výzkum zdiskreditovat. Nicméně všechny tyto snahy velmi rychle selhaly. Navíc máme k dispozici čerstvé údaje z prstů

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 500 hodinám videa a 10.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.