NOVÁ AKTA "X": RUMUNSKO - MIMOZEMSKÁ ZÁKLADNA UVNITŘ POHOŘÍ BUCEGI --- ROLE "SKUPINY BIDELRBERG" --- TAJEMSTVÍ PENTAGONU (1)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

04.07.2014 Akta X

Úvod

Před několika dny redakce našeho magazínu obdržela velmi zajímavý materiál, který pojednává o pozoruhodných událostech, které jsou již několik posledních let spojeny s rumunským pohořím Bucegi. Toto pohoří se nachází v centrální části Rumunska jižně od města Braşov. Z hlediska geologického je součástí jižního cípu Karpat.

V létě roku 2003 (tedy již před 11 lety!) se do nitra pohoří Bucegi vydali někteří zástupci tzv. "oddělení Zero" - přísně tajná sekce rumunské zpravodajské služby - SRI, která zde učinila zcela epochální objev, který by podle velmi dobře informovaných zdrojů mohl významně změnit osud lidstva.

Vzhledem k tomu, že rumunská vláda chtěla výsledky série objevů, které byly v daném pohoří uskutečněny, oficiálně zveřejnit, začal být činěn především ze strany Spojených států na rumunskou vládu kolosální diplomatický tlak, jehož cílem mělo být zablokování snahy informovat širší veřejnost.

Jenomže samotné důsledky byly mnohem dramatičtějšího charakteru, a to především díky zásahu jedinců z prostředí společenství Illuminátů, kteří se snažili všechny informace ohledně uskutečněných objevů včetně lidí, kteří se kolem dané kauzy pohybovali, zničit. (Obr. vlevo: Dynamická prezentace rumunského pohoří Bucegi).

Expedice, která objevy uskutečnila, byla, jak je uvedeno výše, tvořena zástupci speciální sekce rumunské zpravodajské služby "oddělní Zero". V této skupině však byly navíc ještě někteří speciálně povolaní jedinci ze Spojených států v čele s Cezarem Bradem (vedoucí expedice a také hlavní hrdina našeho příběhu).

Tento člověk zažil celou řadu šokujících událostí a mimo jiné i dvě nezapomenutelná setkání, a to s vysoce postaveným zástupcem Illuminátů a členem jedné z nejvyšších sekcí "skupiny Bilderberg".

Zde je příběh, který má skutečně neuvěřitelné rozměry.


Neobvyklá návštěva jednoho z nejmocnějších mužů skupiny Bilderberg

V květnu roku 2003 měl Cezar návštěvu velmi důležitého charakteru. Žádost o schůzku přišla z prostředí rumunské zpravodaj

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.

Další díly