NIKOLA TESLA - O TOM, CO MOŽNÁ NEVÍTE (15)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

07.01.2020 Exkluzivně

Plynule navazuji na předcházející pasáže tohoto materiálu. Hitler měl deformované levé ucho, které bylo chirurgicky upraveno, podobně jako dvě zaoblené kráterové zářezy nad sebou na levé tváří, jak je vidět na některých autentických fotografiích. Velmi úzká ramena a krátký krk sedícího muže také podporují Skorzeného výroky. Vzhledem k tomu, že byl osobním strážcem a Hitlerovým elitním zvláštním agentem, který při samostatných příležitostech v období II. světové války chránil jak Hitlera, tak i Mussoliniiho, je třeba vnímat osobní svědectví a fotografické důkazy Skorzeného velmi vážně. Otto Skorzeny jmenoval BethesduMarylandu jako jednu z rezidencí Adolfa HitleraUSA kde, i když velmi krátkou dobu, pobýval. Tedy kromě dalších důkazů potvrzující jeho pobyt na několika dalších dobře zabezpečených vojenských amerických základnách a podzemních nacistických zařízeních CIA. Chápu, že jde o vysoce kontroverzní téma velmi citlivého charakteru, se kterým se zjevně musí každý vypořádat po svém. Takže věřte, nebo nevěřte – záleží na Vás.

Jsou tu další důkazy potvrzující Skorzenyho se vynořily nedaleko oblasti Bethesda během vyšetřování případu ve městě MonakoPensylvánii, jež se týkalo mučení mnoha nevinných lidí zapojených do programů „kontroly mysli“. Některé utajené studie totiž poukazují na to, že mezi oběťmi mučení bylo dva jedinci, pravděpodobně dvojčata, kteří mohli být dětmi Adolfa Hitlera. V tomto ohledu se pozornost poutá na práci Davida E. Rosenbauma, bývalého advokáta pracujícího pro společnost „Atlantic Richfield Co.". Tento člověk realizoval devítileté vyšetřování (1983–1992) týkající se obvinění z fyzického mučení a systematického psychického nátlaku mnoha zaměstnanců závodu „ARCO“ ve městě Monako, USA.

Klienty dr. Rosenbauma byli Jerry L. Dotey a Ann White, kteří se stali oběťmi zjevné radiační expozice. Jenomže jak dr. Rosenbaum v jednotlivých pohovorech a pátrání postupoval hlouběji a hlouběji, došlo k odhalení „Pandořiny skřínky“.  Asi nejvíce šok

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly