Největším nebezpečím není prasečí chřipka......, ale vakcína ! (2)

Icke David

Icke David

autor

28.07.2009 Konspirační teorie

Vynikající práce lidí, jako je americký vědec a spisovatel, Patrick Jordan, odhalily odvíjející se plán na zabití obrovského počtu lidí prostřednictvím umělých virů a vakcín. Říká, že již dávno zdokonalili vakcíny, které vypnou lidský imunitní systém a američtí vojáci byli často používáni jako pokusní králíci.

Výzkum Patricka Jordana odhaluje systém tří vakcín, které illumináti vyvinuli. První očkování vypne bílé krvinky (imunitní systém); druhé zavede injekcí viry; a třetí imunitní systém znovu zapne.

Ve středním období se viry rozšiřují po celém těle, ale jedinec se necítí nemocen, protože imunitní systém proti nim nebojuje. Když je imunitní systém znovu nastartován, rozpoutává takový útok na směs virů, který tělo zabije.

Toto je známé pod pojmem „cytokinové bouře“, kdy je imunitní systém tak zaplaven, že vysílá do infikovaných oblastí těla příliš mnoho protilátek současně a tělo se samo zabije.

Věc se má také tak, že Světová zdravotnická organizace požádala, aby byl ve vakcíně živý vir prasečí chřipky a je docela možné, že prostřednictvím vakcíny tak rozšíří a možná i zvýší sílu viru. Světová zdravotnická organizace na svých internetových stránkách uvádí:

„Vzhledem k předpokládané omezené dostupnosti vakcíny na světové úrovni a potenciální nutnosti chránit proti „odchýleným“ kmenům viru, doporučil SAGE, že je důležitá podpora výroby a použití očkovacích látek formulovaných pomocnými přísadami olej-ve-vodě a živých oslabených vakcín proti chřipce.“

Důkaz Jane Bürgermeister byl podpořen Waynem Madsenem, bývalým důstojníkem americké námořní zpravodajské služby a nyní investigativním novinářem. Řekl, že v přední vědci Spojených národů došli k závěru, že virus H1N1 prasečí chřipky má určité přenosové „vektory“, které naznačují, že nový kmen chřipky byl geneticky vyráběn jako vojenská biologická zbraň. Odborník OSN se domníval, že Ebola, HIV / AIDS, a současný A-H1N1 virus prasečí chřipky jsou všechno biologické bojové látky. Madsen píše:

„Minulá vzplanutí prasečí chřipky se šířila z prasat na člověka, který poté přenesl chřipku na další lidi. Nicméně, s A-H1N1, nebyly hlášeny žádné infekce prasat. Ve skutečnosti, podle Centra pro kontrolu nemocí a prevenci (CDC), má A-H1N1 má genové segmenty severoamerických prasat, kmenů ptačí a lidské chřipky a segment z eurasijské prasečí chřipky.“

Wayne Madsen také říká, že jeho zdroje potvrzují, že Centrum pro kontrolu nemocí a americká armáda získali tělo inuitské ženy, která zemřela v roce 1918 v Brevig Missio na Aljašce na španělskou chřipku, která během 18 měsíců zabila 100 milionů lidí na celém světě.

Madsenovi bylo řečeno, že genetický materiál z mrtvoly poskytl základ pro vývoj kmene „ptačí chřipky“ H5N1 v Ústavu infekčních nemocí ameriské armády ve Fort Detrick, Maryland. Tato laboratoř byla v roce 2001 původcem antraxových útoků na americký Kongres a média krátce po 11. září.

Toto všechno bude připadat těm, pro které je takovýto druh informací novinkou jako ze seriálu Twilight Zone, ale to, co musí pochopit, je, že tyto rodiny illuminátů jsou naprosto šílené. Neuvažují jako většina z nás ostatních, takže prosím neposuzujte to, co by udělaly podle toho, co byste udělali vy. Není to stejné, protože oni nejsou stejní.

Plán illuminátů pro svět zahrnuje hromadné vybití populace a zavedení mikročipu každému muži, ženě a dítěti. Mikročipy by umožnily sledovat každého jedince 24 hodin denně, ale plán zachází mnohem dál.

Komunikace výpočetní techniky s čipy má potenciál k mentální, emocionální i fyzické manipulaci lidí. To lze provést hromadně i individuálně prostřednictvím unikátního signálu vysílač-přijímač čipu. Zabití někoho na dálku by bylo otázkou synchronizace.

Zmiňuji se o tom, protože, jak čtenáři mých knih, budou vědět, jeden vědec CIA mi v roce 1997 řekl, že mikročipy vyvinuté v tajných vládních vojenských výzkumných projektech byly dokonce tak malé, aby je bylo možno vpravit injekční jehlou během programů očkování. S nanotechnologií by o tom nikdo nevěděl.

Falešná panika prasečí chřipky v roce 1976 byla zkouška pro to, co se děje teď. Tyto události jsou plánovány dlouho dopředu a tito nemocní lidé jsou při jejich přípravě extrémně důkladní.

Panika začala smrtí brance ve Fort Dix v New Jersey, o které vláda řekla, že byla způsobena „prasečí chřipkou“.. Tento branec byl jediným úmrtím v roce 1976 způsobeným virem, ale vláda zahájila program očkování pro všechny Američany podporovaný kampaní výstřední propagandy založené, jako vždy, na děšení lidí. (Odkaz:  Pro příklad klikněte zde).

Výsledkem bylo, že nejméně 25 lidí bylo vakcínou zabito a stovky jí byly vážně poškozeny, zatímco branec ve Fort Dix jedinou obětí prasečí chřipky - i když by vláda řekla pravdu o diagnóze. Nyní směřuje k opakování událostí v mnohem větším měřítku.

Britská a americká vláda objednaly dostatek vakcíny proti prasečí chřipce pro celou populaci a další země je následují. Samozřejmě, že ano; „pavouk“ si to vyžádal.

Je jasné, že mají v úmyslu zavést očkování jako povinné a vyhrožují rodičům, že ztratí své děti, pokud se odmítnou podrobit tomuto fašismu. Ještě předtím se tlak na rodiče, aby se podrobili diktátu státu výrazně zvýší.

Centrum pro kontrolu nemocí (CDC) ve Spojených státech, kterému dominuje Rockefeller uvedlo, že děti, které nebyly nikdy „očkovány“ proti chřipce může být potřeba na podzim očkovat čtyřikrát -dvakrát proti sezónní chřipce a dvakrát proti prasečí chřipce. Dohánění ztraceného času, co? Ostatní děti budou očkované třikrát -všimněte si, třikrát, podle informací Patricka Jordana.

Hlavní muž Rothschilda a Rockfellera, Barack Obama, vyžaduje, aby byla jeho „reforma zdravotnictví“ uzákoněna do srpna, těsně před hromadným očkováním. Návrh zákona byl tento týden schválen Senátním výborem pro zdravotnictví, školství, práci a důchod, a to včetně zaměření se na rodiče, kteří nemají své děti očkované. Schvaluje orwellovský „demonstrační program na zlepšení imunizačního pokrytí.“ Návrh zákona uvádí:

„V rámci tohoto programu poskytne CDC státům granty na zlepšení pokrytí imunizace dětí, mladistvých a dospělých prostřednictvím využití důkazy podložených intervencí. Státy mohou využít finanční prostředky k provádění zásahů, které jsou doporučené Community Preventive Services Task Force (Skupina pro komunitní preventivní služby), jako například připomínání nebo předvolání pro pacienty nebo dodavatele, nebo návštěvy doma.“

„Intervence“? Návštěvy doma? To je jen jeden krok k násilné imunizaci vašich dětí nebo vašemu zatčení pro odmítnutí vyhovět. „Doporučení“ Světové zdravotnické organizace jsou závazné pro jejích téměř 200 členských zemí, kdy je vyhlášen výjimečný stav pandemie podle International Health Regulations Act (Mezinárodní zdravotní řád) z roku 2005 a podle pandemického plánu WHO z dubna tohoto roku.

Margaret Chan, generální ředitelka WHO, prohlásila prasečí chřipku za pandemickou, když nebyla, takže tyto mimořádné pravomoci budou aktivovány a tato služka Rothschildo-Rockefellerovského tajného spolku doporučí povinné očkování. Už to prakticky udělala. Poradní sbor WHO pro vakcinaci zahrnuje členy vedení společností... Baxter, Novartis, GSK a Sanofi Pasteur. (Obr. vpravo: Margaret Chan s skutečně vhodným logem).

Minulý týden Margaret „Obávaná“ Chan varovala, že globální pandemie lékům odolné tuberkulózy může být bezprostřední s potenciálně „katastrofickými následky“. A tlachala dál ...

„Situace je již nyní alarmující a velmi rychle se výrazně zhorší. Tato situace se vymkne kontrole. Říkejte tomu, jak chcete: časovaná bomba nebo sud střelného prachu. Jakkoliv se nato podíváte, je to potenciálně výbušné situace.“

Ale no tak, ženská. Kdy tuberkulóza „exploduje“? Jakmile ji dají dostatečně do oběhu, asi.

Co se děje teď, bylo plánováno velmi dlouhou dobu. Stavitelé pracovali po celé měsíce ve vysoce utajené operaci v budově poradního shromáždění zvané Westridge, jen kousek ode mne na Isle of Wight.

Stavitelé sami se stali velmi podezíravými, když jedné skupině dali plány pro jednu část díla, a pak byla přizvána zcela nová skupina na další část, a tak dále. Ani jedna skupina nevidí celý obraz a teď lidé v neoznačených bílých dodávkách předávají dokončenou práci.

Po té, co všichni odešli, jsem se musel podívat oknem u nouzového východu a je to evidentně nějaké centrum pro odpovědi na mimořádné události. Stavitelům bylo řečeno, aby dokončili svou práci do poloviny července, bez selhání, a prý se něco podobného děje po celé zemi.

Pokud budete pozorně naslouchat, tmavé obleky vám řeknou, co se bude dít. Jak jsem již řekl v nedávném bulletinu, pořád poslouchám z různých agentur a zemí mantru o nebezpečí masivního nárůstu prasečí chřipky na podzim a že je jejich cílem, aby se hromadné očkování skutečně dostalo do pohybu.

Teď poslouchám, že virus by se ve stejném období mohl stát ještě více smrtícím a je docela možné, že plánují zvýšení počtu předpokládaných obětí prasečí chřipky, aby vytvořili větší paniku a poptávku po očkování.

Nicméně, neměli bychom zapomínat, že „normální chřipka“ zabíjí ročně na celém světě statisíce lidí. Nepochybujte o tom, že velké množství lidí bude nyní oficiálně určeno za oběti prasečí chřipky, ať už jsou nebo ne.

Vždycky se k tomu schylovalo a informovaní lidé potřebují být silní a spojit se v kolektivním „nesouhlasu“. Tihle blázni chtějí přístup k našim tělům a tělům našich děti z důvodu, který nemá vůbec nic společného se zdravím.

Většina lidí se seřadí se svými dětmi jako hodné ovečky. Bez ptaní budou akceptovat očividné lži a úřady využijí tyto lidi, aby se zaměřili na další, kteří odmítli. Uslyšíte nesmysl typu „Ohrožujete moje děti“.

Ve skutečnosti jsou to ti naprogramovaní lidé, co stojí v řadě, kteří ohrožují všechny děti. Úřady budou tvrdit, že ti, kteří odmítají, brání „imunitě stáda“, když jediné, co udělali, bylo, že se mentálně odpojili od stáda.

Nyní je čas, aby se podobně smýšlející lidé spojili ve vzájemné podpoře a připravili strategii mírového nesouhlasu. V množství je daleko více síly, než když to člověk dělá sám.

Nesmíme podlehnout povinnému očkování, ani tlaku ze strany těch, kteří postrádají svou vlastní mysl. Pokud bychom ustoupili naší svobodě zastavit očkování prosazované státem nás a našich dětí, jaká jiná svoboda by nám ještě sakra zbyla?

-konec-

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.