Největším nebezpečím není prasečí chřipka......, ale vakcína ! (1)

Icke David

Icke David

autor

27.07.2009 Konspirační teorie

Varuji před tím, co přijde již téměř 20 let a už to není „věcí budoucnosti“ – už je to tady. Už žádné výmluvy od kohokoliv, prosím. Musíme se tím zabývat. Musíme udělat tlustou čáru a říct už ne.

Ještě nikdy to nebylo tak důležité, než při tomto spiknutí s cílem vnutit očkování proti chřipce celosvětové populaci. Vir prasečí chřipky byl vytvořen v laboratoři s cílem vyvinout hromadnou paniku se specifickým záměrem donutit každého, aby se podrobil vakcinaci. Problém-reakce-řešení. Tento „přirozený“ virus prasečí chřipky patrně obsahuje geny lidí, prasat a ptáků několika kontinentů.

Pokud vykonstruujete a vypustíte vir a pak realizujete zjevně dlouho plánované hromadné očkování, může existovat pouze jeden rozumný závěr: největším nebezpečím není prasečí chřipka – ale vakcína.

Rozsah a rychlost plánovaného programu očkování je šílené vzhledem k tomu, že drtivá většina těch, kteří byli virem nakaženi, měli velmi mírné příznaky. Dr. Peter Holden z Britské lékařské asociace, kterou řídí Rothschild, uvedl, že ačkoliv prasečí chřipka nezpůsobovala vážné onemocnění, horlivě zahájili hromadné očkování začínající u „prioritních skupin“. E? Tohle není o veřejném zdraví a nikdy nebylo.

Ti, co vakcíny podávají, nemají ponětí, co v nich je nebo o jejich potenciálních účincích. Prostě jen opakují, myslí si to, co je jim řečeno, aby si mysleli, a dělají to, co se jim říká, aby dělali. Pouze ti v jádru spiknutí a ti, kteří se obtěžují s výzkumem, vědí, o co jde.

(Obr. vpravo: „Nechte si dát ´Vero´ vakcínu, nechte si dát ´Vero´ vakcínu, nechte si dát ´Vero´ vakcínu...“ ).

Rakouská novinářka, Jane Bürgermeister, podala u FBI obvinění z trestného činu proti Světové zdravotnické organizaci (WHO), Organizaci spojených národů, Baracku Obamovi, Rockefellerovi, Rothschildovi, a jiným, kvůli spiknutí, které odhalila, na vybití obyvatelstva smrtelnou vakcínou proti prasečí chřipce.

Řekla, že ptačí chřipka a prasečí chřipka byly vyvinuty v laboratořích a vypuštěny na veřejnost s cílem masové vraždy prostřednictvím očkování. Její předložený dokument se jmenuje Důkaz biologického terorismu. Píše zde o Spojených státech, ale to, co říká, platí všude:

„Existují důkazy o tom, že mezinárodní zločinecký syndikát, který je připojený k vysokým vládním úřadům na federální a státní úrovni, je odhodlaný provést hromadnou genocidu vůči lidu Spojených států pomocí umělého (genetického) chřipkového pandemického viru a programu nucené vakcinace, aby působil masovou smrt, zranění a vylidnění Ameriky za účelem převést vládu nad Spojenými státy, do rukou Organizace spojených národů a přidružených bezpečnostních sil (vojáci OSN ze zemí jako je Čína, Kanada, Velká Británie a Mexiko).

Existuje důkaz, že mnohé organizace – Světová zdravotnická organizace, OSN, jakož i firmy vyrábějící vakcínu, např. Baxter a Novartis – jsou součástí jednoho systému pod vedením jádra zločinecké skupiny, poskytují strategické vedení a rovněž financovali rozvoj , výrobu a vypuštění umělých virů, aby odůvodnily hromadné očkování látkami biologických zbraní k eliminaci populace USA a získání kontroly nad kapitálem, zdroji atd. Severní Ameriky.

Motivací trestného činu je klasická loupež následovaná vraždou, i když rozsah a způsob je v historii něco nového. Základní skupina stanovuje své strategické cíle a operativní priority tajně pomocí výborů, jako je Trilaterální komise, a při osobním kontaktu na výroční konferenci Bilderberg.“.

Jane Bürgermeister je vzácná opravdová novinářka, až tak, že byla vyhozena ze své práce evropského korespondenta internetových stránek Renewable Energy World (Svět obnovitelné energie), poté, co podala tuto žalobu u FBI. Obnovitelná energie? Jejich páteř a smysl pro slušnost potřebují obnovit, ale to jen ukazuje, jak je vše kontrolováno.

To, co Bürgermeister ve svém tvrzení FBI popisuje je souhrnem toho, co jsem se téměř dvě desetiletí pokoušel vysvětlit ve svých knihách a rozmluvách. Tajný spolek křížících se rodin se snaží zavést globální fašistickou diktaturu totální kontroly lidstva.

Jejich nosičem tajná společnost strukturovaná jako nadnárodní korporace. Operační velitelství je v Evropě, v místech, jako je Řím, Londýn, Paříž, Brusel a Berlín. Nazývám ho „pavoukem“ (the Spider), který řídí globální síť (web). (Obr. vpravo).

V každé zemi existují dceřiné sítě tajných společností, které se „pavoukovi“ zodpovídají. Jejich úkolem je řídit politiku svých zemí, bankovnictví, obchod, armádu, média, lékařství, a tak dále, a zavést do jejich sféry vlivu globální program diktovaný „pavoukem“. Ti na vnitřní úrovni této struktury jsou souhrnně známí pod pojmem „illumináti“.

Takto koordinují zdánlivě nesouvisející vlády, podniky, mediální skupiny apod. Dynastie Rothschildů a Rockefellerů (stejná krevní linie) se na tom podstatně podílejí, jak jsem již dlouho odhaloval a ovládají farmaceutický průmysl politiku „zdraví“ vlád na celém světě.

Web kontroluje vlády, farmaceutický průmysl, nebo „Big Pharma“ společnosti, Světovou zdravotnickou organizaci a agentury pro „ochranu“ veřejného zdraví, např. Centrum pro kontrolu nemocí a prevenci ve Spojených státech. Stručně řečeno, řídí celý zdravotnický systém.

Spolek illuminátů založil celosvětové orgány, jako je Světová zdravotnická organizace, Světová banka a Světová obchodní organizace pro převedení moci z mnoha na pár. Jejich cílem je vláda nad světem, světová centrální banka, světová měna a světová armáda.

Abyste uvalili celosvětovou diktaturu, musíte centralizovat moc a rozmanitost je vaše nejhorší noční můra. Síť illuminátů stojí za „globalizací“' a vytvoření diktatury superstátu, jako je např. z tohoto stejného důvodu Evropská unie.

Díky tomuto nezbytnému povědomí o zákulisí pro mě nebylo překvapením, když jsem viděl seznam jmen a organizací ve vyjádření Jane Bürgermeister pro FBI:

„Výslovně jsou předkládány důkazy, že obžalovaní prezident Barack Obama, prezident Spojených států, David Nabarro, koordinátor OSN pro chřipku, Margaret Chan, generální ředitelka Světové zdravotnické organizace, Kathleen Sibelius, ministryně zdravotnictví a sociální péče (HHS), Janet Napolitano, ministryně pro vnitřní bezpečnost, David de Rothschild, bankéř, David Rockefeller, bankéř, George Soros, bankéř a Alois Stoger, rakouský ministr zdravotnictví, jsou, kromě dalších, součástí tohoto mezinárodního zločineckého syndikátu, který, pochodující jako jedna falanga za realizací svého plánu genocidy, vyvinul, vyrobil, skladoval a použil biologické zbraně k eliminaci populace Spojených států amerických za účelem finančního a politického zisku.“

Bürgermeister říká, že existuje jasný důkaz o tom, že se farmaceutické společnosti a mezinárodní vládní organizace aktivně podílí na vytváření, vývoji, výrobě a distribuci biologických činidel klasifikovaných jako nejzhoubnější biologické zbraně na zemi.

Říká, že virus prasečí chřipky byl vytvořen a vypuštěn s pomocí Světové zdravotnické organizace ovládané Rothschildem a Rockefellerem – tím samým orgánem, který pak řekl, že se šíří tak rychle, že musí být vyhlášena pandemie.

Příznaky „prasečí chřipky“ jsou v současné době do značné míry stejné jako u běžné chřipky a je jednoduché nazývat všechno „prasečí chřipkou“, aby se oficiální čísla zvýšila. Britská vláda oznámila, že lidé by už neměli chodit k lékaři, jestliže trpí příznaky chřipky a místo toho byl zaveden systém diagnózy po telefonu bez laboratorního potvrzení. Jak výhodné pro určování počtů:

„Dobrý den doktore, jsem nachlazený.“

„Myslím, že je to prasečí chřipka. Odfajfknu si vás.“

Jane Bürgermeister podala obvinění z biologického terorismu proti farmaceutickým gigantům, jakými jsou Novartis International AG se sídlem ve švýcarské Basileji, Baxter AG, se sídlem v Rakousku, a její mateřskáspolečnost Baxter International v Deerfield, Illinois. Hádejte, kdo poskytuje většinu vakcíny proti prasečí chřipce pro hromadné očkování – Baxter International a Novartis.

Je to ten samý Baxter International, který začátkem tohoto roku poslal do evropských laboratoří „nedopatřením“ virus ptačí chřipky, který byl smíchán se sezónní chřipkou a došlo tak k vytvoření mnohem nebezpečnějšího kmene.

V loňském roce bylo nejméně 81 lidí zabito kontaminovaným přípravkem firmy Baxter International na ředění krve, heparinem, který byl vyroben v Číně z, kromě jiného, vepřových vnitřností. Není farmacie úžasná? Kontaminovaný heparin také vážně zranil stovky lidí a bylo odhaleno, že závod čínského dodavatele společnosti Baxter nebyl nikdy zkontrolován americkými ani čínskými „ochrannými“ agenturami.

Více než 50 dialyzovaných pacientů zemřelo v roce 2001 z důvodu závady na zařízení společnosti Baxter International, a tento měsíc Baxter Healthcare Corporation, dceřiná společnost Baxter International, dosáhla mimosoudního urovnání dva miliony dolarů se státem Kentucky. Společnost Baxter byla dopadena při navyšování ceny intravenózních léků prodávaných Kentucky Medicaid (nemocenské pojištění) až o 1300 procent.

Je to viditelně společnost, které můžete důvěřovat a je nyní hlavním zdrojem vakcíny proti prasečí chřipce, které chtějí vlády po celém světě nařídit celé populaci za nejminimálnějších kontrol bezpečnosti. Vakcína je sledovaná narychlo prostřednictvím regulačního systému se studiemi bezpečnosti trvajícími méně než jeden týden. London Times píše:

„Regulátoři Evropské lékařské agentury uvedli, že postup rychlého sledování zahrnoval klinické studie „modelové“ vakcíny podobná té, která bude použita pro po generace největší program masového očkování. Veřejnosti bude představena, zatímco regulační orgány budou i nadále provádět simultánní klinické studie.“

„Studie“ nejsou nutné, s výjimkou veřejné spotřeby. Už ví, co je ve vakcíně a znají její účinky. V dokumentu podepsaném Obamovou ministryní zdravotnictví a sociálních věcí, Kathleen Sebelius, byla dokonce farmaceutickým společnostem dána imunita před soudním stíháním ze smrti nebo poškození způsobené vakcínou.

Společnost Baxter International uvedla, že do konce července bude posílat vakcínu proti prasečí chřipce do celého světa a potenciální zisky jsou fantastické; ale nejde v prvé řadě o peníze. Jde o dlouhodobě plánované masové vybíjení lidské populace.

Je nám řečeno, že farmaceutické společnosti a Světová zdravotnická organizace velmi horečně pracovali na vyvinutí vakcíny proti „novému“ kmeni prasečí chřipky známému pod označením H1N1, ale ... na to si počkejte ... společnost Baxter international podala patent navakcínu proti H1N1 28. srpna 2008. Odkaz:  Klikněte zde...

Žádost o patent vakcíny firmy Baxter čís. US 2009/0060950 A1 říká:

„... Především preferovanými začleněními obsahuje složení nebo vakcína více než jeden antigen ... například chřipka typu A a B zejména vybrané z jednoho nebo více lidských H1N1, H2N2, H3N2, H5N1, H7N7, H1N2, H9N2, H7N2, H7N3, H10N7 podtypů, podtypů H1N1, H1N2, H3N1 a H3N2 prasečí chřipky, podtypů H7N7, H3N8 psí nebo koňské chřipky nebo podtypů H5N1, H7N2, H1N7, H7N3, H13N6, H5N9, H11N6, H3N8, H9N2, H5N2, H4N8, H10N7, H2N2, H8N4, H14N5, H6N5, H12N5 ptačí chřipky.“

Patent byl zveřejněn v březnu 2009, měsíc před tím, než byl vir vypuštěn v dubnu v Mexiku, ale byl podán sedm měsíců před tím, než se o tomto „novém kmeni“ oficiálně vědělo. Je to nejočividnější podvod, který jste kdy mohli vidět.

Patent zahrnuje tyto příměsi a varování o toxicitě:

„Vhodné pomocné přísady lze vybrat z minerálních gelů, hydroxidu hlinitého, povrchově aktivních látek, lysolecithinu, alkoholických cukrů, polyanionů nebo olejových emulzí, jako je voda v oleji či olej ve vodě, nebo jejich kombinace. Samozřejmě, výběr pomocné přísady závisí na zamýšleném použití. Např. toxicita může záviset na cílovém organismu subjektu a může se lišit od žádné toxicity po vysokou toxicitu.“

Hezké, že?

Další „Big Pharma“ společnost, která je v tom zapojená, je Novartis ve Švýcarsku. Generální ředitel, Daniel Vasella, je pravidelným účastníkem tajnůstkářských jednání v Bilderbergu, jak jsem již dávno ve svých knihách odhalil. Skupina Bilderberg Group, jmenovaná v dokumentech Jane Bürgermeister předaných FBI, je vytvořením dynastie Rothschildů a po desetiletí spravována lidmi jako David Rockefeller a Henry Kissinger.

Zodpovídá se Rothschildově tajné společnosti v Británii nazvané Kulatý stůl. Nejprve stál v jejím čele Rothschildův agent, Cecil Rhodes, který jménem rodiny vydrancoval jižní Afriku. Vasella se zúčastnil posledního setkání Bilderberg v květnu loňského roku, kdy byla konstruována panika prasečí chřipky a bingo, jeho společnost přichází s vakcínou.

-pokračování-
Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.