NÁSTUP DRUHU "HOMO TECHNICUS", TVOŘENÍ GENŮ METODOU "CRISPR", DĚTI NA OBJEDNÁVKU A PLÁNY ELIT PRO LIDSTVO (1)

Lothian Brett

Lothian Brett

autor

14.09.2018 Společnost

„Za pár let bude konec, a lidská rasa se rozdělí.  Není cesty zpátky a pro svět, jak jej znáte,není budoucnosti. Všechny naděje a sny vaší rasy teď skončily. Porodili jste své následovníky a je tragické, že jim nikdy nebudete rozumět.“..Arthur C. Clarke: "Konec dětství"

 

Jsme na prahu nové vědecké revoluce, kterou někteří přirovnávají k objevu výroby atomové bomby. Nová technologie pro výrobu genů vzala vědecký svět útokem a ukázala potenciál pro léčbu nemocí od rakoviny po cukrovku typu 2, až k vytváření nových potravin. Množí se řeči o „dětech na objednávku“ a rase Gattaka. Tato technologie se řítí plnou parou vpřed; v sázce jsou obrovské zisky, i když dopady  tvorby genů a rozsah jejích neúmyslných následků zůstává do velké míry neznámý.

Vliv této nové technologie na současný svět, v němž rostoucí nerovnost dosahuje alarmující úrovně, budí velké obavy. Stále víc zde máme společnost, založenou na dvou sociálních třídách: malá bohatá elita a 99%, tvořících zbytek obyvatelstva, které je postupně formováno do jedné uniformní třídy.  Nárůst nerovnosti probíhá nejenom v ekonomické oblasti, ale také v sociálním spektru, ve vzdělávání a zdravotní péči. S novou technologií na tvorbu genů, jako je "CRSIPR", se také nacházíme na prahu nerovnosti genetické.

Hlavní vědecký výzkum nás za pomoci genetického inženýrství vede stále blíž k přeměně druhu Homo sapiens. Ta technologie pomáhá realizovat  nebezpečné sny eugeniků a transhumanistů a jejich další krok v lidské evoluci: druh Homo technicus. Tvorba dětí dle zadání a genetické vakcíny1, které permanentně mění náš fyzický zjev, jsou možné i dnes. Vynořuje se nový druh: Homo genus a jeho tvůrci jsou přesvědčeni, že bude v každém ohledu lepší než my. Naše technické dovednosti jako druhu daleko přesáhly naši psychologickou vyzrálost a nebezpečí takového zahrávání si by mělo být zřejmé každému soudnému člověku.

"CRISPR" (Clustered Regularly Interspaced Short Palindromic Repeats) je jednoduchým, ale mocným nástrojem

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.