"MUŽI V ČERNÉM": VÝMYSL NEBO FAKT? (3)

Černé vrtulníky

Jak vidno, tak kromě efektních "černých limuzín", fenomén "MIB" používá i "černé vrtulníky". Tato forma vrtulníků byla pozorována v okolí výskytu objektů "UFO", v případě tzv. "únosů", ale i nedaleko vytvořených piktogramů. V některých případech tyto vrtulníky sledovaly svědky pozorování "UFO", resp. se pohybovaly v blízkosti jejich bydliště. S fenoménem "černých vrtulníků" mám svou osobní zkušenost skrze implementaci a aktivaci "titánových pyramid".

Ke mne a ke kolegovy, který se podílí na výrobě titánových pyramid, se postupně obrátilo hned několik majitelů tohoto energetického nástroje s tím, že záhy poté, co si doma (případně na pozemku) instalovali titánovou pyramidu, objevila se "černá helikoptéra", jež evidentně monitorovala inkriminovanou oblast.

Ve většině případů, se "černá helikoptéra" vracela na místo opakovaně po dobu několika dní, nebo dokonce i týdnů. V jednom případě na Vysočině přistála přímo na pozemku majitele. Ovšem než se mu podařilo přiblížit k objektu, tak helikoptéra opět vzlétla. Celý incident alespoň natočil na video. Samozřejmě, že ve všech případech byly "černé helikoptéry" bez jakéhokoliv označení, což se přesně shoduje s poznatky z jiných částí světa.

Podařilo se mi zjistit, že například v Anglii, se "černé vrtulníky" (zde jsou spíše známy pod označením "fantomový vrtulník"), vyskytují již od poloviny sedmdesátých let 20. století. Existují domněnky, že tyto anonymní létající prostředky mohou patřit "OSN", ale to se mi osobně moc nezdá. Podle jiných nepotvrzených zdrojů, by tyto vrtulníky měly spadat pod velení 160-té "SOAR" divize americké armády.

Zjistilo se, že tento typ "černých vrtulníků" používá technologii "STEALTH", tak že nemohou být detekovány radarem. Já jsem přesvědčen o tom, že tyto vrtulníky mají k dispozici i "CIA", "FEMA" včetně "NSA". V době, kdy americká vláda ještě disponovala aktivními kontakty na subjekty "GREYS", byly "černé vrtulníky" aktivně zapojeny do fenoménů tzv. "únosů".

V současné době máme k dispozici poměrně velké mno

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.

Další díly