MŮŽE MÍT DYNASTIE ROTHSCHILDŮ NĚCO SPOLEČNÉHO SE ZMIZENÍM "LETU MH370" MALAYSIAN AIRLINES? PŘEČTĚTE SI TENTO MATERIÁL...

V souvislosti se záhadou "letu MH370" se vyrojilo mnoho různých dohadů, hypotéz a teorií o tom, co mohlo stát za jeho tragickým a záhadným zmizením. V několika posledních dnech jsem věnovala veškerý volný čas jakémusi vlastnímu výzkumu možných skrytých souvislostí a okolností. Podařilo se mi přitom odhalit skutečnosti o kterých, pokud vím, zatím nikdo oficiálně nehovořil. Mne osobně se zdají být natolik zvláštní, že jsem se o ně rozhodla podělit se svými čtenáři.

Dne 15. září 2006 společnost "Freescale" odsouhlasila odkoupit za 17 600 000 000 dolarů konsorcium vedené firmou "Blackstone Group" s jeho spolupracujícími investory - "Carlyle Group", "TPG Capital" a "Permira". Nabídka výkupu byla přijata dne 13. listopadu 2006 poté, co proběhlo hlasování akcionářů výše uvedené společnosti.

Americká společnost, která se plným názvem jmenuje "Freescale Semiconductor", a která je úzce spojena s rodinným klanem Rotschildů, měla na palubě ztraceného letounu dvacet vysoce postavených a velmi talentovaných odborných pracovníků, přičemž pouhý den před tragickou událostí tato společnost spustila zcela nový vojenský radarový systém, který byl zároveň velmi účinný i v rámci tzv. "kybernetické války". Dále je zajímavé, že v době zmizení výše uvedeného letounu nebyl patent jmenované technologie stále schválen.

Společnost "Freescale" vyvíjí speciální druhy mikroprocesorů a další vysoce sofistikované elektronické technologie, včetně samostatných polovodičových prvků, které provádějí specializované výpočetní funkce. Tato společnost již před několika dny v tichosti potvrdila, že se na palubě "letu MH370" nacházelo celkem 20 vysoce postavených členů společnosti - 12 osob z Malajsie a 8 osob z Číny. Společnost zatím odmítla zveřejnit jména těchto lidí.

Mluvčí společnosti "Freescale", pan Mitch Haws sdělil, že šlo o jedince s obrovskými odbornými znalostmi a vědomostmi, kteří byli pro firmu nepostradatelní. Z webových stránek "Freescale" se dočteme, že tato společnost začala fungovat v roce 1972. V současné době disponuje osmi vývojovými divizemi, které testují a vyrábí mikroprocesory, digitální signálové procesory a integrované obvody fungující na rádiové frekvenci.

Kromě toho společnost "Freescale Semiconductor" vlastní dceřinou firmu, která se jmenuje "Freescale RF". Ta se podílí na vývoji speciální elektroniky pro vojenské letectví, včetně tzv. "HF radarů" fungujících v pásmech "L" a "S", elektronických naváděcích systémů pro rakety, systémů pro kybernetickou válku a speciální identifikační elektronické systémy "IFF".

Přesto se podařilo zjistit další zajímavé informace od některých pracovníků společnosti "Freescale" dislokovaných v Číně - Peid Ong Wang, Suzhou, Zhijun Chen, Suzhou, Zhihong Cheng, Suzhou a Li Ying, Suzhou (tímto se do jisté míry potvrzuje informace o tom, že klan Rothschildů je provázán na Čínu a vůbec východní hemisféru světa, viz informace plk. Devjatova, pozn. red.). Výše uvedení shodně sdělili, že na palubě zmizelého "letu MH370" se nacházelo 20% držitelů amerického patentu (US Patent # US008671381B1).

Ovšem nejvíce šokující na celé věci je skutečnost, že po zmizení těchto 20% držitelů výše uvedeného patentu se společnost "Freescale Semiconductor Ltd." stává jediným a výhradním vlastníkem tohoto patentu. Jinými slovy řečeno - Lord Jacob Rotschild je nyní jediným držitelem jmenovaného patentu.

A na závěr ještě jedna "třešnička na dort". Nevím, zda o tom víte, ale dynastie Rotschildů je vlastníkem "Malajské Centrální Banky", která mohutně investovala do současné malajské vlády a hlavně do společnosti, která se jmenuje "Malaysian Airlines".

Kruh se uzavírá a vy si můžeme začít dávat "jedna a jedna" dohromady.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.