MŮJ SEN O ARMAGEDONU

Kerr Susan

Kerr Susan

autor

12.06.2006 Paradigma "2012"

       Zdál se mi sen, který bych vám chtěla vyprávět. Zdává se mi už dvacet let a cítím ho jako předpověď. (Po všech těch letech vím, jaké to je mít "normální" sen a jaké to je, když sen něco přepovídá.) Ale protože ten sen je jen "něco odjinud" a je neuvěřitelný, já sama mu jen těžko věřím. Myslím, že by byl skvělým námětem pro film Stevena Spielberga. Jediným důvodem, proč chci sen vyprávět je, že když jsem si v minulosti nechala nějakou "neuvěřitelnou" informaci pro sebe, bylo to proto, že jsem nevěřila, že by někomu mohla pomoci. Slíbila jsem sama sobě, že už si nikdy nenechám nic pro sebe. Proto sen zveřejňuji a nechávám na vás, jak s ním naložíte. Sen se vyvinul do této podoby.  V průběhu let také jiní lidé - zabývající se chanellingem, senzibilové, zachytili část tohoto snu. Takže tady je...

       Ve sluneční soustavě se nachází obrovské energetické pole skládající se z fotonové energie. Pole míří k naší Zemi. A my nyní začínáme pociťovavat jeho vliv. Náznaky jeho vlivu mají vedlejší efekty. Protože ptáci a králíci mají podobnou nervovou soustavu jako my, pocítí je jako první. Vedlejší efekty jsou také důvodem epidemie ptačí chřipky. Předtím, než k nám ptačí chřipka dorazí, setkáme se s jinými obtížemi. To proto, že některá těla se nedokážou vyrovnat se zvýšenou energií, do které naše planeta vstupuje. Projeví se to následovně: mnoho neobvyklých virů.

      Zaznamenáme vysoký počet mladých i starších lidí, kteří se začnou potýkat s těžkými nemocemi a zemřou. Vzroste počet lidí, u kterých se projeví deprese a další mentální choroby. Uvidíme kolem sebe více násilí, protože někteří lidé se dokážou vyrovnat s touto energií pouze jednáním tohoto druhu. Budeme mít celkový pocit, že se svět zbláznil. Nebudeme schopni spát tak, jak jsme to doposud zažívali. A tělo se bude vyrovnávat s touto energií tím, že bude přibírat na váze. (Je to důvod přibývajících obézních lidí na naší planetě?)

     A teď samotný sen:

     Když se naše Země střetne s fotonovým pásem, zažijeme neuvěřitelný, ohlušující výbuch a záblesk oslepujícího bílého světla. Každý si bude myslet, že se jedná o výbuch atomové bomby, protože to tak bude vypadat. Ve snu je najednou všechno temné. Absolutní temnota. Lidé si myslí, že je to konec všeho živého na planetě, pomsta Boha. Mnoho lidí zemře strachy, jiní se začnou modlit, aby je Bůh zachránil. Všechny přístroje založené na principu elektřiny přestanou fungovat. Náš svět se doslova zastaví. Žádné informace, nic. Jen naprostý chaos.

     Ale ve snu dostávám vysvětlení toho, co se skutečně děje. Všechno se ponořilo do tmy, protože naše oči díky fotonové energii nemohou vidět. Takže temnota je výsledkem naší slepoty. Její trvání je u každého jiné. U některých potrvá dva týdny, u jiných jen několik vteřin. A zde je vysvětlení: Naše oči nemohou díky fotonům vidět, ale naše třetí oko může. Ti, kteří mají schopnost třetího oka rozvinutou, uvidí okamžitě znovu. Organismus těch, kteří neuvidí, potřebuje více času, aby se přizpůsobil nové energii a to potrvá déle.

      Náš organismus se s energií vypořádá naprosto úžasným způsobem. Fotonová energie probudí zbytek našho mozku. Doslova zažehne naše mozkové buňky - dokud je nezačneme využívat na sto procent (zatímco nyní je to asi dvacet procent). Jakmile se náš mozek úplně "probudí", obnoví se náš zrak. S naším "novým" mozkem budeme velmi chytří, bystří. Podíváme ze zpět na způsob, jakým jsme žili a budeme se smát. Uvidíme naše auta, používání elektřiny, naše počítače, naše vynálezy, a budeme se smát. Najednou budeme mít tak vyspělou technologii, že během několika měsíců vyvineme mnohem lepší systémy řídící náš svět, nové systémy nahradí ty staré, které nebudou moci fungovat na principu elektromagnetické energie.

     Co se týká našeho vnímání, budeme mít schopnost číst v mysli ostatních. Takže lež, násilí, vraždění atd. přestanou najednou existovat, protože nikdo nebude moci nic zatajit. Každý uvidí auru toho druhého, takže všichni se staneme otevřenou knihou. Láska převezme vládu nad planetou Zemí. Bude to začátek ráje na Zemi.

     Ve snu bylo zdůrazňováno, že nejtěžším obdobím bude čas, než si náš organismus přivykne na novou energii. Mnoho lidí v tomto období zemře. Zemřou strachy, hlady. Ve snu mi také bylo řečeno, že přežití lidí bude záviset na zásobách vody, které budou mít během tohoto období k dispozici. Voda, která má emočně a mentálně uklidňující účinek - že "vše je v pořádku", je všechno, co budeme v této době potřebovat.

    Vypráví tento sen o skutečnosti, která nás čeká? Ne, ale znamení se časem materializují. A proto jsem se s vámi chtěla o svůj sen podělit.


(c) 2006 Translation: Kateřina Miltner