"MO41" - UDÁLOST PŘED ROSWELLEM

Carigi Osvaldo

Carigi Osvaldo

autor

11.05.2022 Rozhovory

Již dlouho jsem se chtěl zabývat případem "Girardeau 1941", neboť neprávem nebyl několikrát zařazen do elity ufologických případů, a příležitost se mi naskytla v podobě knihy "MO 41 The Bombshell Before Roswell" od Paula Blakea Smitha, "starého známého" čtenářů "XTimes", který ji objevil v květnovém čísle (Eisenhower's ET). Jen pro zajímavost, na mou žádost mi Smith sám vysvětlil význam MO 41: "Aha, to je jen zkratka pro 'Missouri 1941'. Ve Spojených státech má každý stát svou zkratku. Missouri se zkracuje na "MO". Prostě jsem si vymyslel 'MO41' jako zkratku pro nehodu, aby lidé hned věděli, že se to stalo v Missouri v roce 1941. Kniha, kterou vydalo nakladatelství Argus Books v roce 2016 a která byla aktualizována na konci roku 2020, vychází z původních zdrojů, které vyprávějí o havárii UFO, k níž došlo šest let před slavnější havárií v Roswellu v Novém Mexiku na začátku července 1947.

Ben Schade, bratr šerifa Schadeho a člen řídícího týmu
vojenského leteckého výcvikového programu v Sikestonu
ve státě Missouri, přivolal tým na místo nehody "MO41".

CAPE GIRARDEAU, MISSOURI, 1941

Pastor William Huffmann, který se začátkem letošního roku přestěhoval do tohoto města v Missouri, kde sloužil v baptistickém kostele Red Star, opravdu netušil, co mu osud přichystal v osudnou brzkou jarní noc, když přijel z místní policejní stanice, žádost, aby se vydali 15 až 25 kilomerů od Cape Girardeau a poskytli náboženskou útěchu možným obětem leteckého neštěstí, které se však, jak uvidíme, takovým neštěstím nestalo, a před očima těch, kteří spěchali na místo "dopadu", se tak odehrál skutečně neuvěřitelný scénář.

Letiště Cape Girardeau ve 40. letech 20. století.
K nehodě zřejmě došlo několik kilometrů západně od města.

DALŠÍ VIDEO PASTORA

Přesuňme se na chvíli do Ohia, kde jiný duchovní vyprávěl svým dcerám, že právě na jaře roku 1941 navštívil svého známého bratrance, ministra zahraničí Franklina Delano Roosevelta Cordella Hulla. Ukázal re
Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.