MIMOZEMSKÉ BYTOSTI UVNITŘ NAŠÍ LIDSKÉ CIVILIZACE A DALŠÍ ZÁHADNÉ PROCESY SE V ANTARKTIDĚ DALY DO POHYBU (1)

V současné době spějeme mílovými kroky k finální fázi globálního procesu „Odhalení“ s důrazem na mimozemskou přítomnost zde na Zemi a v okolním prostředí blízkého Vesmíru. Již dlouho se ve vědecké komunitě intenzivně debatuje na téma existence tisíců obyvatelných exoplanet, jež by se měly nacházet v naší lokální kupě sluncí, které obklopují velký intergalaktický portál. Jak vidno, tak mnozí zasvěcenci a insideři počínají uvolňovat vysoce explozivní informace na témata, která byla do současné doby součástí strategického utajování ze strany vlád celé řady mocností našeho světa.

Velmi pikantní jsou pak témata, která se týkají mimozemců, kteří jsou k nerozeznání od lidské bytosti a kteří se volně pohybují zde na naší planetě uvnitř lidského společenství. Podle mnohých nezávislých datových zdrojů, se jich mají v současné době mezi námi pohybovat již tisíce a to bez jediného povšimnutí z naší strany. Bez přehánění to mohou být vaší sousedé, spolupracovníci, učitelé, lékaři apod. V tomto ohledu poskytují účastníci tajného kosmického programuCorey Goode a Emery Smith oznamují neuvěřitelně přesné detaily.

Emery Smith prozradil, že pracoval se zcela lidsky vypadajícími mimozemskými bytostmi a to v době, kdy byl součástí přísně tajných vládních a armádních projektů na základnách „Kirtland Air Force Base“, „Sandia National Laboratory“ a „Los Alamos National Laboratory“, ale i mnohých jiných. Faktem je, že do celé řady těchto projektů byly aktivním způsobem zapojeny vybrané nadnárodní korporace, jež jsou souběžně velmi aktivní i v celé řadě tajných kosmických programů.

Valiant Thor - první zprava

Corey Goodem a Emery Smithem se můžete setkávat na našem internetovém portálu v seriálu dokumentů „Cosmic Disclosure“, kde se s širokou veřejností dělí o své zkušenosti a poznatky, které získali díky pravidelným kontaktům s mnohými mimozemskými bytostmi. I oni potvrzují přítomnost humanoidních bytostí uvnitř naší lidské společnosti, které vizuálně nejdou rozezna

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Další díly