MIMOZEMSKÁ INTELIGENCE VSTUPUJE DO NAŠEHO SVĚTA Z JINÉ REALITY

V knize "Passport To The Cosmos" z roku 1999 Dr. John Mack píše o tom, že mimozemské civilizace plánují budoucí vývoj lidské rasy, protože mohou navštívit naši budoucnost pomocí své technologie, nebo odtud možná dokonce sami pocházejí. Jejich zásah představuje transformační sílu, která by mohla zabránit úplnému zničení našeho životního prostředí jadernou apokalypsou, o níž mimozemští vědci neustále vyprávějí uneseným lidem. Prohlásili, že předvídaný strašlivý kolektivní osud lidstva se ještě může změnit.

Možná jsou tato vysvětlení skutečně klíčem ke znepokojivým událostem naší současnosti. Může vytvoření hybridního druhu člověka a mimozemšťana, o němž informovali unesení, změnit náš kolektivní osud a slouží především našemu duchovnímu vývoji poté, co staré lidstvo téměř naplnilo svůj kolektivní osud v podobě totálního zničení životního prostředí a ekosystémů této planety? Jsou snad mimozemské bytosti v této realitě méně fyzicky ukotveny než my a bude pak mít nový hybridní druh také více jejích jemných vlastností, aby se mohl lépe vyvíjet směrem vzhůru ve smyslu plánů mimozemšťanů?

V každém případě tento nový hybridní druh slouží lidstvu jako jistota pro případ, že by životní prostředí na této planetě bylo skutečně zničeno do té míry, že by lidský život, jak ho známe, již nebyl možný. Při mnoha únosech a kontaktech s obyvateli UFO jsou na velkoplošných obrazovkách vidět scény ničení a znečišťování životního prostředí, před kterými nás tyto vysoce vyvinuté bytosti varují. Celé to dokonce přechází do scén naprostého zničení našeho světa a postapokalyptických obrazů beztělesných duší a duchů lidí a dalších živých bytostí, které se potulují kolem, existují ve stejném fyzickém nebo duchovním prostředí jako my a jsou také zasaženy touto nelítostnou zkázou blížícího se kataklyzmatu.

Dr. John Mack byl až do své smrti přesvědčen, že tito unesení mluví pravdu a že se nemůže jednat o psychiatrický fenomén, jak se sám nejprve domníval. Existuje nejméně šest prvků, kte

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.