MILTON WILLIAM COOPER - biografie

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

10.06.2005 Různé

       Málokdo, žil tak zajímavý a přesto pohnutý život jak Milton William Cooper. Člověk, který se sám za sebe rozhodl bojovat všemi legálními dostupnými prostředky proti skryté globální řídící elitě, která v mnoha ohledech určuje chod události na této planetě. Pojďme se bližším pohledem podívat jakým byl Cooper vlastně člověk, jaký život žil a jaká byla jeho filozofie. Tento medailónek patří člověku, který jako jeden z mála dokázal veřejně poukázat na to co by mělo být jasně označeno a definitivně odstraněno.

                                                                                                                                                                                                                Jaroslav Chvátal

      


Milton William Cooper se svým psím kamarádem

 

 

        William Cooper byl vychováván v rodině, která svou existenci spojila s leteckými silami. V dětství žil v mnoha různých zemích. Střední školu vystudoval v Yamato v Japonsku. Snad právě proto, že od dětství hodně cestoval a navštívil mnoho zemí měl zcela jiný světonázor než většina Američanů. Později William sloužil u strategického vojenského amerického letectva. Stál u výzkumu bombardéru B-52, tankovacího letadla KC-135 a nebo raket Minuteman. Od letectva byl čestně propuštěn v roce 1965.

       Jelikož byl chronicky frustrován nemožností cestovat připojil se k americkému námořnictvu. Sloužil na palubě ponorky USS Tiru (SS-416), USS Tombigbee (AOG-11), Naval Support Activity Danang RVN, Naval Security a Intelligence Camp Carter RVN, Danang Harbor Patrol RVN, Dong Ha River Security Group RVN, USS Charles Berry (DE-1035) i na Ředitelství hlavního velitelství Pacifického loďstva a nebo na USS Oriskany (CVA-34). Poté se William stal členem kanceláře námořní bezpečnosti a tajné služby. Získal několik medailí za vedení a způsob boje ve Vietnamu a za srdnatost. Jako pracovník taných služeb byl nositelem nejvyššího stupně utajení (TOP SECRET, Q a SI). Během osmi let námořní služby získal hodnost poddůstojníka I. třídy. William Cooper přijal čestné propuštění ze služeb amerického námořnictva 11. 12. 1975.

       William v Long Beach na místní městské koleji vystudoval fotografii a umění fotografování. Později sám založil vlastní obrazové studio a galerii výtvarného umění v Long Beach v Kalifornii. Souběžně zastává místo výkonného ředitele obchodní fakulty "ADELPHI", pacifického technického institutu a národní technické fakulty. Je také národním marketingovým koordinátorem pro vzdělávání a software. Je producentem několika dokumentárních filmů zahrnující taková témata jako pozadí vraždy prezidenta Kennedyho nebo existence černých projektů v souvislosti s vývojem diskových letounů (Projekt Silverburg). Stává se také pravidelným hostem v mnoha rozhlasových studiích, kde přednáší na různá především konspirativní témata.

       K vrcholu jeho tvorby patří pětiset stránkový mezinárodní bestseller " Behold A Pale Horse" jejž témata jsou studována a podporována miliony lidmi různých národností a vyznání po celém světě. William Cooper v této jeho produktivní době zakládá zpravodajské celonárodní noviny "VERITAS", soukromou zpravodajskou službu a vlastní malou rozhlasovou stanici na frekvenci 101.1 FM Eagar ve státě Arizona odkud vysílá zcela nezávislé zpravodajství minimálně k 7000 lidí. Zvláštní pozornost věnuje nezávislému vyšetřování bombového útoku v Oklahomě a snaží se maximálně pravdivě informovat veřejnost o pozadí této události.

       Poté je Bílým Domem označen jako "nejvíce nebezpečným rozhlasovým moderátorem" v USA. William toto oficiální prohlášení bere jako největší kompliment kterého se mu mohlo dostat. V této době na podkladě materiálů, ke kterým měl přístup jako důstojník zpravodajské služby dojde k velmi závažným zjištěním, které mohou plně diskreditovat Bílý Dům. Celá aféra se stává známá jako "FILEGATE". Krátce po tomto objevu nařizuje tehdejší prezident Clinton všem federálním agenturám začít vyšetřování, perzekuci a stíhání pana Coopera se snahou umlčet jej jednou provždy. Po letech perzekuce a "písemné války" zahajuje William Cooper protiofenzívu proti "IRS" a to u okresního federálního soudu ve Phoenixu v Arizoně a nutí "IRS" aby předložila důkaz jurisdikce a zmocnění což "IRS" nebyla schopna učinit.

       Následně odhaluje zločinné praktiky "IRS" a skutečnou politiku Bílého Domu. Není ovšem pod tlakem manipulace z pozice státní moci a síly dokázat svá zjištění a je obžalován společně se svou manželkou Annie. Nakonec se daří komplot proti jeho rodině dokázat a žaloby musely být zrušeny. V roce 1998 ovlivněný zlou předtuchou prodává veškerá prává na své knihy a spisy včetně zpravodajských novin Veritas společnosti Hallmark s tím, že tato společnost veškerý materiál pojistí tak, aby byl v případě jeho smrti dostupný veřejnosti. Přes všechny strasti nepřestává William Cooper bojovat za odhalení pravdy a nastolení svobody.

       V březnu roku 1999 posílá svou rodinu: manželku Annie a dcery pryč ze Spojených států na bezpečné oficiálně neznámé místo. Již v tuto chvíli tuší, že se k rodině již nikdy nevrátí. Dne 5. 11. 2001 je při policejním útoku na jeho dům Milton William Cooper zastřelen. Jeho hrob můžete nalézt na malém kopci v Eagar ve státě Arizona.

 Nezapomeneme Williame !!!!