MEZIHVĚZDNÝ OBLAK HUSTÉ PLAZMICKÉ ENERGIE V KOLIZI S NAŠÍ SLUNEČNÍ SOUSTAVOU - TAJEMSTVÍ "ADAMANTINOVÝCH ČÁSTIC" A SKRYTÝ SPOUŠTĚČ AKTUÁLNÍHO EVOLUČNÍHO SKOKU (1)

V posledním období probíhá uvnitř naší sluneční soustavy poměrně silně intenzivní proces jakýchsi zvláštních mutačních změn, které se dotýkají především geofyzikálních aspektů všech planetárních těles včetně našeho slunce. Staré hermetické pravidlo říká „Jak nahoře, tak dole“.

Jinými slovy to znamená, že pokud registrujeme tak silný impulz změn na fyzické úrovni, mělo by k analogickému procesu docházet i na vyšších frekvenčních rovinách počínaje psychickou a mentální oblastí u lidské bytosti. Jinými slovy tyto silné mutace zasahují velmi zřetelným způsobem i do organické sféry uvnitř naší sluneční soustavy, lidskou bytost nevyjímaje.

Zdá se, že, ať chceme, nebo nechceme, je naše citově emoční a mentální úroveň především posledních dvacet let pod ohromným tlakem. Osobně si vůbec nemyslím, že by tento tlak měl mít nějaký vyloženě negativní projev, spíše naopak jsem přesvědčen o tom, že jde o jeden z mnoha výrazných evolučních akcelerátorů, který působí a ještě hodně dlouho bude působit na vše projevené v této části naší galaxie. Ti, co jsou pozorní a pečlivě studují, si jistě uvědomují, že stav, ve kterém se jako civilizace nacházíme, byl prorokován dlouho dopředu.

Nyní máte možnost číst první ze série článků, které jsem připravil pro své příznivce a čtenáře právě z toho důvodu, abych se pokusil smysluplným způsobem a pokud možno co nejvíce objektivně vysvětlit, co se vlastně děje. A vezte, že se děje a je to velmi, skutečně velmi zajímavé.

Již nějakou dobu jsem ve stádiu sbírání podkladů pro tento materiál a tato doba mi stačila na to, abych pochopil, že celá řada špičkových vědců v oblasti astronomie je jakýmsi způsobem centrálně inspirovaná k tomu, aby nám jisté velmi podstatné skutečnosti byly zatajovány. A jak asi tušíte, jedná se svou povahou o ty skutečnosti, které potvrzují a objektivně deklarují metafyzickou podstatu pohledu na to, čeho jsme v současné době svědky.
Pojďme si tedy odpovědět na otázku: „O co jde?“

V podstatě jsme

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.