MASOVÉ ZATÝKÁNÍ VE SPOJENÝCH STÁTECH, SUPER-BOHATÍ SE PŘIPRAVUJÍ NA KATAKLYZMA, ZÁHADA MAP GORDONA SCALLIONA

Před nedávnem vyšlo video, ve kterém vystupuje investigativní novinář David Seaman, oznamující, že v USA , se v těchto chvílích rozbíhá masové zatýkání špiček "globálně-mocenského systému". Seaman tvrdí, že osobně viděl seznam otevřených obvinění s tím, že se v něm velké množství vládních úředníků a generálů, členové celé řady královských rodin, známých politiků, celebrit a dalších "osobností". Počet skrytých obvinění nyní stoupl téměř na 25 000.

David Seaman dále na svém You Tube kanálu píše, že elitní skupiny "globálně-mocenského systému" mají obrovský strach a jsou přesvědčeni, že právě nyní nastal čas, kdy budou platit za své zločiny. "Tato událost může skutečně změnit svět", říká Seaman.  Doslova uvádí, že "kult ubohých bláznů, kteří uctívají satana" jednou provždy končí. (http://www.theeventchronicle.com/editors-pick/david-seaman-reports-sealed-indictments-are-now-unsealed-arrest-of-the-cabal-occurring/#)

Dále se v předmětném videu uvádí, že insider "Q-Anon" (o kterém hovoří i David Wilcock a Corey Goode), před několika dny ve svém prohlášení sdělil, že zakladatel a ředitel Facebooku - Mark Z., se chystá odstoupit ze všech svých funkcí, přičemž musí opustit Spojené státy. Souběžně registrujeme stávku několika tisíc zaměstnanců společnosti Google.

Tito zaměstnanci požadují, aby Google s okamžitou platností přestala podporovat válečnou mašinérii Spojených států. Je veřejným tajemstvím, že se společnost Google primárně zabývá realizací kontroverzního programu vývoje specializovaných dronů. Detaily si mohou čtenáři dohledat na internetu pod projektem "Maven". Tisíce vývojářů pod hlavičkou společnosti Google pracují na vývoji "umělé inteligence" (UI), která by pomáhala identifikovat vojenské cíle. Společnost vyvinula program v přísném utajení a má za jeho dopady plnou zodpovědnost.

Tisíce těchto vývojářů až do nedávna vůbec netušilo, že ve skutečnosti pracují na vývoji vojenské technologie. Tato skutečnost, se však v současné době provalila a zaměstnanci Google požadují okamžité zastavení všech aktivit na tomto kontroverzním projektu. Více jak 3100 zaměstnanců poslalo otevřený dopis novému generálnímu řediteli, kterým je Sundar Pichai. Situace je uvnitř Google velmi vyhrocená. (https://static01.nyt.com/files/2018/technology/googleletter.pdf)

Existuje oprávněná obava, že uvedený druh dronů by měl disponovat umělou inteligencí pro aktivní vedení války v režimu, který se do určité míry blíží parametrům "Skynet". Ve svém prohlášení, které učinil v New Yorku uvedený Pichai mimo jiné uvedl:

"Jakékoliv vojenské využití "umělé inteligence" pochopitelně vyvolává oprávněné obavy společnosti. Je tedy potřeba, aby veřejnost na toto téma vedla otevřenou diskuzi."

Ano, veřejnost má skutečně obavy. A tyto obavy se týkají především bezpečnosti na celé naší planetě. Praktické využití obdobných technologií, by mimo jiné vedlo velmi rychle k realizaci policejního státu, kdy každý občan by byl mimo svůj domov prakticky permanentně monitorován. Prakticky všechny národy světa horečně pracují na vývoji "umělé inteligence" a na nových kvantových počítačích. V čele těchto aktivit stojí Čína. Celá tato záležitost se vyvinula do závodů ve zbrojení s přesahem k praktickému využití "UI". Google již není považován za datovou společnost, ale za společnost vyvíjející systémy "UI".

V posledních týdnech bylo zveřejněno hned několik varování před hrozícím nebezpečným vývojem v západním světě a zejména ve Spojených státech. V návaznosti na aktivizaci masového zatýkání členů "Deep state" a "globálně-mocenského systému", se očekávají poměrně těžká protiopatření velkého/globálního měřítka. List "Washington Examiner" minulý týden publikoval článek, že důležití vládní úředníci a zaměstnanci všech důležitých zpravodajských služeb uvažují o přesídlení do speciálních krytů. (https://www.washingtonexaminer.com/washington-secrets/official-washington-flocking-to-doomsday-camps-1)

Tato specifická infrastruktura, by se mohla stát útočištěm v případě napadení prostřednictvím masivního "EMP" útoku, jaderné války, nebo v případě napadení biologickými zbraněmi. Jeden z těchto systémů, se nazývá "Fortitude Ranch". Sem se mohou dostat lidé, kteří si nemohou dovolit vlastní kryt. Jsou v něm uskladněny zásoby potravin na jeden rok. Obyvatelé takového úkrytu budou procházet povinným kurzem přežití apod.

Vedoucí výše uvedeného objektu - Drew Miller oznámil, že v takových zařízením budou shromážděni pracovníci CIA, FBI, DIA apod. Miller je plukovník ve výslužbě přičemž během aktivní vojenské služby sloužil v letectvu a říká, že v případě globálního konfliktu by nevyhnutelně došlo k "EMP" útoku a kolapsu elektrické sítě. Přitom sdílení v tzv. "bezpečné komunitě" bude stát asi 1000 eur ročně, což by mělo být dostupné prakticky pro každého.  (No, nevím, nevím).

Faktem ale je, že v posledních měsících a letech se množí informace o tom, jak se světová elita připravuje na pobyt ve speciálních super-tajných podzemních bunkrech a jak se všemožně připravují na blíže nespecifikovanou mimořádnou událost globálního rozsahu. V současné době také není žádným tajemstvím, že stále více a více tzv. "super-bohatých" skupin hovoří zcela otevřeně na téma, jak hodlají přežít apokalypsu. V tomto slova smyslu, se ani zdaleka nemají na mysli III. světová válku, ale globální kataklyzmatický projev s celoplanetárním účinkem.

Jako příklad lze uvést Teda Turnera - zakladatele "CNN", Philipa Anschutze - generálního ředitele společnosti "AEG", nebo Jeffa Bezose - generálního ředitele společnosti "Amazon". Všichni tito jedinci a mnozí další mají v různých odlehlých částech světa k dispozici plně vybavená a vysoce sofistikovaná útočiště. Ovšem, co je na této věci velmi pozoruhodné, je skutečnost, že všichni do jednoho své gigantické kryty umístili v místech, kde by se dle tzv. "Scallionových map" měl nacházet nezatopený pevný povrch.

Již před několika lety přijal jakýsi Gordon Scallion sérii pozoruhodných a velmi přesných vizí o tom, jak by měl existovat náš svět po účinku předpokládaného kataklyzmatu. Vznikla tak série velmi detailních map (jejich fragmenty můžete vidět níže). Tento materiál je již nějakou dobu zcela vážně zkoumán specialisty z mnoha různých vědeckých oborů. Scallionovo datové portfolio je vnímáno velmi vážně. Rozhodně ne, jako nějaký pomatený úlet schizofrenního člověka.

Afrika
Asie
Indie a střední východ
Střední a severní Evropa
Austrálie a Nový Zeland
Jižní a střední Evropa - povšimnetě si situace na území České republiky
Severní a střední Amerika
Jižní Amerika

Podívejte se velmi dobře, jak si na Scallionově mapě stojí Česká republika. Pevnina začíná zhruba na úrovni Prahy, která tak může doslova plnit funkci "prahu pevné země". V tomto kontextu si možná vzpomenete na výstavbu bizarní masivní stavby, která se nachází v západních Čechách nedaleko obce Ptyč - čili v místech, kde se na Scallionově mapě nachází pevnina, jak jsme si již vysvětlili. Podle posledních informací by se v tomto objektu měl nacházet komplex rozsáhlých podzemních trezorů.

Výstavba objketu nedaleko obce Ptyč

Existuje však velký předpoklad, že tento mohutný komplex bude sloužit ve formě korpusu pro několik luxusních podzemních krytů pro nejbohatší Čechy. Znám se s člověkem, který již před několika lety obdržel od nejmenované skupiny osob se vztahem k tomuto objektu, zakázku jednoho milionu ručně vyrobených svíček o výšce jednoho metru!! Může jít samozřejmě o soubor náhod. V těchto věcech já osobně na náhody nevěřím.

Držme si palce, abychom toto kritické období, jako lidstvo překonaly a mohly vstoupit do další kvalitativně zcela nové kapitoly lidské evoluce.