MÁME K DISPOZICI DALŠÍ VÝRAZNÉ POZNATKY K SÉRII AKTUÁLNÍCH SILNÝCH ZEMĚTŘESENÍ -------- HOOGERBEETSOVÁ METODA PREDIKCE ZEMĚTŘESENÍ: FUNGUJÍCÍ NÁSTROJ, NEBO PLANÝ POPLACH? ----- CO SE STANE 21. 4. 2016 ?

Když jsem se včera zmínil o příčinách současné série velkých zemětřesení, tedy o příčinách, které pochází ze skutečně sofistikovaných zdrojů bytostí "Annnaki Elohim" a "Blue Avian", zmínil jsem dva velké vlivy.

Tím prvním je gravitační síla "hnědého trpaslíka", tělesa, které se pohybuje  uvnitř naší sluneční soustavy a přibližuje se k vnitřním planetám, tedy i k planetě Zemi a onou druhou velkou příčinou by měla být aktuální vlna tzv. "podprostorových otřesů", které přichází z centra naší galaxie a které by měly vrcholit 21 dubna 2016.

"Podprostorové otřesy", jsou ve skutečnosti poruchy kosmického charakteru, jež úzce souvisí s prostorovým rozměrem naší reality. Jejich příčina tkví v dlouhodobé energetické a frekvenční nestabilitě mezi naší galaxií a galaxii Andromeda.

V tomto výčtu příčin, jsem bohužel zapomněl zmínit ještě jeden velmi důležitý faktor. A tím je bezprecedentní zarovnání planet uvnitř naší sluneční soustavy vůči aktuální pozici "hnědého trpaslíka". Je velmi zajímavé, že toto zarovnání dosáhne svého vrcholu také 21. dubna 2016 i když se původně přicházela do úvahy korelace s 21. prosincem 2015.

Blíže k tomuto tématu: zde a zde.

Včera se mi ozval jeden z mých informátorů, který se nachází v Holandsku s tím, že s problematikou planetárního zarovnání versus masivní zemětřesení v prostředí naší planety dlouhodobě pracuje jakýsi Frank Hoogerbeets, který je zároveň majitelem internetových stránek "Ditrianum". Tento výzkumník pracuje s poměrně velmi sofistikovaným systémem tzv. "planetární prognózy", pomocí kterého, je schopen předpovědět, kdy a kde dojde v podmínkách naší planety k silnému zemětřesení.

Další detailní informace jsou uvedeny ve video příloze pod tímto článkem.

Frank Hoogerbeets

Každopádně je doloženo, že Frank Hoogerbeets velmi přesně předpověděl zemětřesení, které zasáhlo před několika dny Japonsko. Zároveň uvedl, že ještě větší zemětřesení by mělo být aktivováno během několika následujících dní.

A skutečně k němu došl

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.