MAJÍ PŘÍRODNÍ KATASTROFY SVOU NEPŘIROZENOU PODSTATU? (1)

Kettler John

Kettler John

autor

12.02.2012 Společnost

Dle letošní sezóny tropických bouří (bouřkovým specialistům došla řecká písmena, podle kterých bouře pojmenovávali) se zdá, že konečně došlo k uvědomění, že s počasím je zásadně něco špatně. "Špatně" je náhražkou "nepřirozeného". Proto tedy pojmy a lidé, kteří se zpravidla drží stranou a mimo oči veřejnosti, dostávají nebývalý rozsah a publicitu v takových nepravděpodobných médiích jako časopis Business Week Online.

Vezměme v úvahu následující:

Za prvé, z dlouhodobého klimatologického pohledu je výjimka z obecného modelu považována za „normální“; historicky to bylo obojí obecně chladnější a mnohem méně stabilní počasí. Zdá se, že jsme žili v idylické době a zvykli jsme si na to.

Za druhé, teorie globálního oteplování založená na skleníkovém efektu je pouze teorie. Žádné množství děsivé propagace nebo vědeckých publikací tento fakt nemůže změnit, navzdory úbytku ledovců. Mnozí z renomovaných vědců se vůbec k této teorii nepřihlásili a vydali silné kritiky stejného tématu.

Za třetí, mnozí argumentovali, že to není atmosféra, která se zahřívá, ale nitro planety. Důkazem toho jsou erupce dlouho spících sopek, objevení se nových sopek a četné zprávy o vytvoření sopečných sil od zemských senzibilů.

Existuje i několik dalších hráčů. Slunce bylo velmi a abnormálně aktivní mimo jeho 11-ti letý cyklus, a Mitch Batros na televizním kanálu Earth Changes TV (
www.ectv.com) mimo jiné dokázal přímou souvislost mezi slunečními otřesy a bláznivým počasím. Důkazy ukazují, že hvězdná nestabilita ("hvězdné otřesy") přímo ovlivňuje tuto planetu, a zatím jsme ani nediskutovali scénář planety X / Nibiru a protože se údajně přibližuje k Zemi, může mít potenciálně obrovský vliv na počasí. Někteří dokonce věří, že bychom mohli mít i globální hyper-počasí, které bylo vylíčeno např. v celovečerních katastrofických filmech "Kategorie 7: Konec světa" nebo "Den poté".

Mohli jsme si i my, lidé, zahrávat s přírodou?Spojení s Matkou Zemí

Dávní i moderní reportéři již dlouho upozorňu

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.