3.1 Vysocí bílí "Nordici" - negativní frakce

V 50. a 60. letech se většina blízkých setkání odehrávala s vysokými entitami s bílou pletí, kterým se začalo říkat "Nordici". Říká se jim tak proto, že mají severoevropský fenotyp, i když s velmi ostrými rysy a výjimečně širokým a vysokým čelem. Všichni vypadají velmi atleticky, ale štíhle (ne jako kulturisté); mají výjimečně dlouhé paže a ruce pianistů. Jejich výška se pohybuje v rozmezí od 180 cm až po 190 cm. Každý, kdo se s nimi setká, říká, že tito "Nordici" se pohybují majestátní, elegantní a rytmickou chůzíSeržant americké armády Robert Dean tvrdí, že viděl tajný dokument NATO, který vyjadřoval znepokojení nad tím, že do "Nejvyššího velitelství spojeneckých sil" v Evropě (SHAPE) poblíž belgického Monsu mohli proniknout tito lidé, kteří se mohli beztrestně procházet jeho chodbami a vydávat se přitom za Evropany.

Tito "Nordici" byli opakovaně viděni spolu s tzv. "Greys", a to v situacích, kdy je svědkům jasné, že "Greys" jsou "dělníci" pod velením těchto vysokých Nordiků (negativní frakce). Tak tomu bylo v případě únosu Travise Waltona, o němž jsme se zmínili již dříve a k němuž bylo slíbeno, že se vrátíme, abychom se zaměřili na jeho popis bytostí, s nimiž se setkal během pěti dnů, kdy byl pohřešován. Další věc, kterou si Walton pamatuje poté, co upadl do bezvědomí na lesní půdě, je probuzení na stole v místnosti, která vypadala jako vyšetřovna s něčím, co vypadalo jako lékařské vybavení. Byl obklopen malými, křehce vypadajícími bytostmi s cibulovitou hlavou a obrovskýma očima, které v podstatě odpovídaly popisu Grays. Po zápase s nimi se mu podařilo dostat ven na chodbu a přejít do další místnosti na palubě lodi, než ho odtud vytáhl vysoký pohledný muž s pískově světlými vlasy.

Za zmínku stojí, že Travis říká: "Ten muž na mé otázky nenabídl žádné odpovědi. Pouze se laskavě a jaksi tolerantně usmíval". Zatímco Walton to považoval za frustrující, rozhodně je to lepší než zacházení, kterého se dostalo brazilským domorodců

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Další díly