Lidská DNA: Průlomové objevy na počátku 3. tisíciletí !! Zdá se, že nám skutečný potenciál této molekuly byl úmyslně zatajen. Pravda nebo fikce? (37)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

30.06.2010 Exkluzivně

Věnováno generaci nádherných Světelných bytostí (Lightworkers), které se modlily za náš příchod.


Od konce šedesátých let nastala vlna nových dětí, vibračně na vysoké úrovni, které se na Zemi rodily jako odpověď na modlitby za pozemské anděly, kteří by pomohli přivést Zemi k novému paradigmatu. Ačkoliv dospělým, učitelům a léčitelům nějakou dobu trvalo, než pochopili, kdo tyto děti jsou, proč přišly a jak jim pomoci, již to, že byly brány na vědomí, znamená pokrok.

Máme boží dar v podobě léčitelů jako je například Doreen Virtue, která vzdělává veřejnost na téma těchto nádherných duší, a tím pro ně zajišťuje uvítání a pozvání, aby na zemi vzkvétaly, i podporu a prostředky potřebné ke splnění jejich mise. Na svém CD Indigo, Crystal and Rainbow Children (Indigové, křišťálové a duhové děti) Virtue opravuje nálepku psychomotorické hyperaktivity (ADHD) jako „Pozornost volaná do vyšší dimenze“, což je dle mého fantastické! Doporučuji její CD, protože jde o příjemný a vtipný poslech, který ve vašem životě vytvoří místo na chvilku, kdy si řeknete „aha“ a uvidíte lidi ve svém životě a možná i sebe sama ve vědomém evolučním rámci.

K tomuto tématu i článku přistupuji z osobního i profesního hlediska. Jsem tím, co nazývám „harmonizované indigo“, kde intenzita indigo byla odvedena a přerozdělena konstruktivním způsobem. Začínám přijímat mnoho křišťálové energie a věřím, že člověk může „převýšit, opravit a splývat“ jak tomu říkám já. Nedávno padla při rozhovoru s indigovými a křišťálovými dětmi, žáky šestého ročníku, se kterými pracuji, otázka: „Paní učitelko, co je lepší, indigo nebo křišťál?“ Na to jsem odpověděla: „Není to o tom být lepší, je to o různých prostorech v různých okamžicích v závislosti na tom, co je na planetě zapotřebí. Obojí je svým způsobem důležité a existuje mnoho dětí, které se narodily s indigovou i křišťálovou energií, stejně jako s možností učit se jeden od druhého a přijímat svou krásu.“

Chtěla bych ujasnit, že můj článek, webová stránka a profesionální podpora poskytovaná těmto dospělým a dětem není o soustředění se na nálepky. Pro „indigo“ či „křišťál“ neexistuje diagnóza. Jsou to prostě způsoby, jak popsat citlivé a nádherné děti na vysoké vibrační úrovni (z nichž mnozí jsou nyní již dospělí), které jsou zde na planetě a které by na duchovní úrovni chtěly léčit i pomoci planetě, aby se uzdravila. Jejich frustrace často vychází z nerozpoznání sebe sama, z neuznání druhými a z pocitu uváznutí, smutku a nepotřebnosti, což se může změnit na sebedestrukci.

Existuje moje fotka, kdy jsem ve věku kolem devíti let, sedím v koruně stromu a napjatě hledím se smutným pohledem na svět kolem sebe, s pocitem, že mě nikdo nechápe. Tato fotka zachycuje podstatu indigového dítěte. Dobrou zprávou je, už mě tento pocit přešel! Díkybohu jsem byla označená za „nadané a talentované“ dítě, což ve skutečnosti znamenalo „tyhle děti jsou tak chytré a horlivé a v běžné třídě se tak strašně nudí, že prostě nevíme, co s nimi máme dělat!“ Proto byly ve státech jako Maryland vyvinuty programy, v rámci kterých se najímali kreativní učitelé (z generace světelných bytostí, o kterých Virtue na svém CD také hovoří), kteří měli zájem o práci s těmito „nadanými“ dětmi v malých skupinkách. Byl to začátek a mohu vás ujistit, že pro mě i spása. I přesto jsem ve svých nejlepších dnech rozdmýchávala své vnitřní indigo zlostnou a smutnou poezií a v těch nejhorších jsem uháněla ve sportovních autech s opilými řidiči za zvuků hlavu rozbíjejících heavymetalových melodií.

Je téměř nemožné vyjádřit slovy vnitřní intenzitu, kterou indigoví jedinci cítí. Jedním způsobem, jak se to dá podat, je, že máte pocit megawattů spalující energie a pohybujete se mezi „mohl by se mnou někdo sdílet tuto radost?“ a čirým rozhořčením nad veškerou nespravedlností, nedostatkem celistvosti, neopravdovosti a utrpením na světě. Horlivost indigových jedinců se může obrátit dovnitř jako sebedestrukce, jestliže není ventilována, bez možnosti, aby mohla být vyjádřena. Ano, byli jsme hyperaktivní, protože jsme dychtili po tom, něco udělat s touto energií - a byli jsme tak frustrovaní, že jsou naše duše někde namačkané či potlačované.

Ironií tohoto článku je, že se nyní nacházím ve velmi uzdraveném období a svou minulost vytahuji jenom proto, abych pomohla indigovým jedincům, kteří nejsou viděni nebo slyšeni, nebo těm, kteří byli právě rozpoznáni a rádi by se dozvěděli, že 37letý dospělý jedinec už si toto období prošel a chápe jejich cestu života.

Následující tři seznamy poskytují „duševní potravu“ pro ty, kteří chtějí vyléčit své vlastní či cizí vnitřní indigo.

Potenciálně škodlivé pro indigové jedince:

Farmaceutické léky, jako například antibiotika, dále oslabující jejich imunitní systém, který je již tak oslaben společenským stresem, se kterým se musí potýkat.
Farmaceutické léky, jako antidepresiva či psychotropní látky, které se používají ke „kontrole“ chování při poruše pozornosti nebo psychomotorické hyperaktivitě.
Chemikálie používané v domácnosti, toxické výpary či cigaretový kouř.
Přezíravý tón při konverzaci, který neuznává, kdo jsou, a nedovoluje sebevyjádření.
Čistý cukr
Alkohol nebo občasné užití drog
Umělá barviva
Plast, balená jídla
Pšeničná mouka
Drobné pečivo, koblížky, bonbóny, keksy
Dieta s nízkým obsahem bílkovin
Mléčné výrobky špatné kvality
Nedostatek spánku
Extrémní teploty, obzvlášť studené, vlhké, větrné prostředí
Pocit „chycení do pasti“
Nedostatek kontaktu s jinými indigovými či křišťálovými jedinci
Izolace

Potenciálně prospěšné pro indigové jedince:

Láska, láska a ještě více lásky
Příležitosti pro kreativitu
Konstruktivní a smysluplná činnost - akademická, sociální, fyzická a duševní
Vědomí toho, že jsou chápáni a uznáváni (klíčové)
Spolupráce s učiteli, odborníky na správnou výživu a lékaři, kteří mají s tímto fenoménem zkušenosti
Bylinky a přírodní látky dle potřeby namísto farmaceutických výrobků
Plán pro přirozenou léčbu pro ty, kteří byli diagnostikováni s poruchou pozornosti či psychomotorickou hyperaktivitou, což je ve skutečnosti léčitelná autoimunní porucha
Přidat se ke skupinám na podporu indigových či křišťálových jedinců
Psaní deníku
Sledování filmů či čtení knih o tomto fenoménu
Alternativní školní prostředí podle potřeb dítěte
V některých případech programy pro nadané, které mohou podnítit akademický úspěch a naplnění
Návštěva školy alternativního stylu, nebo takové, která zahrnuje cestování
Cestování a zážitky se starostlivým dospělým
Sluneční svit
Kontakt s přírodou
„Houževnatá láska“ a „pevná láska“ v rámci postoje „já tě vidím, uznávám tě a podporuji tě“


Základní poznámky o výživě a léčení na podporu indigových jedinců

Myslete tmavě a tučně: indigoví jedinci mají rádi tmavá, energicky zabarvená jídla. Zdá se totiž, že se taková jídla shodují s jejich vibracemi. Kapusta, všechno, co má tmavě zelené listy, borůvky, acai, třešně, tmavá bio čokoláda bez velkého množství cukru, zralá červená papája, šťáva z čerstvě lisované zeleniny a šťáva z pýru. To vše má pro indigové jedince léčivé účinky.

Dostatečné množství bílkovin, včetně volby z živočišné a rostlinné říše, je také důležité, stejně jako zdravý tuk, který má velmi uklidňující účinky na nervovou soustavu.

Další dobrý nápad je začít s dietou 50% syrového a 50% uvařeného jídla, která poskytuje enzymy a lehce stravitelná jídla pro tendenci indigových jedinců mít choulostivé zažívací a trávicí ústrojí.

Analýza vlasů kvalifikovaným odborníkem je velice užitečná při vyhodnocení stavu minerálů a nedostatků, toxicit těžkými kovy a dokonce emocionálních a duševních vzorů tak, aby mohl být vytvořen úspěšný léčivý program.

Analýza stolice kvalifikovaným odborníkem je vysoce užitečná při vyhodnocování funkce střev, zejména u diagnostikovaných poruchou pozornosti. Léčivý proces pro situace typu poruchy pozornosti začíná nutričně ve střevech a zlepšení jsou až desetinásobná při kombinaci s metodami regenetiky.

Metody regenetiky ohromně pomohly, jako klientovi a jako facilitátorovi, překročit části mého indiga, které potřebovaly léčení. Tento hluboký systém léčení na úrovni DNA přináší dalekosáhlé změny s ohledem na svéprávnost, připravenost sama sebe, uvědomělost, fyzickou detoxifikaci a přípravu na světelné tělo, což je nová fyziologie a důvod, proč se začaly tyto děti objevovat.

A nakonec, pokračující nutriční, emoční a duchovní vedení odborníka na zdraví, dobře obeznámeného s tímto fenoménem může být zásadní. Já poskytuji tréninkové programy všem svým klientům, včetně indigových dospělých a dětí, které by se chtěli zaměřit speciálně na převyšování a léčení. Spektrum poruchy pozornosti-autismu & indigo-křišťálový fenomén

Členěním na základní duchovní terminologii je spektrum poruchy pozornosti-autismu rozlehlou arénou, ve které existují indigoví a křišťáloví jedinci. Fyzické výsledky se různí v závislosti na tom, jak citliví jedinci se do světa narodili a jaké množství informací měli v té době jejich rodiče. V žádném případě se nejedná o souzení rodičů. Jsem vděčná těmto rodičům, že byli prostředníky ke zrození těchto speciálních bytostí a chápu, že s informacemi, které měli, udělali, co mohli. Má vlastní životní cesta indiga mě „srazila na kolena“ téměř smrtelnou nemocí, která otevřela mou energii Světelné bytosti a křišťálu, aby zmírnila a vyléčila přetížení obvodů, ke kterému došlo, což je jinak známo jako „chronický únavový syndrom“ (CFS).

Existují důležité přispívající faktory, které mohou určit zdraví indigových a křišťálových dětí. Se vší láskou a úctou k mým rodičům, kteří mě díkybohu přivedli na tento svět, jsem se, faktograficky řečeno, narodila pod narkózou, byla jsem očkovaná a vychovávaná na standardní dietě včetně rychlého občerstvení a nehodnotné stravy a byla mi podávána antibiotika - přičemž jsem si na škole začala odpírat spánek a odpočinek a konzumovala jsem alkohol. Navíc jako součást první vlny indigových dětí jsem v sobě měla velké množství „společenských“ mikrobů a toxinů vůči ostatním, což pro mě byla docela velká toxická zátěž. Naštěstí se na chronický únavový syndrom v nutričním světě pohlíží jako na výsledek selhání imunitního systému a je-li takovýmto způsobem léčený, obvykle se stav zlepší.

Je potřeba začít u řádného vyhodnocení minerálů a funkce střev. Léčebný proces není tak komplikovaný, jak se může zdát. Pomocí správné nutriční podpory kombinované s evoluční aktivací na úrovni DNA, se indigoví a křišťáloví jedinci mohou nejen vyléčit, ale také začít sílit a zářit. V tom okamžiku potřebují často méně péče a přehnaného ochraňování, stávají se připravenější vůči pocitu radosti z toho, že jsou vysoce vibrační bytostí a nakonec dokonce i pomáhají při udržování vesmíru pro planetární léčení v kontextu přirozeného toku a správnosti, bez potřeby soužení.

-pokračování-
Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.

Další díly