Lidská DNA: Průlomové objevy na počátku 3. tisíciletí !! Zdá se, že nám skutečný potenciál této molekuly byl úmyslně zatajen. Pravda nebo fikce? (30)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

13.04.2010 Exkluzivně

Jak jsem získal svůj život nazpět

Za mých mladých let jsem byl "zlatým chlapcem". Můj poslední rok střední školy byl rozhodující. Umísťoval jsem se na prvních místech ve školních hrách, zpíval jsem sólo ve sboru a chystal jsem se na rozlučku. Získal jsem důležité akademické stipendium, dokončil jsem své studium jako jeden z nejlepších, získal jsem Fulbright a Ivy League stipendium.

V sedmadvaceti se život náhle zhroutil. Jednoho dne jsem hrál basketball tři hodiny bez přestání. Mohl jsem sníst a vypít, co se mi zlíbí; příští den jsem byl zasažen záhadnou nemocí, která mi vzala jídlo, pití a sport, které jsem tolik miloval, dokonce — chronická nemoc zasáhla každou část mého života — mnoho lidí, které jsem miloval.

Zpočátku byl můj stav diagnostikován jako "deprese". Tu jsem také hluboce cítil, nicméně tato deprese byla výsledkem, ne příčinou toho všeho, co náhle přestalo v mém těle fungovat. Poslušně jsem ale polykal své prášky, dokud jsem téměř neumřel na nežádoucí reakce. Začal jsem být zoufalý a vydal jsem se do území "alternativního" léčení, kde jsem hledal řešení.

Moje první zastávka na cestě do říše divů doplňkových terapií byla u mých úst. Doktor holistického lékařství naznačil, že jsem byl otráven rtutí a dalšími kovy, které se vylučují z plomb. Utratil jsem téměř celé jmění za nahrazení korunek a plomb zdánlivě neškodnými materiály. Kromě škody v mé peněžence, došlo k téměř naprosté úlevě od všech symptomů – po několik měsíců.

Když se moje problémy s candidou a chronickým únavovým syndromem vrátily, přišly s odplatou. K mým starým problémům se přidružil ohromující rozsah zdánlivě nesouvisejících symptomů, které vzdorovaly lékařské diagnóze. Navzdory sérii "negativních" testů jsem ležel v noci v posteli a bál jsem se, že umírám. Kromě mé vysilující alergie na potraviny a únavy jsem trpěl obličejovou neuralgií, svalovými křečemi, bolestmi zad, hypoglykémií a citlivostí na chemické látky.

Když jsem zjistil, že můj zubař vyměnil kovy v mých zubech za jiný kovový materiál, postoupil jsem hrůznou zkušenost další výměny! Tentokrát nedošlo k žádné "spontánní úlevě". Můj zdravotní stav se nadále zhoršoval, přestože jsem bral kupy potravinových doplňků a zkoušel jsem všechno od akupunktury po homeopatii a meditaci. Nakonec jsem byl donucen odejít ze studia doktorského programu z důvodu špatného zdraví. Shrábl jsem finanční prostředky, sbalil jsem, co jsem mohl a odstěhoval se do Nového Mexika, abych zde studoval qigong, starodávnou čínskou techniku energetického léčení.

Díky třem hodinám qigongu denně během jednoho roku jsem se mohl znovu postavit na nohy, ale stále jsem byl daleko od uzdravení. Moje problémy s candidou se stále zvětšovaly, moje strava zůstala omezená, moje dásně ustupovaly … O dva roky později jsem učil na střední škole, kde mě chytlo kolo abscesů a byl jsem nucen brát antibiotika, které zničily moji křehkou imunitu a střevní baktérie. Téměř okamžitě jsem byl prakticky upoután na lůžko. Spal jsem patnáct hodin denně a musel jsem opustit svoji práci.

V tomto okamžiku jsem objevil pozoruhodný svět energetické očisty. Jednalo se konkrétně o techniku eliminace alergií od Dr. Devi Nambudripada - Dr. Devi Nambudripad's Allergy Elimination Technique – NAET. NAET se zabývá formou svalového testování, které se nazývá kinesiologie, jež má za úkol určit alergie – termín, který označuje přecitlivělost na chemické látky, životní prostředí a výživu, které způsobují poruchu imunitního systému a přispívají k různým " nevyléčitelným" onemocněním. Cílem je vyléčit chronické předpoklady odstraněním alergických "blokád", které zabraňují bioenergii protékat správně tělem.

Přes veškeré své sliby NAET nepřispěl k požadovaným výsledkům. Zkusil jsem podobnou terapii s názvem BioSET, kterou vyvinul dr. Ellen Cutler. BioSET rozšířil NAET očištěním těla nejenom od alergenů, ale současně také od toxických faktorů, jakými jsou těžké kovy. Přestože zpočátku poskytl částečné zmírnění symptomů, BioSET také nedokázal rozmotat zacuchanou síť mých chronických nemocí.

Po roce stráveném vyděláváním si na živobytí terapií, odvozenou od BioSET, jsem si uvědomil, že nedostatek tohoto druhu energetického čištění je typický díky "západnímu" zaměření se na fyzickou úroveň – přestože techniky samy o sobě využívají čistou energii! Začal jsem se zajímat o ovlivnění elektromagnetického pole fyzického těla: nápravu aurických polí.

Aurická pole mohou být považována za sadu vzájemně propojených, vysokofrekvenčních "silových polí". Každé je zodpovědné za správnou funkci určité žlázy, orgánu, emoce atd. Rozhodující je zde pochopit, jak narušení lidských bioenergetických polí vytváří poruchy v energetickém vzorci těla, který se podepisuje pod všechny chorobné procesy, ať fyziologické či psychologické.

Došel jsem k přesvědčení, že nervový systém, používaný při čištění pomocí technik NAET a BioSET, je nedostatečný pro přenos obrovského množství signálů, jež jsou zapotřebí pro "resetování" poničeného vzorce. Především u chronicky nemocných lidí je nervový systém zahlcen množstvím dat, potřebných pro opětovné sjednocení do vzorce, který v sobě nese potenciál napravení systemického fungování.

Po téměř sedmdesáti NAET a BioSET ošetření jsem stále trpěl mnoha vyčerpávajícími symptomy. Byl jsem ale povzbuzen svojí myšlenkou o aurických polí, které byly podloženy kineziologickým testem. Rozhodl jsem se vyvinout techniku, pro kterou jsem již měl název Potenciace Elektromagnetického Vzorce/Potentiation Electromagnetic Repatterning.

Moje partnerka Leigh a já jsme se přestěhovali do Jižní Ameriky, kde jsme pracovali na výzkumu. S její pomocí jsem se nejprve vyléčil sám, což trvalo několik měsíců, během nichž především probíhala značná detoxikace, potom jsem začal pracovat s ostatními. Jednalo se nám o zmapování zcela nového druhu synergického čištění za použití zvuku a záměru, aby se zaktivovala latentní inteligence DNA. Toto nám umožňovalo zasáhnout kontinuum těla-mysli-ducha elektromagnetických polí. Umožňovalo nám to také pracovat neinvazivně, aby došlo ke stimulaci vlastního léčebného potenciálu těla.

Důvod pro čištění touto novou metodou je jednoduchý. Moje vlastní zkušenosti naznačují to, že chronické nemoci vyžadují radikální, souběžně probíhající elektromagnetické přenastavení. Očištění takového rozsahu by přesáhlo nosnou kapacitu i toho nejzdravějšího nervového systému; ale DNA, když je správně zvukem a záměrem aktivována, je navržena tak, že může zpracovat takové obrovské množství dat. To bylo experimentálně dokázáno skupinou prof. Gariaeva v Rusku, jehož výzkum odhaluje, že DNA může být aktivována zvukovými a světelnými vlnami (zvukem a záměrem), jež jsou obsaženy ve frekvencích lidského jazyka.

Další inovativní a výhodný aspekt Potenciace je v tom, že může být vykonána na dálku. Tento přístup byl částečně inspirován konceptem "nelokalizované mysli" dr. Larryho Dosseyho a jeho schopností používat modlitbu pro překročení prostorových omezení. Tento přístup je dále potvrzen nedávnými genetickými studiemi, jež přirovnávají DNA k "bio-počítačové síti", která když je někde přítomna, je zároveň přítomna všude – účinně odstraňuje vzdálenosti.

Potenciace obsahuje především kombinace zvuků, jež představují pozitivní léčebné záměry, jež jsou na dálku přeneseny do DNA příjemce, čímž je zahájen domino efekt elektromagnetického přenastavení, jehož cílem je resetování bioenergetických polí těla. To probíhá bez nutné změny základní individuální DNA prostým aktivováním genetického potenciálu, který již existuje.

Sezení proběhne jednou a trvá třicet minut. Výsledné posuny se projeví během následujících týdnů a měsíců po aktivaci DNA a po rekalibraci aurických polí. Někteří lidé tyto posuny pociťují dramaticky, někteří pozvolna vplouvají do pozvolného vzestupu. Dokončení celého procesu trvá něco málo přes devět měsíců (42 týdnů): je zajímavé, že se shoduje s dobou těhotenství u lidí.

V mém vlastním případě znamenala Potenciace proměnu. Cesta byla náročná, když se moje tělo-mysl-duch "ener-geneticky" hluboce léčilo takovým způsobem, o kterém jsem nikdy předtím nepředpokládal, že je možný. Nelze o tom, vzhledem k mé zásadní proměně, pochybovat. Ve třiceti osmi letech uplavu plnou rychlostí dvě míle, moje problémy s candidou a prosakujícími střevy zmizely, můžu jíst a pít, co se mi zlíbí a – ačkoli už nejsem úplně zlatým chlapcem, moje vlasy začínají stříbrnět – jsem jako dobré víno, stále lepší s věkem.

-pokračování-

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.