KOSMICKÁ INSTRUKTÁŽ: DAVID WILCOK A SHLEDÁNÍ S COREY GOODEM (4)

Wilcock dr. David

Wilcock dr. David

autor

03.10.2019 Rozhovory

David: Hodně jsem o tom slyšel.

Corey: Byli intenzivně zapojeni do „22 genetických programů“ a ve své podstatě v nich svévolně pokračovali až do nedávné doby. Předpokládám, že to byly právě tyto entity, které unášely americké indiány z oblasti „Středozápadu“ (Hopiové, Zuniové, Anassazi apod.), tak aby chránily genetickou linii jednoho ze svých experimentů ve spojitosti se stále utajovanými informacemi aktivit, jež se vztahují k post kataklyzmatickému období. Ve skutečnosti jsme nalezli nejen těla těchto hmyzích entit, byly nalezeny také sídla „pre–Adamitů“. Obřích bytostí s …..

David: Velmi dlouhými lebkami.

Corey: …. s dlouhými lebkami a převážně do ruda přirozeně zbarvenými vlasy…. Našli jsme velké množství těchto ostatků. Takže jsme našli nejen pohřebiště inteligentních entit „hmyzího charakteru“, ale ve vzdálenosti několika kilometrů i pohřebiště „pre–Adamitů“. Naši měli zato, že jde o jakýsi „pre-Adamitský“ post, který byl určen pro dohled nad někým jiným. Bylo kolem toho sepsáno poměrně velké množství různých materiálů, ale nevím, kde jsou v současné době uloženy. Zcela jistě se jedná o přísně tajné dokumentace.

 

David: To zcela potvrzuje to, co mi svého čase sdělil Pete Peterson. Podařilo se mi to zpětně dohledat v písemných záznamech našich telefonních rozhovorů z roku 2009. Ti, které nazýváme „pre-Adamiti“, byli obři s velkými podlouhlými lebkami. Kdysi dávno s těmito antropologickými artefakty přišel Pete do přímého fyzického kontaktu. Na jednom z pravěkých pohřebišť bylo nalezeno velké množství neporušených koster těchto entit.

Corey: Na jejich velkých lebkách byly velmi často zachyceny vlasy měděné až rudé barvy jejichž konzistence hodně připomínala koňské žíně.

 

David: Ano. Na první pohled to tak vypadá.

Corey: Faktem je, že fyzikální charakter dochovaných zbytků vlasů byl velmi zvláštní povahy. Bohužel jsem nikdy neměl možnost dostat se k materiálům z tohoto druhu forenzního výzkumu. Ukazuje se, že své dlouhé vlasy

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly