KOSMICKÁ INSTRUKTÁŽ: DAVID WILCOK A SHLEDÁNÍ S COREY GOODEM (3)

Wilcock dr. David

Wilcock dr. David

autor

12.08.2019 Rozhovory

David: Chtěl jsem to o Peteovi sdělit. Prostě se ohlédnout zpět. Od samého počátku mých kontaktů s Petem, jsem nahrával rozhovory s ním, přičemž zdaleka ne všechny byly určeny pro veřejnou distribuci. Mnohé z nich byly určeny pro účely dokumentace, neboť hovořil o mnoha velmi důležitých věcech a já měl podvědomou obavu, že by mi mohlo něco z toho chybět. Uvědomil jsem si, že vždy mám po ruce nejméně pět nebo šest natočených rozhovorů s Petem ke kterým se mohu zpětně vracet a jejich obsah porovnat s aktuálně diskutovanými tématy. Hodně jsme diskutovali Grand Canyonu v souvislosti s Peteovým přítelem, který v této lokalitě objevil velmi pozoruhodný komplex jeskyní.

Grand Canyon a vtsupy do množství jeskynních útvarů

Opravdu jsme o tomto tématu hodně diskutovali. Ve skutečnosti jsme s tím člověkem chtěli natočit dokumentární film. Okolnosti však tomu chtěly tak, že jsme se k tomu nikdy nedostali. Chtěli jsme do uvedeného podzemního komplexu proniknout, neboť se tam nacházelo množství obřích koster, které patřily k humanoidním bytostem.

Prý se tam nacházela i velmi zvláštní průrva, která měla charakter válce dokonale vyřezaného do skály, jež směřoval hluboko komo dolů.

Jedna z koster byla pohřbená ve svislé poloze a samozřejmě… disponovala obrovskou protáhlou lebkou.

Archivní depozitní kresba znázorňující poměrn velikosti
klasické lidské bytosti s kostrami, které byly objeveny
v hlubokém jeskynním systému v oblasti "Velkého kaňonu"

Také jsem se dozvěděl, že onen člověk tam našel nějaké velmi podezřelé ruiny a disponoval úžasnými podrobnosti o daném regionu. Zajímavé, že jsem o této okolnosti nejprve nechtěl vůbec hovořit, ale z nějakého důvodu mi to nedalo i když vím, že jsme toto téma minimálně již jednou probírali.

Corey: Ano.

 

David: Detaily tohoto tématu jsou pozoruhodného charakteru. Někteří jedinci v „Majestic-12“ („Majestic-12“ je skupina velmi vysoce postavených armádních důstojníků a vědců, které dal dohro

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly