JÓD, PREVENCE RAKOVINY PRSU

Wright Jonatan V.

Wright Jonatan V.

autor

28.06.2019 Zdraví

Jedna kapka denně může zabránit rakovině prsu

Přes veškerou publicitu a sponzorství v oblasti rakoviny prsu, jen zřídka (pokud vůbec) slyšíme nebo vidíme výsledky výzkumu prováděného a hlášeného z různých zemí, které odhalují, že rakovině prsu lze předcházet jednou kapkou minerálu přítomného na planetě i uvnitř planety Země pravděpodobně tak dlouho, co tato planeta existuje! Pouhá jedna kapka roztoku obou forem tohoto 100% přírodního minerálu vetřená každý den střídavě do každého prsu a může zabránit velmi významnému procentu této rakoviny!

Většina z nás ví, proč o tom nejsme informováni. Tento léčebný postup nelze patentovat. Patent je nutný k tomu, aby nám mohli účtovat obrovské ceny, nejen aby dosáhly obrovského zisku, ale také aby získali zpět 2,6 miliardy dolarů potřebných pro schválení na trhu - přírodní nerosty nejsou patentovatelné. Bez tohoto schválení jsou prodejci a distributoři jakéhokoliv "neschváleného" produktu ohroženi násilnou konfiskací svých produktů, pokud zveřejní jakýmkoli způsobem pravdu o výzkumu, který říká, jak jejich produkty působí! (To není žert. Dokumentaci k minulým případům násilného porušování „svobody projevu“, kterou garantuje první dodatek, najdete v knize "Death by Regulation" od Mary Ruwart, PhD).

Ale vraťme se ke kapce denně. Kapka čeho? Kombinace jodu a jodidu ve vodě známá jako "Lugolův roztok" byla poprvé vyrobena v roce 1829 Jeanem Lugolem, francouzským lékařem. Na počátku 20. století bylo zřejmé, že Japonsko, Island a další země, ve kterých byla tradiční strava s vysokým obsahem jódu a jodidu, měla na celém světě nejnižší riziko rakoviny prsu, ale nebylo známo proč. Bohužel, toto pozorování již není aktuální, protože japonská strava, mimo jiné, se stává stále více západní.

Spojení jódu a rakoviny prsu

Následující přehled pozorování (někdy nazývaným "epidemiologický") a vědeckých souvislostí jsou důkazem o účinnosti jódu a jodidu v prevenci rakoviny prsu. Před více než padesáti lety bylo zjištěno, že se jód hroma

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.