JAK PORAZIT VIRY (1)

Brightman Sandy

Brightman Sandy

publikováno: 15.09.2017 kategorie: Zdraví

Virus je velmi malý, specifický způsobitel infekčních chorob, který nedokáže růst nebo se reprodukovat mimo živé buňky. Za 50 let lékařského zkoumání se tato definice v podstatě  nezměnila, přestože je teď virů mnoho. Víme, že viry jsou nakažlivé a nákaza se přenáší obvykle za pomoci tělesných tekutin a může v těle zůstat po celý život, jako je Epstein-Barrův virus (EBV), a procházet aktivními či latentními obdobími. Má se za to, že víc než 90% populace na Západě má v těle tento virus. Moderní medicína nedokáže viry zabít, ale váš vlastní imunitní systém to dokáže. V tomto článku se podíváme na různé teorie a přírodní léčiva, která imunitní systém v boji proti virům podporují. 

V 80. letech a 90. letech, se kanadská naturopatka  Dr. Hulda Clarková (1928–2009) pokusila elektrickými  frekvencemi zabít v těle parazity. Její kniha "The Cure For All Diseases" (Vyléčení všech nemocí) popisuje její teorii, že každá nemoc je způsobena parazitem (tj. virem) a toxinem. V knize je obsažena informace, jak lze zničit parazity elektrickým přístrojem Zapper a bylinami. Píše:

„Bez ohledu na to, kolik má dotčená osoba symptomů a jaké jsou, od chronické únavy po neplodnost či duševní problémy, jsem si jista, že tam najdu dvě špatné věci: budou mít v sobě toxiny a/nebo parazity.  Nikdy jsem nezjistila, že by byl příčinou nedostatek tělesného pohybu, nedostatek vitamínů, hladina hormonů nebo něco jiného. Takže návod na dobré zdraví je tento: na parazity je třeba použít elektronické ošetření a bylinnou léčbu. A je třeba se vyhýbat znečištění.“

Anthony William ve své knize "Medical Medium" (Lékařské médium) (v ČR vyšlo pod názvem Mystický léčitel), tvrdí, že  Epstein-Barrův virus je zodpovědný za mnoho nemoci, které dnes zamořily společnost, jako je chronická únava a fibromyalgia. Píše, že EBV v průběhu našeho života prochází různými stadii. Pokud jste měli v pubertě (což je velmi významné období) infekční mononukleózu, po celý život v sobě budete mít EBV, a ten se může aktivovat v 

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 500 hodinám videa a 10.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.

Další díly