INSIDER WILLIAM TOMPKINS VYPOVÍDÁ O TAJEMSTVÍ "ČTVRTÉ ŘÍŠE" - ODHALENÝ TESTAMENT WERNERA VON BRAUNA?

V letech 1974-1977 vedl Werner von Braun sérii soukromých rozhovorů s Carol Rosinovou – jednou z jeho kolegyň z významné letecké společnosti „Fairchild Industries“ o sledu specifických koncepčních aktivit, které by měly být vedeny v režimu pod „falešnou vlajkou“. Patřily sem scénáře ohledně dopadu asteroidů, ale například i scénář mimozemské invaze, což by vedlo k militarizaci kosmického prostoru v blízkosti naší planety a ohlášení „nového světového řádu“. Nyní o více jak 40 let později, se zdá, že sekvence předpovědí učiněná Von Braunem je na hraně realizace.

Mainstreamová média stále častěji spekulují o nebezpečí ze strany asteroidů (zrovna předevčírem jsem četl jedno z mnoha varování v řadě). Ve stejném duchu se začíná spekulovat i o potenciální invazi mimozemských entit. Mnozí badatelé jsou v tomto ohledu přesvědčeni, že jde o jednu z mnoha forem tzv. „prediktivního programování“. Vzhledem k Von Braunově historii jakožto bývalého nacisty a existenci „odtržené nacistické kolonii“Jižní Americe a Antarktidě, jež začala vznikat v průběhu II. světové války a těsně po jejím skončení a která se snažila založit tzv. „Čtvrtou Říši“, je klíčovou otázkou, zda Von Braunovo varování bylo skutečné, nebo zda bylo součástí podvodu „Čtvrté Říše“?

Pro zodpovězení této otázky, je důležité pochopit, proč Von Braun začal spolupracovat s „Fairchild Industries“, kde se dozvěděl o plánovaném sledu aktivit vedených „pod falešnou vlajkou“.  Poté, co se NASA rozhodla ukončit program „Apollo“, rozhodl se Von Braun odejít do důchodu. Stalo se tak 26. května 1972, šest měsíců před plánovaným zahájením mise „Apollo 17“. Poslední mise s přistáním na povrchu Měsíce. V období mezi roky 1960-1972 působil ve funkci ředitele „NASA "Marshall Space Flight Center“, kde především řídil činnost německých inženýrských týmů navrhující rakety „Saturn V.“, jež ve své podstatě poháněly program „Apollo“.

Von Braun nastoupil do „Fairchild Industries“ jako viceprezident pro inženýrství a rozvoj. „Fai

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.