INFRAZVUK JAKO KOMUNIKAČNÍ MÉDIUM MEZI STAROVĚKÝMI KOMPLEXY - KLÍČE LEŽÍ V BOSENSKÉM "ÚDOLÍ PYRAMID" (1)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

publikováno: 21.10.2013 kategorie: Exkluzivně

Před nedávnem náš internetový magazín zveřejnil článek autora Jiřího Matějky, který velmi pěkným způsobem popisoval výzkumnou expedici jeho týmu v prostředí tzv. "bosenských pyramid". Je tomu již mnoho let, co jsem publikoval sérii článků na toto téma. Tehdy jsem byl v kontaktu i se Samirem Osmanigičem. V době, kdy se připravovalo vydání jeho materiálu, jsem si pochopitelně musel velmi zajímavou problematiku připomenout. Nakonec mi to nedalo a rozhodl jsem se, že také přispěji, jak se říká, s troškou do mlýna.

V tomto materiálu bych chtěl upozornit na velmi zajímavou koincidenci jistých a podle mého názoru důležitých indicií, které mezi sebou jednoznačně souvisejí a které svým rozsahem i polem působení přesahují rámec bosenských pyramid, i když právě v nastíněné hypotéze hrají poměrně velmi důležitou roli. Jak si možná někteří čtenáři povšimli, snažím se ve svých autorských materiálech nacházet ve všeobecně známých hypotézách a záhadologických tématech nové myšlenky a zároveň se snažím o spojení hlubokých esoterických myšlenek s nejnovějšími vědeckými paradigmaty, a to pokud možno v jednoduché populární podobě.

Již několik let lze sledovat, že komplexní archeologický a geofyzikální výzkum monumentálních pyramidových staveb po celém světě zaznamenal poměrně zásadní obrat v našem kolektivním chápání dávných časů lidské civilizace na této planetě. V prostředí nedávných objevů nacházíme překvapující nálezy dávno pohřbených pyramid, a to hned na několika světových regionech včetně hustě obydleného evropského teritoria.

Tak například celé komplexy historických paleolitických památek, které byly v posledné době odhaleny, vykazují unikátní geometrické charakteristiky. Tak například triáda malých pískovcových pyramid byla objevena v oblasti Montevecchia v Itálii v podhůří Alp (viz obr. níže), zatímco podstatně větší komplex šesti monumentálních staveb vzájemně propojených podzemním tunelem byl objeven dr. S. Osmanigičem v bosenském údolí "Visoko" v roce 2005.

Mezinár

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 500 hodinám videa a 10.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.

Další díly