Randlesham Forest: Rozluštění binárních zpráv

Vyšetřování incidentu na základně Bentwater Woodbridge je obtížné omezit na jednu verzi událostí, protože se zdá, že žádný ze zúčastněných mužů nemá stejné vzpomínky, i když stáli vedle sebe, jako rotný Jim Penniston a starší letec John Burrows v Randleshamském lese po půlnoci 26. prosince 1980. Každý z mužů má jiné vzpomínky.

Štábní seržant Penniston byl vedoucím bezpečnosti letu Charlie na základně Bentwater Woodbridge a podílel se na vyšetřování místa havárie.

Když se s obavami blížil k téměř 2,7 m dlouhé a 1,8 m vysoké černé trojúhelníkové lodi, domníval se, že loď vypadá jako pevné sklo se svítícími kruhy a dalšími obrazci pohybujícími se po sklovité slupce. A to bylo to další, co ho mátlo. Pomyslel si - pokud je to nějaký létající stroj, pak musí být vyroben z kovu, ne ze skla. Načrtl si černou trojúhelníkovou loď do zápisníku a pořídil mnoho snímků trojúhelníku ze všech stran.

Fotografie se nikdy neobjevily na veřejnosti. Kapitán Mike Verano shromáždil kontejnery s filmy, fotografiemi a dokumenty, jakož i zvukové záznamy plukovníka Charlese Holta, pořízené 28. prosince 1980, kdy se svým týmem vojenských pracovníků zkoumal paprsky a světla v Randleshamském lese.

Tyto kontejnery s důkazy zřejmě odletěly na leteckou základnu Ramstein v Německu, kde generál Charles Gabriel sloužil jako vrchní velitel amerického letectva v Evropě až do června 1982. Byl také velitelem spojeneckých leteckých sil ve střední Evropě.

Údajně viděl obsah kontejnerů, ale zachovával politiku popírání a utajování a o záhadě v Randleshamském lese nikdy do protokolu nemluvil. Generál Gabriel zemřel v září 2003.

Seržant Penniston vyprávěl, že prsty přejížděl po hladkém, na dotek teplém, černém sklovitém povrchu, až u jednoho rohu nahmatal vystupující symbolů. Jakmile se prsty dotkl symbolů, obdržel telepatické stažení nul a jedniček, binární kód. Zaplnily jeho představivost a neopustily ho, dokud se nevr

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Další díly