V prosinci 2010 jsme s Johnem a Jimem odjeli do Woodbridge v Anglii. Doprovázel nás filmový štáb televizního seriálu Ancient Aliens - PrometheusProductions Studios. Bylo to 30. výročí pozorování všech světelných jevů v Randleshamském lese v prosinci 1980.

Naším cílem bylo zjistit, zda se Jimovi a Johnovi podaří najít místo původní události.

Když John spatřil na lesní cestě poblíž východní brány značku Stop, rozhodl se, že se porozhlédne, protože si živě vzpomínal, že právě zde byl s vedoucím letové bezpečnosti štábním seržantem Budem Stevensem, když poprvé spatřili podivná světla nad stromy.

(Začátek záznamu)

John: Tak jsme odbočili, odbočili jsme sem. Vystoupil jsem z auta. A když jsem vystoupil... protože si vzpomínáte, řidič sedí na druhé straně. Každopádně jsem otevřel dveře, vystoupil a dívám se. Dívám se na Buda a cítím statickou elektřinu. Opravdu zvláštní pocit. Říkám, že se něco děje. Říkám, že potřebujeme podporu, že jim musíme dát vědět, co se děje, ať vědí, co se děje. Protože jsme se cítili ohroženi. Měli jsme pocit, že by se nám mohlo něco stát. V podstatě jsme chtěli podporu. Protože kdyby se nám něco stalo, jak vysvětlíme, že jsme skončili tady a nikdo o tom neví? Tak jsme se cítili. Šli jsme rovnou ke stánku u brány. Říkal jsem kontrolorům, co se děje. A pak jsem si vzpomněl na Buda. Tak jsem tu stál a vysvětloval jim to do telefonu. Bud volá ochranku... Bezpečnostní stupeň osm?

 

Jim: Osmý bezpečnostní stupeň.

John: Odpovězte na východní bránu, kód 2. Stanoviště 4 a 5 spatřila UFO. To říkal ve vysílačce: UFO.

 

Jim: Jo, ale...

John: Bud a já jsme se na sebe podívali a zamířili...

 

Jim: Ale to UFO neznamenalo UFO.

John: Proč jsi to řekl? Jim: Protože jsme nechtěli nic vysvětlovat.

 

Linda: Proč jste byli tak nadšení, že někdo řekl UFO? Proč tě to tak rozrušilo?

John: Protože pro mě UFO znamená "mimozemšťané". Co jsme v té době dělali?  Nemohl jsem říct službu konajícímu důstojníkovi, co to

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Další díly