HLAVNÍ TÉMA "PLNÉHO ODHALENÍ": EXISTUJE DŮKAZ INTELIGENTNÍHO MIMOZEMSKÉHO ŽIVOTA? (3)

Mnozí zasvěcenci uvádějí, že mnoho z tajně vyvinuté technologie bylo dlouhou dobu domovem tajného kosmického programu. Možná, že jisté potvrzení by se mohlo skrývat v tvrzení ohledně vytvoření americké kosmické vojenské síly, která by se od roku 2020 stane novou pobočkou americké armády. Je velmi pravděpodobné, že budou objektivizovány některé typy starších kosmických plavidel, které již dříve byly součástí „tajných kosmických programů“ a nekonvenční zbraňové systémy, které se stanou součástí technologického vybavení americké „kosmické armády“. Podle některých, by tyto technologie neměly pocházet čistě jen z mimozemských zdrojů (reverzní inženýrství postavené na analýze havarovaných mimozemských objektů), ale i zachycené nadčasové technologie nacistického charakteru pocházející z oblasti Antarktidy.

Exopolitik Michael Salla v jedné ze svých publikací poznamenává, že někteří vysoce postavení důstojníci amerických vzdušných sil, stejně jako v případě amerického námořnictva, se rozhodli zveřejnit existenci utajeného spojenectví s mimozemskou rasou – tzv. „Nordiky“ a to v důsledku probíhajícího globálního konfliktu s „globálně-mocenským systémem“. Kromě toho se údajně podnikají kroky k odhalení existence dlouho zavedeného arzenálu pozemských kosmických lodí schopných mezihvězdného cestování. Na první pohled to zná poměrně ambiciózně, ale věci se v tomto směru opravdu dávají do pohybu. V poslední týdnech a měsících výrazně narůstá počet úniků informací, která zdůvodňují tato tvrzení. Například existuje dokument, který popisuje spolupráci dr. Erica Davise s bývalým admirálem Thomasem Revem Wilsonem, který byl dříve šéfem obranné zpravodajské agentury, která se specializovala výzkumem zachycených mimozemských kosmických plavidel. Otázkou tedy je, odkud tato UFO pocházejí a kdo je postavil. Astronauti, kteří se účastnili kosmického projektu „Apollo“, jako dr. Edgar Mitchell na toto téma již dříve několikrát promluvili.

Faktem je, že někteří jedinci na těch nejvyšš

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly