HISTORIE PODZEMNÍCH STAVEB, TUNELŮ A MĚST: OD AMERIKY PŘES EGYPT A RAKOUSKO AŽ PO ASII (23)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

22.09.2022 Exkluzivně

Teď se ptáte, jaký smysl mají všechna ta dlouhá vysvětlování o útocích pod "falešnou vlajkou"? Jednoduše řečeno, 81 let po první falešné události došlo v roce 2020 k poněkud bizarní akci pod "falešnou vlajkou" před Říšským sněmem. Zde je kousavý komentář:

Bouře v Říšském sněmu pod falešnou vlajkou? Státní inscenace s lidmi pod palbou? Ano, ale ne takzvaným "šturmem Říšského sněmu". Thomas Wüppesahl, národní mluvčí "BAG Kritische Polizisten", vidí jasné známky akce pod falešnou vlajkou. Tuší, že v ulicích Říšského sněmu se pohybuje kritické množství tajných agentů bezpečnostních orgánů. Měli by moc významně ovlivnit události? A v čí prospěch? Senátor za SPD Andreas Geisel a spolková vláda z toho jistě profitují. To říká Thomas Wüppesahl v rozhovoru s rozhlasovým moderátorem Benjaminem Gollem z rozhlasové stanice SNA. Znepokojuje ho však nejen opakované selhání berlínské policie. Hovoří o faktické synchronizaci tisku a mediálních orgánů. 'Řídili šturm státem placení informátoři? Proto bylo i pro neškolené mozky rozpoznatelné, že zde došlo přinejmenším k pokusu dynamizovat scénář nebezpečí a ohrožení do podoby hmatatelného výtržnictví či spíše výtržnosti ve smyslu policejních zákonů. Bohužel se to také podařilo. Rozhodně však kvůli negativnímu výkonu vedoucího policejní sekce.

Odpovědnost samozřejmě nesou v první řadě účastníci této akce kamikadze, ale v těsném závěsu za nimi je tento policejní útvar a možná i velitelé V-man! Stejně jako v případě NSU a dalších případech. Přitom - abych nezapomněl - kdo nám neřekne, že i tento agitátor řečník byl nebo je na výplatní listině nějaké služby nebo policie? A tímto, profesionálně ironickou až cynickou formou, srdečně blahopřejeme k tomu, že se prognóza senátora vnitra mohla potvrdit díky bengální policejní práci (nebo spíše kalibrovanému dlouhému vedení?). Vzápětí následovala jadrná podpora ze strany spolkových politiků: "Skvělé, že policie chránila Říšský sněm". A spousta drbů... Potřebný fíkový list poté, co zákazy "prošust

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Další díly