FBI ODTAJŇUJE ÚDAJE O SLAVNÉM KRYPTOZOOLOGOVI/UFOLOGOVI

Pokud se zajímáte o UFO, mimozemšťany a záhadné bytosti, určitě vás bude zajímat toto: FBI před několika dny odtajnila spis Ivana Sandersona (lovce příšer, spisovatele a pronásledovatele létajících talířů). Ve spisu je několik zajímavých příběhů. A jedna nebo dvě postavy poskytují zajímavý materiál. Jak jsem již řekl, osobně se jednalo o zesnulého Ivana Sandersona. Pokud ho neznáte, zde je trocha materiálu o tomto muži a jeho díle. Americká filosofická společnost uvedla:

"V padesátých letech se Sanderson začal stále více zajímat o studium nevysvětlitelného, včetně kryptozoologie a ufologie. Sanderson založil "Společnost pro zkoumání nevysvětlitelného" (Society for the Investigation of the Unexplained- SITU), která se zabývala mimo jiné tématy jako UFO, lochneská příšera, sněžný muž, ohavný sněhulák a bermudský trojúhelník."

Sanderson skutečně po celý svůj život cestoval všude možně a zažil divoká setkání monstrózního charakteru. Bylo tu však ještě něco jiného - totiž zájem FBI o Sandersona.

Ivan T. Sanderson

Tím se dostáváme k dalším postavám z oblasti ufologie a kryptozoologie, které zkřížily své cesty s FBI a které byly předmětem spisů FBI. Možná budete šokováni počtem postav, které se staly předmětem zájmu agentů FBI. Pojďme se na ně podívat. Začněme jednou z nejznámějších postav ufologie - George Adamski. Adamski tvrdil, že létal kolem sluneční soustavy a povídal si s E.T., kteří vypadali stejně jako my, jen měli dlouhé vlasy. No, je něco špatného na tom, když řeknete, že jste viděli mimozemšťany? Ne, to je naprosto v pořádku. Pokud ovšem do příběhu nezatahujete politiku. Přesně to Adamski udělal: tvrdil, že jeho mimozemští přátelé žili v komunistickém světě a že bychom měli žít také sovětským způsobem. Hah! To si nemyslím! Netrvalo dlouho a Adamski šířil ruský způsob života ještě víc - ovšem pod mimozemskou vlajkou. Co se stalo? FBI na Adamského otevřela složku. Má více než tři sta stran. Stejně tak tomu bylo u dalšího z kontaktérů - George V

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.