Rozbitá kontinuita?

BC: Jak si to spojujete s těmi ženami, protože jste popsal pocit, že nedošlo k přerušení kontinuity, že tam byly, pak jste se podíval nahoru a byly pryč. Pak tam byl ten pocit těch vlasů.
PK: Nevím, jestli se něco stalo předtím, a když jsem vezl Vivian na stanici, tak to pak pokračovalo když jsem se vrátil. Nevím, jestli se to stalo, jakmile jsem šel spát.

 

BC: Když jste si uvědomil ono setkání se dvěma dámami, poté, co to skončilo a vy jste kašlal, uvědomil jste si, že máte rozházené oblečení, nebo jste byl prostě oblečený stejně, jako když jste šel spát?
PK: Ne, byl jsem oblečený stejně, jako jsem šel spát. Jediná věc je, že kašel nepřestal....

 

BC: To jste si šel lehnout pod prostěradlo?
PK: Ano.

 

BC: Byl jste si vědom toho, zda jste byl pod prostěradlem, když jste...
PK: Když jsem seděl vzpřímeně, tak vlastně ne, nebyl. Byl jsem na posteli, v horní části postele..... Měl jsem odhalené nohy. Viděl jsem se.

 

BC: Kde bylo v té době prostěradlo?
PK: Pode mnou.... To je vlastně zajímavé. To mě nikdy nenapadlo.

Komentář: I když by to mohlo naznačovat nějakou diskontinuitu ve vývoji událostí - začalo to prostěradlem přes jeho spodní část těla a končí to pod ním, aniž by si uvědomoval, jak se to odehrálo.

 

Bezprostřední následky

BC: Co jste s tím tehdy udělal?
PK: Prakticky nic. Víc mě trápila ta věc, která mi na tři dny uvízla v krku..... Bylo to tak nepříjemné.... Nějak jsem si přál, abych to mohl vyplivnout.... Třetí den jsem přestal kašlat a bylo to pryč. Věděla jsem, že se stalo něco, co není běžné. Tři dny jsem měla záchvat kašle, který trval celé hodiny. Zkusil jsem chleba. Maminka mi několikrát během dne volala a slyšela mě v telefonu kašlat. Stačilo sníst chleba a zapít ho. Ne že bych jí řekl, co to bylo. Mluvil jsem po telefonu i s Vivian.

 

BC: Kdy jsi s ní mluvil?
PK: To právě přišla do práce. Asi kolem půl deváté jsem s ní mluvil..... Slyšela, jak kašlu, a já jí řekl, že mi něco u

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Další díly