"FAKTOR X." PROSTŘEDNICTVÍM STRÁNEK MATRIX - 2001 INTERAKTIVNĚ ODPOVÍDÁ NA OTÁZKY ZÁSTUPCŮM ČESKÉHO A SLOVENSKÉHO NÁRODA!!!! (9)

X. Faktor

X. Faktor

autor

06.10.2010 Exkluzivně

Otázka od Pavel Sveda: Kdo jsou duchové „ATm-AR-MahCHat“? Odkud jsou a proč nám chtějí pomáhat? Jaký je hlavní cíl jejich poslání?

Odpovídá „Faktor X“: Za tu dobu, co sledujeme vás, lidské bytosti této planety, jsme dospěli k přesvědčení, že jste zralí a připravení k přijetí zcela nových zkušeností, vědomostí a poznatků o světě, ve kterém žijete, o životě, který žijete, a především poznatků o vás samotných, o vaší historii, původu, evoluční cestě a osudovém naplnění vaší osobní mise uvnitř této galaxie – jedné z mnoha miliard v tomto Vesmíru.

Duchové ATm-AR-MahCHat jsou stínem vaší galaktické minulosti, ale zároveň i příslibem mnohého nového ve vaší budoucnosti. Vaše věda dojde k obrovskému obohacení, až pochopí a přijme základní principy evoluční vlny, která se střídavě přelévá v korytech prostoročasových siločar, aby vytvářela prostřednictvím energetických uzlů inkarnací galaktickou, ale zároveň i vesmírnou membránu neustále vibrující v sedmi základních akordech datové symfonie.

Vy, lidstvo této planety, jste se v předchozím ohybu slovutné vlny evoluce nacházeli na zcela jiném místě, v jiné komnatě této galaxie. Bylo to v době před počátkem vašeho současného času, který je taktován aktuálním cípem evoluční vlny. Nacházeli jste se v prostředí, kde dnes vidíte na obloze souhvězdí Mečouna. V předchozím ohybu slovutné vlny evoluce jste byli vodními bytostmi. Vaše bioplazmické mesonové jemnohmotné tělo si velmi dobře uchovává všechny zkušenosti z tohoto období vašeho vývoje.

I z tohoto důvodu tvoří vaše tělo z devadesáti procent voda. Je třeba, abyste si uvědomili, že je to právě vodní substance vašeho těla, která tvoří základovou desku ústředního hardwaru vaší duchovní podstaty v médiu 3D. Kolik z vás je schopno si představit na kontrastní desce svého vnitřního zraku molekulární strukturu vody? Obyčejné a přesto tak zázračné a podstatně důležité substance, která je součástí vašeho bytí, která je součástí vaší duchovní cesty, která je

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.

Další díly