EXTRÉME REPORT: VELKÉ STÍNY PADAJÍ NA SMRT ASTROFYZIČKY NATALIE CHRISTOPHEROVÉ

V současné době jsme konfrontováni s velmi tragickými, ale zároveň i fascinujícími událostmi jejíž fragmenty uvolnila ruská zpravodajská služba „SVR“. Ta před několika dny obdržela formální žádost, která přišla od „Speciální Astrofyzikální Observatoře“ (SAO) (http://istc.int/en/institute/9825), která se nachází v „Zelenčukském distriktu“ (https://en.wikipedia.org/wiki/Zelenchukskaya). Ona žádost se přímo týkala prošetření velmi podivné smrti britské astrofyzičky dr. Natalie Christopherové. Tajemná série události začala 5. srpna 2019, kdy dr. Christopherová (https://www.she-experts.com/expert/natalie-christopher,86,0) zmizela ze svého hotelu na řeckém ostrově Ikaria.

Náš příběh pokračuje 7. srpna 2019, kdy se ve sdělovacích prostředcích objevila informace o tom, že jí rozdrtil velký balvan poté, co během rekreačního běhu spadla do rokle (https://www.thesun.co.uk/news/9674389/natalie-christopher-missing-dead-ikaria-latest-news/). Nicméně doposud nebyla dostatečně zodpovězena otázka, proč byly v jejím hotelovém pokoji nalezeny krevní skvrny odpovídající její krevní skupině. Hotelový pokoj sdílela společně se svým přítelem, který uvedl, že její přítelkyně ráno krvácela z nosu. 

dr. Natalie Christopherová

Dost zvláštní je také skutečnost, že ke smrti dr. Christopherové došlo necelých 48 hodin poté, co kontaktovala astrofyziky výše uvedené ruské observatoře „SAO“, kteří dlouhodobě pracují na analýze vysoce podezřelého mimozemského signálu, který byl uvedenou astronomickou observatoří zachycen dme 15. května 2015. Signál přišel z velmi dalekých oblastí Vesmíru. Komunikace mezi dr. Christopherovou a astrofyziky observatoře „SAO“ proběhla 3. srpna 2019 (https://thenewstalkers.com/community/discussion/25515/not-a-drill-seti-is-investigating-a-possible-extraterrestrial-signal-from-deep-space).

V současné době známe i základní fragmenty daného rozhovoru, jež v sobě obsahují šokující střípky jistého druhu odhalení s tím, že s prakticky stoprocentní pravděpodobností za těmito signály

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.