"EXTREME REPORT": ROK 2015 ZAČÍNÁ VE VELKÉM STYLU ---- SVAZ OBŘÍCH KOSMICKÝCH OBJEKTŮ SE VE TŘECH VLNÁCH PŘIBLIŽUJE K ZEMI ---- KRITICKÝ LEDEN, ÚNOR A BŘEZEN ---- VÍME ALE PODSTATNĚ VÍCE

Doslova před několika hodinami vydalo ruské ústředí "Kosmických Obranných Sil" zprávu o výskytu 83 obřích objektů, které se během následujících tří měsíců doslova proženou v těsné blízkosti planety Mars a Země. Podle oficiální zprávy by se mělo jednat o obrovské asteroidy, které se skládají z jakýchsi tří vln. Zainteresované vědecké skupiny na různých místech našeho světa jsou však navíc zneklidněny tím, že tyto objekty vykazují evidentní "inteligentní trajektorii". To znamená, že topologie dráhy jejich letu je odlišná od klasických meteoritů.

Podle posledních propočtů se tato skupina objektů skládá ze tří vln, přičemž 43 objektů proletí v těsné blízkosti naší planety v lednu a pak kolem 25. února a 15. března. Naší redakci se však podařilo zjistit další podrobnější informace. Především je třeba uvést, že většina těchto podivných objektů míří skutečně k naší planetě. Většina z nich je prý široká jako dvoupatrový autobus. O jejich délce však nebyly doposud zveřejněny žádné přesnější informace, což je samo o sobě zajímavé. Mimo výše uvedené je ve hře několik skutečně obřích objektů.

Podle ruských odborníků je největším nebezpečím objekt zvaný "2007EJ" o průměru 1,6 kilometrů, který by měl křižovat orbitu naší planety již kolem 12. ledna 2015, a to při rychlosti 55 522 kilometrů za hodinu. Další velký asteroid by se měl dostat do těsné blízkosti Země někdy kolem 17. ledna 2015. Jde o objekt "1991VE", jehož průměr byl vypočítán na 1,4 kilometrů. Následovat budou další dva obří asteroidy, které by měly dráhu planety Země křižovat kolem 23. ledna 2015. Jsou označeny jako "2014UF206" a "2062Aten". Oba dva o průměru 1,094 kilometrů.

Ale to není zdaleka všechno.

Další vlna asteroidů jednoho a toho samého svazu by naši planetu měla křižovat koncem února. Největším objektem této druhé vlny je asteroid "2003YK118", který disponuje průměrem 1,2 kilometrů a měl by naši planetu atakovat kolem 27. února 2015. Jenomže v ten samý den by měl v těsném závěsu kolem Země prosvištět vůbec největší

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.