"EXTREME REPORT": MIMOZEMSKÝ KONFLIKT NAD ZAALAJSKÝM HŘBETEM ------------ AMERICKÁ VIMANA "F-42SA AGNEYA" VERSUS INDICKÝ "RAPTOR R-16A XANADU" ----------- SMRTÍCÍ ÚTOKY NA KŘÍŽENCE ANUNNAKI ELOHIM

Již nějakou dobu upozorňuji na fakt, že se v posledních měsících na různých místech naší planety setkáváme s narůstajícími incidenty ve kterých na jedné straně figurují pozemní ozbrojené síly (resp. ozbrojené síly "globálně-mocenského systému") a na druhé straně konfliktu se nachází exotické letecké a raketové technologie s největší pravděpodobností mimozemského charakteru (i když v některých případech může být tento názor do určité míry zpochybněn).

Jak uvádím tato situace se táhne v podstatě od počátku letošního roku a bohužel má dost prohlubující tendenci. Nasvědčuje tomu konec konců i jedna velmi čerstvá epizoda. Před několika dny (podle zprávy, která byla směrem k veřejnosti uvolněna z internetových stránek Ministerstva obrany Ruské Federace), byla do nejvyšší pohotovosti uvedena "201. motostřelecká divize" ruské rmády, poté, co se v oblasti nad Zaalajským hřbetem, který patří k pohoří Pamíru vyskytla událost, která patří do krycí kategorie tzv. "Časové Propasti".

Jinými slovy řečeno na výše uvedeném místě došlo ke krátkému souboji mezi protivzdušnými silami rychle reakce Ruské Federace a objektem, který dle svého designu patři do kategorie tzv. "vimanas".

Po tomto krátkém incidentu zřejmě nepoškozený objekt, který bychom mohli zařadit do kategorie "ufo" nabral s neuvěřitelně velkým zrychlením kurz k oceánům na jihu naší planety ve směru na Antarktidu. V místě nad severní Indií však došlo ke kolizi s objektem indického letectva "IAF" - dopravním letounem "AN-32", které je do těchto chvil nezvěstné se všemi 29 lidmi na palubě.

V roce 2013 během utajované vojenské operace
došlo k natočení dvou kusů "viman",
které přelétávaly poměrně nízko nad povrchem země

Aktivizaci "201. motostřelecké divize" nelze vůbec brát na lehkou váhu. Tato jednotka sídlí v Tadžikistánu a patří k největšímu vojenskému uskupení Ruské Federace za hranicemi. Do nejvyšší bojové pohotovosti byly uvedeny dvě posádky. První je umístěna v lokalitě Qurghonteppa a druhá pak v lokalitě Kual

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.