"EXTREME REPORT": ARCHA GABRIELOVA A NOVÉ SKUTEČNOSTI -------- MOSKEVSKÝ PATRIARCHA KIRIL NA POBŘEŽÍ ANTARKTIDY ------- TAJEMNÉ SETKÁNÍ DVOU NEJVYŠŠÍCH PŘEDSTAVITELŮ CÍRKVÍ NA KUBĚ

V prosinci loňského roku, jsem čtenáře našeho portálu informoval o velmi zásadní události, která se během podzemních za poměrně velmi pozoruhodných událostí počala odvíjet během podzimních měsíců v arabské Mekce a později i v oblasti Antarktidy. Příslušný materiál, je možné dohledat na této internetové adrese: (http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/8527-extreme-report-rusko-zacina-s-prepravou-tajemne-archy-gabrielovy-trasa-saudska-arabie-antarktida/ ).

Shodou okolností, jsem další informace nového charakteru navazující na data prezentovaná ve výše uvedeném článku, prezentoval v rámci "Konference Blue Avian - Tajné Kosmické Projekty". Měli jsme dostatek času na to, abychom pochopili, že za událostmi tzv. "Archy Gabrielovy" stojí aktivity vysoce spirituálních sil, jejichž podstata stojí mimo naší fyzickou realitu. Ovšem dopad jejich aktivity počínáme v našem fyzickém světě plně pociťovat.

Moskevský patriarcha Kiril se 18. 2. 2016 objevil
na pobřeží Antarktidy

Ukazuje se, že tento dopad, je natolik fatální povahy, že se do řešení série událostí doslova v přímém přenosu zapojilo Rusko a Saudská Arábie, za aktivního pozorování ze strany dalších mocností v čele se Spojenými Státy. V těchto hodinách, se však objevila množina dalších navazujících a neméně zajímavých informací, se kterými bych chtěl čtenáře našeho internetového portálu informovat a to v duchu příslibu, který byl v rámci tohoto téma učiněn.

Pojďme tedy tento příběh posunout zase o kousek dál v kontextu toho, co se aktuálně děje. Omlouvám se, ale nebudu zde opětovně citovat informace, které k tématu "Archy Gabrielovy" zazněly v průběhu výše uvedené konference. Předpokládám, že tyto data budou k dispozici časem v archívu internetového rádia "SVCS", které zabezpečovalo v částech konference přímý přenos (http://www.svobodny-vysilac.cz/wordpress/).

Mapa lokalizaující klíčové podzemní instalace a
trasu přesunu "Archy Gabrielovy" ve finální fázi

Ti, kteří sledují tok informací spojených s výše

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.