EXISTUJE OBŘÍ PODZEMNÍ PYRAMIDA V OBLASTI MEZI MCKINLEY A NOME NA ALJAŠCE? NOVÉ AKTUALIZOVANÉ INFORMACE (19)

Poprvé se objevily informace o temné podzemní černé pyramidě na Aljašce někdy v červenci 2012. Na začátku to byly informace, které poskytl vysloužilý důstojník americké armády Douglas MutschlerOhia. Do hry však za určitých specifických okolností vstoupil další prvek.

 

Göbekli Tepe, Turecko – další tajemná struktura

Linda Howe se v té době vrátila do Spojených států z výzkumného zájezdu do Göbekli TepeTurecku, kde německý archeolog Klaus Schmidt vykopal těžké vápencové sloupy, jež byly rozmístěny v prstencích na kopci poblíž Sanliurfa nedaleko syrských hranic. Klaus pomocí radiokarbonové analýzy potvrdil, že místo Göbekli Tepe bylo nejméně 12 000 let staré a že 1000 let poté, co byly tyto vysoké sloupy vystavěny na 30-ti akrech vrcholku kopce, byly všechny záhadně pohřbeny pod velkým množstvím půdy. Světlo světa znovu spatřily a až v roce 1994, když byly Klausem Schmidtem objeveny.

Armádní důstojník Douglas Mutschler Lindu Howe vlastně kontaktoval z toho důvodu, neboť v sérii svých článků informovala o pohřbené starověké megalitické struktuře Göbekli Tepe. On sám měl totiž informace o dalším podzemním objektu, o kterém chtěl s Howe hovořit. Mimoto Doug viděl televizní zpravodajský dokument o 40-ti vojácích z Fort RichardsonAnchoragepodzimu 1992.

Tento televizní pořad pojednával o objevu masivní podzemní pyramidy (větší než Cheopsova pyramidaegyptské Gize), nacházející se hluboko pod zemí západně od Mt. McKinley (v současné době přejmenovaný na Mt.Denali). Doug Mutschler uvedl, že dokument popisoval, jakým způsobem byla podzemní pyramida objevena seismometry dne 21. května 1992 v důsledku silného megatunového balistického testu jaderné hlavice, ke kterému došlo v podzemní šachtěčínském Lop Nur.

Čínské jaderné testy prováděné od roku 1964 do roku 1996. Dne 21. května 1992,
„největší čínský podzemní test“, byl hlavním tématem televizního dokumentárního filmu,
který ve svém vyjádření zmiňuje důstojník Doug Mutschler. Součástí dokumentu
byla analýza, jak čínský jaderný test umožnil seismické studie na Aljašce,
které vedly k objevu obrovské podzemní pyramidy západně od Mt. McKinley.

Howe hledala dokument v TV stanicích v Anchorage, ale od roku 1992 neměl nikdo k dispozici „pásky“ s podobnou relací. Nakonec během jednoho veřejného vystoupení požádala o pomoc i veřejnost se zájmem o tuto problematiku. Nakonec se našli dva lidé, kteří přišli s informacemi o velké „černé podzemní pyramidě“ z první ruky. Jeden ze zdrojů byl pilot vrtulníku amerického námořnictva, který sloužil v oblasti Aljašky, který uvedl, že aktivity spojené s existencí „černé pyramidy“ jsou na stejné úrovni utajení jako historicky známý „Projekt Manhattan“.

Pilot také uvedl, že nejde o jaderné zařízení a také sdělil, že to NENÍ vyrobeno lidmi. Šlo o velmi starou pyramidu a armádní vědci neměli sebemenší tušení KDO jí postavil, ani JAKÝM ZPŮSOBEM byla postavena. Konečně tato fakta jsou průběžně uváděna v obsahu tohoto seriálu.  Do celé záležitosti však vstoupil ještě další podivný pohled na „temnou pyramidu“. Linda Howe dne 19. února 2017 obdržela dlouhý a podrobný e-mail od Diny Napierové. Dina se narodila v PortlanduOregonulednu 1973. Vyrůstala v LewistonuIdahu, kde se její rodiče rozvedli, když Dině bylo pouhých 8 měsíců. Dinina matka si zřídila školu péče o psa. Ovšem 4. července 1979, když bylo Dině pět a půl roku vzala si svůj život. Od svých sedmi let začala mít živé sny ve kterých jí zesnulá matka navštěvovala. V březnu 2017 ve 44 letech počala mít Dina cyklicky se počala svěřovat s opakujícími velmi podivnými zkušenostmi. Šlo o opakované vědomé setkání s 1,2 metry vysokým plazovitým humanoidem, které začalo v době, když Dině bylo 12 let. Je to jako kdyby se Dina Napierová narodila na Zemi s velmi citlivou Duší a s výjimečnou komunikaci prostřednictvím živých snů a zážitků tzv. „vzdáleného prohlížení“.

V roce 1995 ve věku 22 let, vdaná matka s ročním chlapečkem počala mít s velkou pravidelností zmíněné stavy.  Ukázalo se, že nejintenzivnější a nejživější cesta jí odvedla na Aljašku nedaleko Mt. McKinley do hlubinného podzemního zařízení uvnitř kterého se nacházely vědci, kteří zkoumali vnější povrch pyramidové instalace. V současné době Dina Napier žije ve svém domě v Union Gap ve státě Washington. „Maskovaná bytost se vznášela nad námi. Můj šestiměsíční syn a já jsme se schoulili do rohu místnosti. Dítě jsem se snažila držet velmi, velmi pevně. Ona bytost se po chvíli natáhla a pokusila se mi vzít mého syna. Došlo k duševní bitvě mezi námi. Ze všech sil jsem syna chránila a nedovolila jsem, aby mi ho ona bytost vzala.“ Dině Napier bylo v roce 1994, 21 let.

 

Rozhovor

Dina Napier (DP): „Moje první zkušenost s nelidskou bytostí proběhla v mých 12-ti letech. Jedné noci mezi druhou až třetí hodinou jsem se probudila. Potřebovala jsem si dojít na toaletu. Ta se nacházela přímo přes chodbu ve vzdálenosti asi 4 metry od mého pokoje. Dveře na toaletu byly pootevřené a vevnitř se svítilo. Nahlédla jsem, abych se tam podívala. A to, co jsem uviděla, mne ohromilo. Viděla jsem stvoření o výšce kolem 1,2 metrů. Kůže měla žluto-hnědou barvu a na první pohled budila dojem velké jemnosti. Stvoření na mne hledělo velkýma zelenýma očima s černými štěrbinami. Připomínaly oči ještěrky, nebo kočky. Mou pozornost upoutala také velká kulatá hlava.

Bytost disponovala velmi tenkými pažemi. Podobně na tom byly i spodní končetiny. Celkový design těla jsem však nedokázala odhadnout, zřejmě proto, že jsem byla fascinována tou velkou hlava, když se na mne stvoření podívalo. Pamatuji se také na dlouhé prsty, které se natahovaly a krčily, jako kdyby se entita snažila něco držet. V okamžiku se ke mně bytost otočila a dívala se na mne. V tu chvíli se mi doslova zatmělo před očima. Byla jsem jako ochromená. Chtěla jsem utéct, ale stála jsem jako přimražená na jednom místě. Pak se na mne to stvoření zašklebilo (viz. obr. níže)."

 

Takže by se dalo říci, že bytost byla stejně vysoká jako vy?

Ano. Dalo by se to tak říci.

 

Takže jste se jeden druhému dívali přímo do očí?

Ano. Přesně tak tomu bylo. Již si nepamatuji detaily, ale nakonec jsem nějak našla sílu ten vzájemný pohled přerušit. Vrazila jsem do koupelny, rozsvítila světlo a zhluboka dýchala. V hlavě mi vířilo a snažila jsem se pochopit, co se to vlastně stalo. Bála jsem se vylézt z koupelny. Po nějaké době jsem se k tomu nakonec odhodlala. Znovu jsem vyšla na chodbu a zjistila jsem, že dveře na toaletu byly opět zavřeny, jako by se nic nestalo. Entita byla pryč. Vrátila jsem se do svého pokoje, rozsvítila světlo a zůstala vzhůru dokud jsem se nemusela ráno připravovat do školy.

Když jste viděla dlouhé prsty bytosti, jaký měly charakter?

Neviděla jsem na nich žádné nehty ani drápy. Byly dlouhé a tenké. Z nějakého důvodu jsem měla pocit, že jsou neuvěřitelně pružné a ohebné, jako kdyby byly z gumy.

 

Pamatujete si počet prstů?

Viděla jsem čtyři prsty a žádné palce.

 

Jak dlouhé byly?

Řekla bych, že dvakrát tak dlouhé, jak u člověka.

 

Páni! Takže ty prsty byly velmi výrazné?

Velmi. Bytost pohybovala prsty stále dokola, jako by něco dělala, jako by se snažila něco zachytit do rukou. Dokonce mi přišlo, že byla velmi překvapená tím, že jsem jí uviděla.

 

Zaznamenala jste nějaký telepatický přenos informací?

Jedinou věc, kterou jsem cítila, byl absolutní strach.

 

Od oné události do současné doby jste neměla žádný retrospektivní vhled, který by vám objasnil, čeho jste byla ve skutečnosti svědkem?

Nic takového se nestalo. Jen po narození mého syna jsem měla několik velmi zvláštních snů. Podle mého názoru to ale nebyly sny. Sama jsem to nazvala „prožitky“.

-pokračování-