EXISTUJE OBŘÍ PODZEMNÍ PYRAMIDA V OBLASTI MEZI McKINLEY A NOME NA ALJAŠCE? NOVÉ AKTUALIZOVANÉ INFORMACE (13)

Poznámka k některým informacím, které tu zazněly

Na níže uvedené fotografii je k dispozici infračervený satelitní snímek, který odhaluje 17 pyramid ukrytých v podzemí na území Egypta. Tuto informaci jako první oznámila agentura „BBC“ dne 26. května 2011. Souhlas zajímavých fotografií k tomuto tématu později zveřejnil britský deník „Daily Mailů“. Takže pomoci infračervených satelitních snímků bylo objeveno 17 pyramid jejichž stáří se nepodařilo s určitostí definovat. Archeoložka financovaná agenturou „NASA“ – dr. Sarah Parcak sdělila BBC: „Nemohla jsem uvěřit tomu, že bychom mohli objevit pyramidové stavby na tolika místech. Vykopat pyramidu je snem každého archeologa“.

Infračervený satelitní snímek z roku 2011

Existuje spojení s letištěm, které bylo vybudováno v roce 1942 nedaleko McGrath na Aljašce?

 Linda Howe obdržela mail od pilota „Alaska Airlines“, který složil v „USAF“ na jedné a vojenských leteckých základen na Aljašce a jako podplukovník odešel sloužit do „Alaska Air National Guard“. Ve svém civilním životě pak sloužil jako pilot u civilních leteckých společností, a to až do roku 1983Linda k tomu říká následující: Tento člověk již nějakou dobu sledoval můj výzkum a chtěl, abych věděla, že měl co do činění s nejbizarnějším místem, jaké kdy ve své vojenské kariéře poznal. Stalo se to ke konci osmdesátých let 20. století. Šlo o téměř kilometrovou přistávací dráhu, kterou neměla v dikci americká armáda. Uvedené místo se jmenovalo „Farewell Airport“. Hlavní přistávací dráha byla vybudována na rovině podél řeky „Sheep Creek“ nějakých 100 kilometrů od aljašské pyramidové anomálie. Nejbližší město McGrath, se nacházelo ve vzdálenosti 63 kilometrů severozápadním směrem.  

McKinley se nachází na pravé straně mapy. Červená linie vyznačuje sever,
zelená linie vytváří spojnici mezi horou McKinley a městem Nome,
modrá linie tvoří spojnici mezi podzemním pyramidovým útvarem na Aljašce
a „Farewell Airport“, v levé části mapy pak vidíme mě
Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly