EXISTUJE OBŘÍ PODZEMNÍ PYRAMIDA V OBLASTI MEZI McKINLEY A NOME NA ALJAŠCE? NOVÉ AKTUALIZOVANÉ INFORMACE (12)

Existuje velká pyramidová stavba v oblasti Aljašky? A budeme schopni jí identifikovat?

Kapitán amerického námořnictva, který sloužil jako navigátor a taktický koordinátor speciálních vojenských misí v rámci celé své 25-ti leté vojenské kariéry poslal Lindě Moulton Howe velmi zajímavý mail s přiloženou mapou, kde je zdůrazněno pravděpodobné umístění této podzemní instalace. O tom už jsme hovořili hned na začátku tohoto seriálu. Tento člověk reagoval na původní materiály týkající se uměle vyvolaného zemětřesení v důsledku realizovaného čínského jaderného testu – viz. informace podané Douglasem Mutschlerem.

Emeritní kapitán námořnictva mimo jiné napsal:

„Přibližně 80 kilometrů severozápadně od Mt. McKinley severně od spojnice spojující tuto horu s městem Nome, jsem narazil na čtvercový útvar, který byl na první pohled velmi zřetelný. Délka každé ze čtyř stran se rovnala 460-ti metrů. Zajímavé na této věci je fakt, že jde prakticky o přesný dvojnásobek délky stran Velké pyramidyGize.“

Cheopsova neboli Velká pyramidaGize byla údajně (podle oficiálních zdrojů) postavena v letech 2560 až 2540 př.n.l. Součástí tzv. „Gizské nekropole“ jsou tři pyramidové stavby (pyramida Cheopsova, Chefrénova a Menkaurova). Mnohé oficiální zdroje jsou stále přesvědčeny o tom, že Velká pyramida je stále nejvyšší starověkou umělou strukturou na světě za téměř 4000 let. Ve skutečnosti taková „Bílá pyramida“Číně je mnohem vyšší, nepočítaje kvazi-pyramidální stavbyBosně apod. V současné době výška Cheopsovy pyramidy dosahuje 138,8 metrů. Každá ze stran měří 230,4 metrů. Výše je uvedena fotografie Velké pyramidyGize, jež byla pořízena v roce 1910 tehdy 19-ti letým Kermitem Rooseveltem, synem bývalého prezidenta USA - Theodora Roosevelta.

Pojďme se ale vrátit na Aljašku. Pokud byla od povrchu země k vrcholu oné údajné podzemní pyramidové stavby zjištěna hloubka necelých 46 metrů (vycházíme z informací otce Bruce Pearsona) a pokud je základna tohoto podzemního k

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly